Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Imelikud küsimused spungi kuulutuses

Go down 
4 posters
AutorTeade
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Imelikud küsimused spungi kuulutuses   Imelikud küsimused spungi kuulutuses EmptyReede Aug 03, 2012 8:53 pm

Panin spunki igasuguseid audiokassette , ka laste omasid , mul on neid suur kastitäis

On tekkinud erilisi paranoilisi kasutajaid kes vinguvad et miks ma olen just need kassetid kinnitanud kellegile ja jälle üles pannud ja sellised tegelased kelle emailid ei toimi (hot.ee) ja vigisevad et miks panin jälle üles et miks ei talle ei anna

Tuli 3-4 korda selgitada enne kui vabandati


Viimati muutis seda kalleb (Laup Aug 04, 2012 12:09 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
marianne622




Postituste arv : 8
Join date : 17/07/2012

Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud küsimused spungi kuulutuses   Imelikud küsimused spungi kuulutuses EmptyReede Aug 03, 2012 9:18 pm

Andsin kunagi ühe filmi ära, kui anks1992 küsis, et miks ära annate, kas plaat nii ära kriibitud siis juba? :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=marianne622
valgel6vi




Postituste arv : 6
Join date : 06/11/2013
Age : 35
Asukoht : Tartumaa

Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Imelike küsimuste asemel imelikud kommentaarid - kasutaja spunk   Imelikud küsimused spungi kuulutuses EmptyNelj Nov 07, 2013 1:08 pm

Lisasin pakkumisse uued küürimiskäsnad, mille peale tuli ülalpool antud kasutajanimega inimene kommenteerima, kui palju need Maximas maksavad ja, et sellisele rämpsule järeleminek küll ei tasu ära jne.. Kuidas sellistesse kommentaaridesse suhtuda, mis tulevad minu poolt pakutut kritiseerima? On ju teada ütlus, "mis ühele vana, see teisele uus!" Kui mul on midagi, mida ma ise ei vaja ja pakun siis, siis seda ei peaks tulema küll keegi arvustama? See, kes soovib- see soovib ja, kes mitte, siis mitte ju? MIda arvate?
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud küsimused spungi kuulutuses   Imelikud küsimused spungi kuulutuses EmptyNelj Nov 07, 2013 5:27 pm

valgel6vi kirjutas:
Lisasin pakkumisse uued küürimiskäsnad, mille peale tuli ülalpool antud kasutajanimega inimene kommenteerima, kui palju need Maximas maksavad ja, et sellisele rämpsule järeleminek küll ei tasu ära jne.. Kuidas sellistesse kommentaaridesse suhtuda, mis tulevad minu poolt pakutut kritiseerima? On ju teada ütlus, "mis ühele vana, see teisele uus!" Kui mul on midagi, mida ma ise ei vaja ja pakun siis, siis seda ei peaks tulema küll keegi arvustama? See, kes soovib- see soovib ja, kes mitte, siis mitte ju? MIda arvate?
Ahh ega igale lollile küsimusele pea alati vastma ega reageerima.
Kui on pakkumist on enamasti ka soovimist. Ma olen alati ülbikud ja "väga targad" kriitikud ilma jätnud :P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
valgel6vi




Postituste arv : 6
Join date : 06/11/2013
Age : 35
Asukoht : Tartumaa

Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud küsimused spungi kuulutuses   Imelikud küsimused spungi kuulutuses EmptyNelj Nov 07, 2013 7:07 pm

mimimi kirjutas:
valgel6vi kirjutas:
Lisasin pakkumisse uued küürimiskäsnad, mille peale tuli ülalpool antud kasutajanimega inimene kommenteerima, kui palju need Maximas maksavad ja, et sellisele rämpsule järeleminek küll ei tasu ära jne.. Kuidas sellistesse kommentaaridesse suhtuda, mis tulevad minu poolt pakutut kritiseerima? On ju teada ütlus, "mis ühele vana, see teisele uus!" Kui mul on midagi, mida ma ise ei vaja ja pakun siis, siis seda ei peaks tulema küll keegi arvustama? See, kes soovib- see soovib ja, kes mitte, siis mitte ju? MIda arvate?
Ahh ega igale lollile küsimusele pea alati vastma ega reageerima.
Kui on pakkumist on enamasti ka soovimist. Ma olen alati ülbikud ja "väga targad" kriitikud ilma jätnud :P

Jätan selle meelde, et edaspidi lihtsalt ei vasta nendele "kommentaaridele" ning kindlasti jätan need nimed hoolikalt meelde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Imelikud küsimused spungi kuulutuses   Imelikud küsimused spungi kuulutuses Empty

Tagasi üles Go down
 
Imelikud küsimused spungi kuulutuses
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas avastasid Spungi?
» Kuulutuse kadumine/kustutamine Spungi poolt?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: