Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük

Go down 
+11
mimimi
mx87
ingrid169
anks1992
Piziassu
eestiturist
nipitiri
v11u
grete86
lambasihver
emmeolen
15 posters
AutorTeade
emmeolen




Postituste arv : 7
Join date : 25/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 07, 2013 2:52 pm

Ma küll ei taha kedagi halvaks tembeldada aga juhtusin osta.ee ringi vaatama ja vaatasin kosmeetikat ja juhtus kasutaja RRTT mis on ka spungis. Aga ta minu arust müüb samu asju mis ta on spungist saanud näiteks 3 lauvärvi on tal ostas müügil
[You must be registered and logged in to see this link.] osat.ee
[You must be registered and logged in to see this link.] spunk.ee
[You must be registered and logged in to see this link.] siit on veel asju mis ostas
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=emmeolen
lambasihver

lambasihver


Postituste arv : 47
Join date : 29/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 07, 2013 3:41 pm

väga ebaviisakas käitumine RRTT poolt!
vaatasin ka neid linke, tõesti oli väga palju sama kraami.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=lambasihver
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 07, 2013 10:55 pm

Kas need pole mitte samad everest saapad mis ta mingi aeg spungis pakkus,huvilisi oli palju ja järsku kadus kuulutus ja nüüd vaatan ,et ostas müügis???Mis toimub???Kas siis tegemist inimeste lollitamisega!Sest kõik odavad asjad on kuulutuses alles ,aga kus need everest ja vercasi lõhnad ja mu selline kadunud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 07, 2013 11:24 pm

Nojaaaa.....Kuulge spunkijad! RRTT on ju vääga palju asju andnud Spunk.ee kaudu ja seega olnud abiandja paljudele! Milleks siis urgitseda ja tuhnida, laske inimesel elada??!! Võibolla tõesti ei ole kõige eetilisem selline siit saadud asjade müümine, aga ta ju müüb enda asju, millele on lisanud ka spungist saadud asju! Mina arvan küll, et las igaüks teeb OMA asjadega ikka seda, mida ise õigeks peab! Ei taha siinkohal kedagi solvata ega õigustada, aga elage ise ja laske ka teistel elada!


Viimati muutis seda v11u (Teis Veeb 12, 2013 8:26 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
emmeolen




Postituste arv : 7
Join date : 25/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyReede Veeb 08, 2013 9:55 am

Mina küll seda õigeks ei pea, et teine inimene on teinud head andnud asjad ära tasuta ja siis saaja need maha müüb.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=emmeolen
nipitiri

nipitiri


Postituste arv : 20
Join date : 17/07/2012
Age : 40

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyReede Veeb 08, 2013 11:23 am

Hehh...et kui annad palju asju ära siis on see lubatud?!! Samuti jääb kasutaja RRTT pakkumise viis arusaamatuks? Mitmel korral olen tähele pannud, kus pakub midagi (viimati oli mingi uhke telefon), kus soovijaid oli nii palju aga keegi seda endale ei saanudki. Kustutas kuulutuse ära. Ei tea kas mingi haiglane soov teada kui palju soovijaid on vms.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=nipitiri
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyTeis Veeb 12, 2013 4:17 pm

Eks sellel tasuta saamise ja edasi müümise teemal võib vaidlema jäädagi. Ühest otsast - sa tahad anda abivajajale ja kui saaja maha müüb, jääb lihtsalt endale halb tunne, et vale saaja valisid ja teisalt - kui sul vaja pole ja lahti tahad saada, keegi tahab ja sa annad ära tingimusteta, siis pole sul tagantjärgi viriseda midagi. Siin pole õiget ega valet.

Lollitada inimesi ikka ei tasu - selline käitumine jätab küll soovida. Annan ja ei anna ka. Keelatud see tegevus muidugi pole, aga kui tahad müüa, siis müü ja kui annad ära, siis anna ära. Olgu, üks kord ikka juhtub, et mõtlesid ümber ja tahaks hoopis müüki panna, aga no niimoodi 5x järjest......
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyTeis Veeb 12, 2013 8:21 pm

anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyTeis Veeb 12, 2013 8:55 pm

Nojah, seda on küll vastik vaadata....Eelmises postituses mõtlesin seda, et kui inimene on spunk.ee-st midagi saanud ja aja jooksul tarbinud või seisma jäänud, siis koos oma asjadega mingi kopika eest maha müüb, pole minu silmis midagi hirmsat. Aga kui tegelane sellega tegelebki, et krabab tasuta asju ja siis väänab hullu hinna ja niimoodi müüb, see on küll tõesti väga inetu!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
anks1992




Postituste arv : 3
Join date : 07/11/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 21, 2013 9:06 pm

v11u kirjutas:
Nojaaaa.....Kuulge spunkijad! RRTT on ju vääga palju asju andnud Spunk.ee kaudu ja seega olnud abiandja paljudele! Milleks siis urgitseda ja tuhnida, laske inimesel elada??!! Võibolla tõesti ei ole kõige eetilisem selline siit saadud asjade müümine, aga ta ju müüb enda asju, millele on lisanud ka spungist saadud asju! Mina arvan küll, et las igaüks teeb OMA asjadega ikka seda, mida ise õigeks peab! Ei taha siinkohal kedagi solvata ega õigustada, aga elage ise ja laske ka teistel elada!
MINA ARVAN TÄPSELT SAMAMOODI EI MAKSA TEISTE ASJADES TUHNIDA ELAGE OMA ELU
Tagasi üles Go down
anks1992




Postituste arv : 3
Join date : 07/11/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 21, 2013 9:08 pm

Piziassu kirjutas:
anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tead mida mina sellekohta ütlen eks vaata spunkis järgi minu ankeedi pealt arhiveritud asjad kas ma ikka müün neid need on minu omad asjad ja see ei ole sinu asi kes mida teeb
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Veeb 21, 2013 9:22 pm

anks1992 kirjutas:
Piziassu kirjutas:
anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tead mida mina sellekohta ütlen eks vaata spunkis järgi minu ankeedi pealt arhiveritud asjad kas ma ikka müün neid need on minu omad asjad ja see ei ole sinu asi kes mida teeb

Nüüd on jah hea nähvata kui oled okidokist spungist saadud asjade müügi kuulutused eemaldanud :) Väga hästi mäletan, kuidas sul need [You must be registered and logged in to see this link.] näoveed ja shampoonid seal müügis olid. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyKolm Märts 20, 2013 11:21 pm

nipitiri kirjutas:
Hehh...et kui annad palju asju ära siis on see lubatud?!! Samuti jääb kasutaja RRTT pakkumise viis arusaamatuks? Mitmel korral olen tähele pannud, kus pakub midagi (viimati oli mingi uhke telefon), kus soovijaid oli nii palju aga keegi seda endale ei saanudki. Kustutas kuulutuse ära. Ei tea kas mingi haiglane soov teada kui palju soovijaid on vms.
e




See pole haiglane soov.
Ta ei lisa neid ka kellegi lollitamiseks, vaid sooviga ära anda, aga kui meili postkast on umbes kirjadest, et sa pead need mulle andma, ma olen sulle ka andnud jne.
Telefonile pidevalt helistatakse, käiakse ukse taga...See pole normaalne, ja kahjuks pole RRTT ainuke kasutaja kes on selliseid asju läbi elanud.



Kui Te rahavas korralikult vaadaksite, siis andsin mina siin hiljuti samasugused meigi tarbed ära, mis oli saanud kasutaja RRTT, need jõudsid tema käest minuni.
Ennem võiks asja uurida, kui inimesele kõrri hüpata
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mx87

mx87


Postituste arv : 3
Join date : 11/02/2013
Age : 36
Asukoht : Harjumaa, Rae vald

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyReede Mai 03, 2013 10:51 pm

Pole just eriti kena jah kui nii tehakse. Lootsin et minu asjad jõuavad inimeseni kes neid tõesti vajab ja ise osta ei jõua, sest tahtjaid oli ju palju ja ehk oleks keegi teine neist rohkem rõõmu tundnud... Ma mõistan et meil kõigil on raha vaja ja ise tegelen ka OSTU-MÜÜGI äriga et lisaraha saada AGA SPUNK EI OLE SEE KOHT JU!!! Spunk on selleks et aidata teisi ja asju ilma mingisuguse tasuta ära anda... Kui ma siit midagi saan mis kasutust ei leia(enne küsimist mõtlen hoolega kas mul on seda vaja) siis annan edasi või annan mõnele tuttavale kellel vaja võiks minna, südametunnistus ei luba neid asju müüma küll hakkata... Häid andjaid ei tohiks niimoodi ära kasutada.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyLaup Mai 04, 2013 11:44 am

mx87 kirjutas:
Pole just eriti kena jah kui nii tehakse. Lootsin et minu asjad jõuavad inimeseni kes neid tõesti vajab ja ise osta ei jõua, sest tahtjaid oli ju palju ja ehk oleks keegi teine neist rohkem rõõmu tundnud... Ma mõistan et meil kõigil on raha vaja ja ise tegelen ka OSTU-MÜÜGI äriga et lisaraha saada AGA SPUNK EI OLE SEE KOHT JU!!! Spunk on selleks et aidata teisi ja asju ilma mingisuguse tasuta ära anda... Kui ma siit midagi saan mis kasutust ei leia(enne küsimist mõtlen hoolega kas mul on seda vaja) siis annan edasi või annan mõnele tuttavale kellel vaja võiks minna, südametunnistus ei luba neid asju müüma küll hakkata... Häid andjaid ei tohiks niimoodi ära kasutada.


Häid andjaid ei tohiks niimoodi ära kasutada.

ps! vahva titapilt mx87-l

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyPüh Mai 05, 2013 5:32 am

Minu jaoks on kasutaja RRTT üsna veider!Hilluti andis spunkis hõbesõrmuse ära ise endale tekstiga saaja on saladuseks,nüüd leian et ostas sama kasutaja alt maha müüdud!No kui sul raha nälg on nii suur siis miks sa topid üldse asju üles inimeste narritamiseks ja see pole esimene kord kui nii tehtud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
eixd

eixd


Postituste arv : 14
Join date : 24/10/2012
Age : 39

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyPüh Mai 05, 2013 11:34 am

grete86 kirjutas:
Minu jaoks on kasutaja RRTT üsna veider!Hilluti andis spunkis hõbesõrmuse ära ise endale tekstiga saaja on saladuseks,nüüd leian et ostas sama kasutaja alt maha müüdud!No kui sul raha nälg on nii suur siis miks sa topid üldse asju üles inimeste narritamiseks ja see pole esimene kord kui nii tehtud!

Spungis on hea näha, kas asja vastu tuntakse huvi või mitte. Kui huvi on suur, siis pannakse müüki hoopis. Olen paar korda pannud tähele just mööbli koha pealt, kui huvi korraliku asja vastu on suur, siis pannakse ostasse või okidokisse.
Tagasi üles Go down
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyPüh Mai 05, 2013 11:45 am

Minu arust see on väga lapsik käitumine!Vahel on selliseid asjad(riided jalanõud,mööbel)mida teine inimene tõesti vajaks ja siis natuke aega hiljem kuulutus kustutatud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyEsm Juun 03, 2013 11:31 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
ja veel:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ei saagi siis aru, kas tahetakse müüa või antakse ära? Või kui ostja leitakse, siis jäävad spunkijad pika ninaga :)?!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
TIIB1

TIIB1


Postituste arv : 66
Join date : 02/04/2013
Age : 35

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Juun 13, 2013 3:26 pm

Piziassu kirjutas:
anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]


nii kahju ,et selliseid on...mul oliväga vaja jopet...ja teine küsib müümiseks...väga kurb
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Juun 13, 2013 4:42 pm

ma olen ka märganud,et need asjad millel on köige rohkem soovijaid,see löpetab ikka kuskil müügiks vöi mulle tundub nii ainult?
Tagasi üles Go down
lambasihver

lambasihver


Postituste arv : 47
Join date : 29/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Juun 13, 2013 5:03 pm

TIIB1 kirjutas:
Piziassu kirjutas:
anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]




nii kahju ,et selliseid on...mul oliväga vaja jopet...ja teine küsib müümiseks...väga kurb
einoh, eriline nahaalsus (või isegi lollus) veel see, et müügikuulutuses on sama pilt, mis spunk.ee lehel
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=lambasihver
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyNelj Juun 13, 2013 5:52 pm

lambasihver kirjutas:
TIIB1 kirjutas:
Piziassu kirjutas:
anks1992 sama teema.
[You must be registered and logged in to see this link.]






nii kahju ,et selliseid on...mul oliväga vaja jopet...ja teine küsib müümiseks...väga kurb


einoh, eriline nahaalsus (või isegi lollus) veel see, et müügikuulutuses on sama pilt, mis spunk.ee lehel

Eelmine kord eemaldas nood kuulutused ära millepärast ma teemat teda siin mainisin - nüüd uued kuulutused asemel.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyReede Aug 16, 2013 1:06 pm

Anks rõõmsalt müüb saadud kaupa jälle, puhtjuhuslikult sattusin tuttava nime otsa okidokis ja uudishimust nuuskisin veidi. No kurat, kui ei raatsi niisama mittesobivaid riideid-kosmeetikat edasi anda, müügu postile kulunud hinnaga. Õnneks pole talle ise miskit kinkinud, aga selliseid kindlasti teisigi, vastik tunne jääb sisse >:(
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük EmptyTeis Aug 27, 2013 10:24 am

L3na kirjutas:
Anks rõõmsalt müüb saadud kaupa jälle, puhtjuhuslikult sattusin tuttava nime otsa okidokis ja uudishimust nuuskisin veidi. No kurat, kui ei raatsi niisama mittesobivaid riideid-kosmeetikat edasi anda, müügu postile kulunud hinnaga. Õnneks pole talle ise miskit kinkinud, aga selliseid kindlasti teisigi, vastik tunne jääb sisse >:(

L3na aga ta ju müübki.
Siin suht hiljuti avastasin ühes facebooki grupis, et müüb minu saadetud ehteid uute pähe.
Tema hakkas neid ise tegema.
Kuidas saab täpselt üks ühele ehteid teha ja maha müüa.
Pettumus missugune

Ja teine kelle avastasin on avecas, müüs ka minult saadud kõrvarõngaid
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Sponsored content





Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty
PostitaminePealkiri: Re: Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük   Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük Empty

Tagasi üles Go down
 
Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Spungist saadud asjade müük.
» Osta.ee jms soovitamine
» Müük ja andmine samaaegselt
» Kasutaja KailiK (osta.ee-s Kkaili)
» Asjade pakkumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: