Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja Spunk

Go down 
+13
sirios
simonake
mimimi
ingrid169
bluedragon24
ketsuppi
Piziassu
Liblikatolm
merkaar
Triibu14
L3na
Krissukass
rrrragne
17 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
rrrragne




Postituste arv : 3
Join date : 08/01/2014

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 09, 2014 5:48 pm

Kasutaja Spunk valis mind enda jalanõude uueks omanikuks. Telefoni teel väitis ta, et ma olin ta valinud aluspesu uueks omanikuks, kuid aluspesule uut omanikku ma polnud valinudki.

Nüüd, kui panin kuulutuse, et annan ära puutetundliku telefoni, muutus ta päris ülbeks. Ta tahab seda, samuti ka minu teist kaupa, kuna tema jalanõud on päris väärtuslikud ja teisi asju on tal hädasti tarvis.

See ei ole ju normaalne, et inimene hakkab nii asju välja pressima? Mida teie sellest arvate?

Täpsemalt:

Ragna R 18:31
Neid samu asju on hädasti tarvis ka teistel kasutajatel!

Liivi London (liivi24@gmail.com)
aga kuidas jääb pluusi,kosm.koti ja telefoniga . . . mul ka neid hädasti tarvis . . . :)

Ragna R 18:26
Tere! Valisin Teid aluspesu ja kleidi uueks omanikuks, toon need Teile, kui jalanõudele järgi tulen. Ilusat päeva!

Liivi London (liivi24@gmail.com)
kas sa võiksid mulle homme ka selle pluusi jaa kosmeetikakoti tuua,kuna saapad ikka päris väärtuslikud . . . :)

Ragna Rumm 6.01.2014
Tere! Nägin, et olite valinud mind Spungis saabaste uueks omanikuks. Millal ma saaksin saabastele järele tulla? Ja kuhu täpsemalt?
Tagasi üles Go down
Krissukass

Krissukass


Postituste arv : 17
Join date : 05/09/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyReede Jan 10, 2014 4:53 pm

Lihtsalt pole sõnu!!!!
Tagasi üles Go down
Krissukass

Krissukass


Postituste arv : 17
Join date : 05/09/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyReede Jan 10, 2014 4:59 pm

Mina Teie asemel sellele kasutajale enam midagi ei annaks, ka neid asju, mis talle juba lubatud.
Tagasi üles Go down
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 12:49 am

Vau, mõnel ikka jagub ülbust. Ise jätaksin ka igasuguse kauba ja suhtluse sellise inimesega kohe katki, samas kui sul neid saapaid väga vaja... Nõme olukord. Olete nüüdseks kokkuleppele jõudnud?
Tagasi üles Go down
rrrragne




Postituste arv : 3
Join date : 08/01/2014

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 10:32 am

To Krissukass: No vot, eks on olemas selliseid inimesi.. Mina eemaldasin ta igatahes enda asjade omanikust. Nüüd on ta mul mustas nimekirjas.

To L3na: Jah. Suhtlesin ka ühe teise kasutajaga, kellel oli samasugune probleem Spunkis. Tema arvas, et see inimene peab ennast teistest paremaks ning lihtsalt krabab endale asju kokku, samas ei ilmu kunagi kokkulepitud kohta, kus peaks asjade üleandmine toimuma, samuti ei võta pakke välja. Ta eemaldas mind jalanõude omanikust, sama tegin ka mina. Mina sellele kasutajale ei soovi igatahes enam midagi pakkuda, samuti temalt asju soovida.


Nüüd eemaldasin üldse telefonist kuulutuse, sest väga paljud hakkasid mult nii väljapressima. Oleks olnud siis ainult kasutaja Spunk, aga ei.. neid oli 6, kellel oli ikka hädasti seda telefoni vaja, oleksid nõus kasvõi teisest maailmaotsast järgi tulema, ainult et saaks selle telefoni endale. Eks ikka räägiti, et raha pole jnejne. selle telefoni sai eelmine kuu poest u.25 €, ma arvan, et enamustel kasutajatel, kes seda telefoni soovisid, on selline raha olemas.
Ma ei saa aru tänapäeva inimestest.. Ülbed, egoistid ja arvavad, et nemad on kõige paremad ja peaksid saama kõike, mida nad tahavad. See ei kuulu küll kõigi inimeste kohta, kuid enamused on sellised.
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 12:29 pm

Mina kahtlen ka selle kasutaja eluterves mõistuses. Ning ilmselgelt ei tea ta, mida tähendab taaskasutus.
Sellised (need kes kirjutavad ja ülbitsevad, nõuavad) kasutajad on minult tihti spunkimise isu ära võtnud. Miks ma pean oma aega raiskama selliste ahnete ja ebaausate inimese peale!?
Aga õnneks liigub siin ringi ka palju toredaid, viisakaid ja meeldivaid inimesi. Nende pärast tulengi ma ikka ja jälle tagasi.
Tagasi üles Go down
merkaar




Postituste arv : 38
Join date : 03/03/2013
Age : 68
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 2:37 pm

Minul ka kasutajaga Spunk ebameeldiv kogemus. Millalgi soovis kohe iga kuulutuse alt midagi ja kui olin need talle kinnitanud ja küsisin, millal järele tuleb, siis hakkas keerutamine pihta. Tahtis ainult päevasel ajal kätte saada, kui aga selgitasin, et käin päeval tööl ja meil pole kedagi kodus ning pakkusin välja nädalavahetusel päeval. Oli isegi nõus ja pakkus päeva ja kella ka välja. Kui aga kokkulepitud aeg käes, polnud Spunki ennast kuskil. Kui siis meilis küsisin, et millal siis lõpuks tulete, siis vastas, et loobub neist asjadest. Miks siis üldse küsid, kui ei viitsi järele tulla, ise annab asju ainult järeletulemisega. Ma olen ka juba mitmed sellised musta nimekirja lisanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=merkaar
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 3:43 pm

Ei ole otseselt teemasse, aga kellel hädasti telefoni vaja on, siis praegu on Klickis soodne pakkumine - 15 eurot Samsungi eest. Valida saab nii musta kui ka valge mudeli vahel. Ma just oma emale ostsin - sobib iga operaatori võrku.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 11, 2014 5:52 pm

Tegin antud kasutaja nime ja e-mailiga natuke google taustauuringut. Päris huvitavad tulemused:

[You must be registered and logged in to see this link.]
"52a.tln.naine.õnnetuse tagajärjel(hambad löödi välja)vajasin
proteesimist.maksumuseks öeldi 50.000kr.võtsin sellise summa pangast
laenu.ülemised on tehtud,läksid maksma 35000 ja alumiste hinnaks öeldi
nüüd 27000,seega 12tuh.kr.rohkem esialgsest summast.enam laenu ei saa
võtta,veel on maksta arvuti ja pesumasina järelmaks.ka üür on kõrge ning
kasvatan üksi 17a,poega.oleksin väga tänulik,kui keegi saaks
aidata.hädasti on vaja 7000kr.,sest hambad juba tegemisel ja kuupäev lä
heneb-25.nov.ette tänades:liivi."


Kalevi kommivabrikult on ka toetust tahtnud:
[You must be registered and logged in to see this link.]
"võiks mindki toetada,olen ise seal millalgi töötand ja on vaid head mälestused,momendil vajan abi hammaste proteesimisel."


Jätab kibestunud ja ahne pensionäri mulje...
Et kui Hansapangast laenu võttis, oelks pidanud pank teda kohe edaspidigi toetama hakkama:
[You must be registered and logged in to see this link.]
"arvan,et sel pangal on piisavalt ressursse,et suures hädas olevaid inimesi aidataVõtsin ise sealt laenu ja tean,kui palju nad juba sellelt kasu saavad.Nii et oleks väga kena,kui Hansapank pakuks abi mulle või ka teistele abivajajatele."

Mingi video ka: [You must be registered and logged in to see this link.] ma ise vaadata ei saa, nett liiga uimane hetkel miskipärast.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
ketsuppi

ketsuppi


Postituste arv : 24
Join date : 16/07/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: pakkusin   Kasutaja Spunk EmptyReede Jan 17, 2014 11:25 pm

kunagi talle kaupa. noh tahtis muidugi... ja kui soovis järgi tulla-noh ok. pakkusin siis ajad ise valis-siis ei saanud tulla kuna oli kõht tühi pärast tööpäeva... siis telefon ütles üles ei saanud teatada, siis oli poeg arvutis ei saanud ühendust võtta jne... igate pidi keerutab ja ka nüüd saadab jälle tema soovile pakkujaid p..... ei saa aru sellest kasutajast-ahjaa siis oli profiilis et töötu-kuid ei saa järgi tulla kuna on pikad päevad tööl!!!!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ketsuppi
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyReede Jan 24, 2014 9:49 pm

Leidsin siin ühe kuulutuse kus antud kasutaja kohe kröbedalt söna on vötnud,kuigi ma ei leia üldse mingit pöhjust kisaks [You must be registered and logged in to see this link.]
Päris krõbe kommentaar ikka!
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyReede Jan 24, 2014 10:56 pm

See inimene on väga paljude kasutajate kuulutuste all sõimamas käinud ning käskinud asju minema visata. Nagu ma juba korduvalt olen öelnud, siis ilmselt ei ole tegemist inimesega, kes teab spunk.ee portaali eesmärki, milleks on taaskasutus.
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Jan 25, 2014 4:31 pm

Nüüd vaantan,et nöuab siin laste jalatseid kaksikutele.http://www.spunk.ee/kuulutus.php?id=102599.Köigepealt söimab teistel näo täis ja siis loodab et keegi peaks talle midagi andma?Väga huvitav arusaam mönel
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyPüh Jan 26, 2014 12:58 pm

Oi see kurikuulus toriseja
Ei no mina tea, miks just see kuulutus ette jäi
Administraatorid saavad pidevalt sealt eriti ilusaid asju eemaldada

Täielik pubekas selline, ise pidi koguaeg asju ja asju vajama, kuna raha pole ja aidake keegi teda.
Ja siis kui midagi üles paned, siis saad kamalu täie p...a kaela.
Ebanormaalne kasutaja ikka
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyEsm Jan 27, 2014 4:33 pm

Nüüd saatis mulle isiklikult kirja susside teemal mis ta kaksikutele oli küsinud.Ma ei hakanud oma närve raiskama,sest teadagi juba mis iba sealt tulnud oleks kuid jh,kahju et sellist inimest kuidagi körvaldada ega blokkida ei saa,no töesti rikub igasuguse annetuseisu ära pidevalt lugeda neid haigeid kommentaare.Üks kommentaar kommipakkuja kohta [You must be registered and logged in to see this link.] ei saa aru,mis see teda närib,kuipalju lapsi kommi sööb??
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Ta ikka jaksab   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 11:06 am

Kasutaja simonake annab ära oma panni. Miks ka mitte, keegi ehk vajab just sellist ja sellises olekus nagu ta parasjagu on. Kuid spunkil jälle vaja haukuda:

2014-01-23 14:13:22
spunk küsis küsimuse.
kraabitud pann on kahjulik ja tuleks pigem ära visata . . . :(


2014-01-27 14:13:06
spunk küsis küsimuse.
sina ise ikka viskad . . . :)


2014-01-28 18:14:21
spunk küsis küsimuse.
ja viskagi ära – milleks mingi vana rämpsu teisele pakkuda . . . kas häbi ei ole ?

Omaniku vastus:
Kle ole hea ja otsi endale teine koht haukumiseks, siin ei ole see õige koht ja aeg, näitad ainult oma kasvatamatust välja


2014-01-29 13:13:13
spunk küsis küsimuse.
see on ainult soe soovitus,kuna tundub,et keegi ei soovi ka kella meisterdada ja muud otstarvet sellisel asjal nagu pole . . . :(:(

Omaniku vastus:
Nüüd küll ei võta kuulutust maha, saavad ka teised nähe ja lugeda kellega siin on tegemist ja kuidas oma kasvatamatust välja näitab mõni inimene, kasutaja SPUNK näol



2014-01-29 22:17:35
spunk küsis küsimuse.
eks lõpuks ikka tuleb “maha võtta”,kui soovijaid ei teki . . . ja sinusugune näitab siin end rämpsupakkujana . . . . :(

Omaniku vastus:
Oota, ma viskan sulle ette närimatta kondi, siis on sul mida närida, muidu panniga lõhud oma hambad, kasutaja SPUNK
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 11:43 am

Muide, mul on andmeid, et kasutaja spunk käib siin seda teemat luuramas, sest talle on teada, et ta nimi ja e-mail siin avalikustatud on. Kuna spunk nimelist siin foorumis ei ole, siis ilmselgelt käib varjunime alt luuramas siin :) Edu Sulle, kasutaja Spunk!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 11:48 am

Kuna spunk nimelist siin foorumis ei ole, siis ilmselgelt käib varjunime alt luuramas siin :) Edu Sulle, kasutaja Spunk! [/quote]


Ei no seda veel.
Kus mujalt ta seda informatsiooni saab
Ma ei saa aru miks lastakse spunk.ee lehel teha varikontosid.
Vabandan see minu mõte, aga see oleks eriti vajalik, et igal inimesel oma nimeline konto, mitte sada varikat
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 11:51 am

Ärge uskuge kasutaja Spunk soovitusi! Näiteks selle panni saaks äraviskamise asemel hoopis vanametalli viia. Ma viisin terve hulga katkiseid ja kõveraid supipotte, kõrbenud panne, lekkivaid vanne ja ämbreid ning sain pea 40 eurot. Paljud pannid on alumiiniumist, alumiiniumi kilohind oli vahepeal lausa 1 euro. Panne peaks ainult rohkem olema, siis tasub käimine ära :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 11:52 am

Seda palju ja mis nimelisi kontosid siin foorumis kasutajatel on, ma ei tea, aga Spungi kodukal on kahjuks jah neid varikaid mitmeid. Olen korduvalt pakkunud välja idee, et teha pangalingi või id-kaardi vms kaudu audentimine, et isiku olemasolus ja õigsuses kindel olla, on idee heaks kiidetud aga edaspidiseid teemasid ma ei tea, kas it mehele räägiti ja mis ta asjast arvas jne. Igatahes seni seda võimalust veel tekkinud pole...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
simonake

simonake


Postituste arv : 5
Join date : 27/05/2013

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyNelj Jan 30, 2014 3:54 pm

No nii, siin on juba teemaalgataja minust ette jõudnud, tänan sind kasutaja mimimi, et kuppisid siia kasutaja SPUNK sigadused. See pann kohe ei lähe kasutaja SPUNK kuidagi hinge. Tahab haukuda las haugub, näitab lihtsalt oma kasvatamatust välja.
Miks ma ei või siin pakkuda kasutatud panni, kas kellegile meisterdamiseks või selliste asjade soojendamiseks-sulatamiseks, mida sa oma tavalisel pannil ei teeks, kas see on minu poolt patt või?!
Arvan et ei ole.
Aga spunk.ee moderaatorid võiksid sellistega midagi ette võtte, et pakkujad saaksid sellised ära blokeerida, et ei viskaks tinti meepütti ja siis on seda ülbust ja ütlemist siin kui palju.

Kasutaja SPUN üritab siin mulle väga kehvasti ütelda, kui ma olen lihtsalt nagu tagasi ennast hoidnud, kuid nüüd sai mul villand, et arvasin, et panen foorumisse ka mingi rea kirja, kuid minust on asjaga juba ette jõutud. Selle halva ütlesmise osaliseks SPUNK-i poolt on teisedki siinsed kasutajad olnud.

:)) panni ma jah ei eemalda, selleks, et las teised kasutajad ka loevad ja näevad, kes on kasutaja SPUNK, ja kuidas ta siin käitub.

Oi kasutaja SPUNK, korjab siin endale vihavaenlasi.

Ja nüüd, üllatus-üllatus:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Veeb 01, 2014 9:28 pm

Tead Simonake,ma sinuga täitsa nöus,see inimene on vaimselt haige ja nagu näha elab ka kuskil teises ajastus( pakun et nöukogude ajastus),et kirjutab siia selliseid haigeid kommentaare vöi vaevleb alaväärsuskomplekside käes..selle kohta vist oli isegi oma nimetus.
Olen näinud neid kommentaare ja ei saa pihta,miks inimesed ikka annavad talle asju?Mina pakkusin korralikku mobiililaadjat ja temal kohe kraaksumist [You must be registered and logged in to see this link.] see üldse teda närib,kas keegi tahab seda vöi ei,ma ei pakkunud ju otseselt talle seda.Mul on ka ta ikka totaalselt siibrisse visanud,kas töesti ei saaks kuidagi teda blokkida vöi bännida nagu tavaliselt tehakse?
Mis puutub sellesse panni siis mina viskasin köikoma vanad potid ja pannid vanarauda vöi siis tegin lillepotid öue.Väga asjalikud ja vahvad vöi on see ka nüüd kuritegu?

Vaatasin ka seda videot ja keegi vöiks selle kasvoi fb üles panna hoiatusega teistele.

Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyLaup Veeb 01, 2014 9:38 pm

Haige inimene. Juba jäävad talle teiste lapsed ka ette:

[You must be registered and logged in to see this link.]


2

2014-02-01 19:02:19
spunk küsis küsimuse. Kustuta

äkki võtaksid sellise õudukpildi ära,kui soovid hoopis riideid . . . :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyPüh Veeb 02, 2014 7:18 pm

Ilmselt jätab ta pidevalt rohud võtmata. Talle on vaja järelvalvet ja kindlat päevarežiimi, siis pole aega labiilseks käitumiseks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk EmptyEsm Veeb 03, 2014 10:09 am

Kuna täiskasvanute kallal iriseda ei saa,siis jäävad nüüd lapsed hambusse.Ja selline peaks olema vanaema?Häbi,mine vöta paar Xanaxit rahustuseks:(
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja Spunk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Spunk   Kasutaja Spunk Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja Spunk
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kasutaja spunk alias marit24
» Imelikud küsimused spungi kuulutuses
» Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük
» Spunk vs jäätmejaam
» Spunk kodulehekülg

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: