Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Spungist saadud asjade müük.

Go down 
+13
grete86
Niru
Tuusenka
ingrid169
Tommyboy
Neiuu
mimimi
kullake
eestiturist
sipelgaplixs
Administraator
pixar
Angela
17 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 12:36 pm

Minu arust see on nii nõme kui keegi annab heast südamest midagi spungis ära ja siis saaja paneb selle kohe netti müüki.. Heaküll kui asi on sul juba kaua olnud ja sa lihtsalt ei mäleta kust sa selle said. Näed, et ese on korralik, miksmitte siis selle eest raha küsida, aga kui inimene on äsja just saanud omale asja ja paneb selle kohe samal päeval müüki kui selle kätte sai. See on küll ikka väga nõme!!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 12:53 pm

Angela kirjutas:
Minu arust see on nii nõme kui keegi annab heast südamest midagi spungis ära ja siis saaja paneb selle kohe netti müüki.. Heaküll kui asi on sul juba kaua olnud ja sa lihtsalt ei mäleta kust sa selle said. Näed, et ese on korralik, miksmitte siis selle eest raha küsida, aga kui inimene on äsja just saanud omale asja ja paneb selle kohe samal päeval müüki kui selle kätte sai. See on küll ikka väga nõme!!

Mulle ka ei meeldi kui hakatakse edasi müüma.Annangi ju selle põhimõttega ära,et asja uus omanik ei jaksa seda ise soetada jne. Minu antuid asju ma veel õnneks müügis näinud ei ole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 1:03 pm

Angela kirjutas:
aga kui inimene on äsja just saanud omale asja ja paneb selle kohe samal päeval müüki kui selle kätte sai. See on küll ikka väga nõme!!

Kui saate tuua konkreetseid näiteid (parem oleks, kui koos viidetega), siis väga paluks seda teha. Spunk.ee lehe loomise idee on kaugelt muud kui asjade andmine neile, kellel on asjade saamise eesmärgiks tasuta saadud esemete edasimüümine.
Tagasi üles Go down
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 1:10 pm

Kui saate tuua konkreetseid näiteid (parem oleks, kui koos viidetega), siis väga paluks seda teha. Spunk.ee lehe loomise idee on kaugelt muud kui asjade andmine neile, kellel on asjade saamise eesmärgiks tasuta saadud esemete edasimüümine.[/quote]


Natuke liialdasin sellega, et samal päeval paneb müüki kui kätte sai.. Nüüd veid lähemal uurimisel selgus, et asi oli 3 kuud tagasi ära antud ja nyyd mõned päevad tagasi müüki pandud.. Äkki tõesti unustas selle 3 kuuga ära kust ta eseme sai.. Väga vabandan.. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 1:15 pm

Angela kirjutas:
Natuke liialdasin sellega, et samal päeval paneb müüki kui kätte sai.. Nüüd veid lähemal uurimisel selgus, et asi oli 3 kuud tagasi ära antud ja nyyd mõned päevad tagasi müüki pandud.. Äkki tõesti unustas selle 3 kuuga ära kust ta eseme sai.. Väga vabandan.. :)

Ehk siiski lisaksite viited asja kontrollimiseks, võib ka saata privaatsõnumis siinses keskkonnas. Tänan!
Tagasi üles Go down
Angela




Postituste arv : 20
Join date : 18/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 1:22 pm


Ehk siiski lisaksite viited asja kontrollimiseks, võib ka saata privaatsõnumis siinses keskkonnas. Tänan![/quote]


Ei oska kahjuks saata siinses keskkonnas privaatset sõnumit..
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Angela
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyKolm Aug 29, 2012 3:38 pm

Angela kirjutas:
Ei oska kahjuks saata siinses keskkonnas privaatset sõnumit..

Vajutage nupule "mp" selle kasutaja postituse juures-all, kellele soovite kirja saata.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Müük   Spungist saadud asjade müük. EmptyNelj Okt 11, 2012 7:53 am

Pole siin nõmetat midagi, kui Sul ikka senti majas pole siis panedki asja müüki , et lapsele piim osta. Samas ,aga kui ma annan asju kotiga siis saaja ei suudagi kõike meelde jätta mis mul seal kotis oli ja kui tal on vaja müüa siis minult saadud asju võite müüki panna kui kannavad panna, ütlen ausalt olen spungis toimetanud päris kaua ja ma tean kes siin enamvähem küsivadki asju müügiks:) seega kui ma annan esemed siis tehke nendega edasi mis tahate, ei hakka mina kellegi üle kohut mõistma :)heale koostööle lootes ja ikka kirjut kevadet soovides:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 9:12 am

Ei näe ka mina midagi halba selles, kui pannakse müüki...ise ei tea ma kedagi, kes nii oleks teinud, põhjuseid ka ei tea, miks nii tehakse aga kui siin ringi lugeda, siis on ikka mõned nimed mainitud, aga mul pole kokkupuuteid olnud. Mina ei pahandaks, kui keegi minu asju müüb, proovisin ka ise mõnd paremat asja algul müüa, aga kui ikka nädal-kaks tõsiseltvõetavat huvilist ei olnud, siis võtsin maha ja panin Spunki.
Enam ei taha ma ühtki ülearust asja müüa, andes saan mina kiiremini lahti ja kui saaja paneb müüki - las paneb, leiabki asi ehk veel õigema omaniku, sest kui sa ikka raatsid paar eurot asja eest maksta, ju sa siis ikka tahad ka seda. Äkki. Muidugi eks ma ise olen ka netist ostnud odavaid asju ja kätte saades pole see ikka päris see ja siis läheb see Spunki.

Aga kui mulle see müümise asi oleks vastukarva, siis edaspidi eiraksin lihtsalt...seda pole ju üldse raske teha.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 2:37 pm

Ka mina otsin sooduspakkumisi osta.ee-st , näiteks kingi aga see on riskiost ,sest jalakujud on erinevad
ja kui ühele on mugav king ,siis teisele ei pruugi üldse sobida ,seetõttu panengi spunki üles ,ehk leiavad õige omaniku .
Mul pole ka tegelikult vahet ,mis tehakse minult saadud asjadega . Eks see jääb saaja oma südametunnistusele kas ta müüb selleks,
et lastele süüa osta või näeb siin lihtsat raha teenimisvõimalust.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 2:45 pm

Sama siin ostan ka ise pidevalt kuskilt midagi ja kui ostan siis mõtlen alati ma ei saa selle eseme/asjata lihtsalt elada, aga mingi aeg hakkab segama ja tegelikult on hea kui saab kodust eest ära:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 7:44 pm

kullake kirjutas:
Ka mina otsin sooduspakkumisi osta.ee-st , näiteks kingi aga see on riskiost ,sest jalakujud on erinevad
ja kui ühele on mugav king ,siis teisele ei pruugi üldse sobida ,seetõttu panengi spunki üles ,ehk leiavad õige omaniku .
Mul pole ka tegelikult vahet ,mis tehakse minult saadud asjadega . Eks see jääb saaja oma südametunnistusele kas ta müüb selleks,
et lastele süüa osta või näeb siin lihtsat raha teenimisvõimalust.


Ma arvan, et see lastele söögi ostmise eesmärgil müük on müüt ja kergelt tulnud ettekääne. Sest laste nimel andestatakse ju kõik. Saad eseme müügist neli euri ja kohe poodi, et toidukappi täita? - vaevalt, pigem kulub see raha ikka millegiks muuks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Neiuu

Neiuu


Postituste arv : 35
Join date : 16/07/2012
Age : 32
Asukoht : Finland,Oripää

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 9:24 pm

Mina nt võin julgelt öelda , et olen asju sellepärast müünud , et selle paari euro eest osta oma lapsele süüa , mitte küll spunkist saadud asju müües aga lihtsalt oma riidekappi tyhjendades. Vahel tuleb ka selliseid olukordi ette lihtsalt ja nii võib igal teisel inimesel ka juhtuda.Mina ei pane pahaks kui minult saadud asju müüakse , see ei kuulu enam mulle . Muidugi sellised inimesed kes küsivadki asju edasimüügiks neid lihtsalt väldin.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Neiuu
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 9:25 pm

Asjade müük võib võtta vahel päris kaua, ei saa ainult sellele lootma jääda, kui vaja lastele süüa osta. Enne võid saada muu toetuse. Ja kui kujutad ette, et inimene küsib nt lastele riideid Spunkist, põhjuseks siis see, et lastele tõesti-tõesti vaja ja hiljem kätte saades, lendab see kohe müüki - tundub küll, et tõesti polnudki lastel seda riiet nii väga vaja.

Ma varem sellele ei mõelnud, kui suure suuga rääkisin, et minugipoolest pangu Spunkist saadud asjad müüki. Üldiselt ikkagi ei kavatse ma saajale dikteerida, mida ta minu asjaga teeb. Lihtsalt loodan, et kasutab seda parimal võimalikul moel.

See ei puutu nüüd küll teemasse, aga alati, kui ma siia foorumisse tulen ja näen kasutajanime mimimi, siis hakkan omaette neid hääleharjutusi tegema, teate küll - MI-MI-MI-MI-MII. Nüüd laps ka käib ja laulab seda ja kui ma arvutisse tulen, siis ta tahab, et ma talle mi-mi-mi paneks. Ehk siis pean tulema siia foorumisse ja hakkama koos temaga mi-mi-mi-d laulma :D

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyEsm Okt 29, 2012 9:41 pm

eestiturist kirjutas:
Asjade müük võib võtta vahel päris kaua, ei saa ainult sellele lootma jääda, kui vaja lastele süüa osta. Enne võid saada muu toetuse. Ja kui kujutad ette, et inimene küsib nt lastele riideid Spunkist, põhjuseks siis see, et lastele tõesti-tõesti vaja ja hiljem kätte saades, lendab see kohe müüki - tundub küll, et tõesti polnudki lastel seda riiet nii väga vaja.

Ma varem sellele ei mõelnud, kui suure suuga rääkisin, et minugipoolest pangu Spunkist saadud asjad müüki. Üldiselt ikkagi ei kavatse ma saajale dikteerida, mida ta minu asjaga teeb. Lihtsalt loodan, et kasutab seda parimal võimalikul moel.

See ei puutu nüüd küll teemasse, aga alati, kui ma siia foorumisse tulen ja näen kasutajanime mimimi, siis hakkan omaette neid hääleharjutusi tegema, teate küll - MI-MI-MI-MI-MII. Nüüd laps ka käib ja laulab seda ja kui ma arvutisse tulen, siis ta tahab, et ma talle mi-mi-mi paneks. Ehk siis pean tulema siia foorumisse ja hakkama koos temaga mi-mi-mi-d laulma :D


Väga hästi öeldud :D
Toetan.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 11:06 am

eestiturist kirjutas:
Asjade müük võib võtta vahel päris kaua, ei saa ainult sellele lootma jääda, kui vaja lastele süüa osta. Enne võid saada muu toetuse. Ja kui kujutad ette, et inimene küsib nt lastele riideid Spunkist, põhjuseks siis see, et lastele tõesti-tõesti vaja ja hiljem kätte saades, lendab see kohe müüki - tundub küll, et tõesti polnudki lastel seda riiet nii väga vaja.

Ma varem sellele ei mõelnud, kui suure suuga rääkisin, et minugipoolest pangu Spunkist saadud asjad müüki. Üldiselt ikkagi ei kavatse ma saajale dikteerida, mida ta minu asjaga teeb. Lihtsalt loodan, et kasutab seda parimal võimalikul moel.

See ei puutu nüüd küll teemasse, aga alati, kui ma siia foorumisse tulen ja näen kasutajanime mimimi, siis hakkan omaette neid hääleharjutusi tegema, teate küll - MI-MI-MI-MI-MII. Nüüd laps ka käib ja laulab seda ja kui ma arvutisse tulen, siis ta tahab, et ma talle mi-mi-mi paneks. Ehk siis pean tulema siia foorumisse ja hakkama koos temaga mi-mi-mi-d laulma :D


Tänan mõnitamist, sest selleks see foorum ju loodud ongi!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 11:38 am

Mina olen rumal sest mina kuskilt mõnitamist välja ei lugenud , pigem tundus olema hästi valitud kasutajanime valikuga tegi ja selle kiitmisega???
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 2:47 pm



Ma arvan, et see lastele söögi ostmise eesmärgil müük on müüt ja kergelt tulnud ettekääne. Sest laste nimel andestatakse ju kõik. Saad eseme müügist neli euri ja kohe poodi, et toidukappi täita? - vaevalt, pigem kulub see raha ikka millegiks muuks. [/quote]


Kõik ei ela kulla kangide otsas.
Sa ei tea kunagi, milline tegelikult on inimese majanduslik olukord. Kas elab kuust kuusse, nii et näpistab oma kõhu arvelt, et anda lastele, või saavadki lapsed ainult süüa koolis/lasteaias.
4 euri eest on ka VÕIMALIK osta nii üht koma teist, et korralikult süüa teha.
Osad inimesed tõesti ei näe oma nina otsast kaugemale, ja mõtlevad ei tea midagi.
Huvitav kas sa oleksid ka sellisel arvamusel, kui üks päev sul selline olukord majas on. Siis sa sööksid oma sõnu
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 5:17 pm

Ma enne kirjutasin enda arust vabanduse siin, aga kuhu kadus?

Ma ikka pean ütlema, et mõnitada pole ma küll kedagi tahtnud. See mimimi on mul meeles kooli ajast, kui kooris laulmas käisin...igas proovis tegime mimimi-sid. Vaevalt meie koor nüüd ainus oli, kes seda hääleharjutust teeb.

Vabandan uuesti.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 6:31 pm

eestiturist kirjutas:
Ma enne kirjutasin enda arust vabanduse siin, aga kuhu kadus?

Ma ikka pean ütlema, et mõnitada pole ma küll kedagi tahtnud. See mimimi on mul meeles kooli ajast, kui kooris laulmas käisin...igas proovis tegime mimimi-sid. Vaevalt meie koor nüüd ainus oli, kes seda hääleharjutust teeb.

Vabandan uuesti.


Ok, vabandus vastu sõetud. Minule see naljakas ei olnud. Iga kasutajanime taga on inimene ja igal inimesel on oma maailma ja kõik saavad asjadest aru omasoodu, nii ka mina.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 6:41 pm

ingrid169 kirjutas:


Kõik ei ela kulla kangide otsas.
Sa ei tea kunagi, milline tegelikult on inimese majanduslik olukord. Kas elab kuust kuusse, nii et näpistab oma kõhu arvelt, et anda lastele, või saavadki lapsed ainult süüa koolis/lasteaias.
4 euri eest on ka VÕIMALIK osta nii üht koma teist, et korralikult süüa teha.
Osad inimesed tõesti ei näe oma nina otsast kaugemale, ja mõtlevad ei tea midagi.
Huvitav kas sa oleksid ka sellisel arvamusel, kui üks päev sul selline olukord majas on. Siis sa sööksid oma sõnu



Tean ka mina, mis on nappuses elamine, kuid iial ei ole ma kedagi petta üritanud või kellegi teise arvelt miskit sebinud. Las see jääda siis nii nagu on: kui on rahamure ja ettekäändeks on näljased lapsed, siis müüge ja tehke mida iganes.
Aga kuna paljude jaoks on siin see müümine probleemiks, siis ehk tuleks eelnevalt teada anda, et soovin müüa kuna nii saan raha, et teha vajalikud sisseostud.
Siit edasi tekkis mul küsimus: spunk.ee-s on koht, kus saab küsida endale vajalikku, miks keegi ei küsi kartulit, leiba, porgandit või isegi kommi lastele? - küllap siis ikka nii väga vaja ei ole või ollakse liig arad mine tea jah...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Tuusenka




Postituste arv : 14
Join date : 28/07/2012
Age : 50

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyTeis Okt 30, 2012 8:26 pm

Kui mina annan omale ülearused asjad ära,siis minul on küll ükskõik,mis nendest edasi saab....Kui ma need ära tahan anda,siis ilmselt olid need asjad mulle ülearused ja ma ei jää vaesemaks ja kui järgmine need otsustab müüa...siis ilmselt selle mõne euroga ei saa ka müüja oluliselt rikkamaks....
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tuusenka
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyNelj Nov 01, 2012 11:50 pm


Tean ka mina, mis on nappuses elamine, kuid iial ei ole ma kedagi petta üritanud või kellegi teise arvelt miskit sebinud. Las see jääda siis nii nagu on: kui on rahamure ja ettekäändeks on näljased lapsed, siis müüge ja tehke mida iganes.
Aga kuna paljude jaoks on siin see müümine probleemiks, siis ehk tuleks eelnevalt teada anda, et soovin müüa kuna nii saan raha, et teha vajalikud sisseostud.
Siit edasi tekkis mul küsimus: spunk.ee-s on koht, kus saab küsida endale vajalikku, miks keegi ei küsi kartulit, leiba, porgandit või isegi kommi lastele? - küllap siis ikka nii väga vaja ei ole või ollakse liig arad mine tea jah...[/quote]



Ma pole öelnudki, et sa oled kedagi petnud või oled selle sarnast üritanud.
Mina selle peale ütleks, et eestlane pole arg, sest tal on krt uhke eneseväärtus ja uhkus, ja paljud ei lähe ega tule küsima, sest see on nende põhimõte.
Mina kasvasin väga väga suures peres üles ja kus oli olukord hullem, kui mõnel hetkel praegu, ei küsinud siis ega hakka ma ka nüüd küsima sellist asja, sest minu uhkus on selleks et peaksin küsima kartulit, liiga suur
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyReede Nov 02, 2012 1:06 pm

Kui tõsine näljahäda tabab siis saab see uhkus ka otsa, eriti kui peres lapsed näljas.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. EmptyReede Nov 02, 2012 2:53 pm

Tuusenka kirjutas:
Kui mina annan omale ülearused asjad ära,siis minul on küll ükskõik,mis nendest edasi saab....Kui ma need ära tahan anda,siis ilmselt olid need asjad mulle ülearused ja ma ei jää vaesemaks ja kui järgmine need otsustab müüa...siis ilmselt selle mõne euroga ei saa ka müüja oluliselt rikkamaks....


Mina ka ei jälgi, mis mu äraantud asjadest edasi saab, põhimõtteliselt mu poolest võib uus omanik nendega teha, mida vajalikuks peab. Iseasi, et edasimüümine vist ei klapi hästi spungi põhimõtetega... Aga muidu - tore, et saan korralikud asjad uuesti ringlusse saata ega pea neid ära viskama. Varem viisin misjonpoodi ja humanasse, aga siis leidsin spungi ja see kuidagi tundub õigem, kuigi sebimist on rohkem. Kui asi on uue omaniku juurde jõudnud, siis eesmärk (mulle koju rohkem ruumi ja kellelegi teisele vajalik jubin) on ju täidetud, ja tegelikult ei ole mul ka aega ega energiat tudeerida, mis asjast edasi saab.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
Sponsored content





Spungist saadud asjade müük. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spungist saadud asjade müük.   Spungist saadud asjade müük. Empty

Tagasi üles Go down
 
Spungist saadud asjade müük.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Spungist saadud asjade edasine saatus
» Piirang asjade lisamisel
» Müük ja andmine samaaegselt
» Parimad leiud Spungist
» Saadud asja eest tänamine.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: