Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Probleemid kasutajaga Timmo

Go down 
2 posters
AutorTeade
Pille1985




Postituste arv : 4
Join date : 20/09/2012
Age : 38
Asukoht : Tartu

Probleemid kasutajaga Timmo Empty
PostitaminePealkiri: Probleemid kasutajaga Timmo   Probleemid kasutajaga Timmo EmptyPüh Okt 28, 2012 8:24 am

Hea on kui saad anda riided inimesele, kellel neid tõesti ka vaja oleks, kuid kahjuks läks kasutaja Timmoga natuke teisiti.
Mind ta syydistab et muudan lyhikese etteteatamisega kohta, kus asjad kätte saada, et olen ebameeldiv inimene jne, kuid kuna meil kogu asjade kättetoimetamise viis oli ainult meili teel. Saatsin talle kirja, mi8lles palusin tema telefoni nr, siis seda ta kahjuks ei avaldanud. Ning ytles kirjas, et tal pole kõneaega et helistada. Kuna ta oma nr ei saatnud, ei saanud ma temaga yhendust võtta, kui ainult meili teel. Siis andsin talle viimase võimaluse asju kätte saada laupäeval kell kolm. Selle peale tuli temalt väga alandav ja solvav kiri. Tema silmis olen mina mats, et julgesin teda sinatada ja mis veelgi hullem, et tema mingite kaltsude pärast kyll ei hakka Annelinna sõitma. Kuna ma ei saanud talle asju yle anda, siis pani ta mulle ka 6 eitavat vastust.
Siit aga kysimus- Kas sellel kasutajal on ikka nii väga neid asju vaja nagu ta netis kuulutuse on yles pannud????
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Probleemid kasutajaga Timmo Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid kasutajaga Timmo   Probleemid kasutajaga Timmo EmptyPüh Okt 28, 2012 11:15 am

Pille1985 kirjutas:
Hea on kui saad anda riided inimesele, kellel neid tõesti ka vaja oleks, kuid kahjuks läks kasutaja Timmoga natuke teisiti.
Mind ta syydistab et muudan lyhikese etteteatamisega kohta, kus asjad kätte saada, et olen ebameeldiv inimene jne, kuid kuna meil kogu asjade kättetoimetamise viis oli ainult meili teel. Saatsin talle kirja, mi8lles palusin tema telefoni nr, siis seda ta kahjuks ei avaldanud. Ning ytles kirjas, et tal pole kõneaega et helistada. Kuna ta oma nr ei saatnud, ei saanud ma temaga yhendust võtta, kui ainult meili teel. Siis andsin talle viimase võimaluse asju kätte saada laupäeval kell kolm. Selle peale tuli temalt väga alandav ja solvav kiri. Tema silmis olen mina mats, et julgesin teda sinatada ja mis veelgi hullem, et tema mingite kaltsude pärast kyll ei hakka Annelinna sõitma. Kuna ma ei saanud talle asju yle anda, siis pani ta mulle ka 6 eitavat vastust.
Siit aga kysimus- Kas sellel kasutajal on ikka nii väga neid asju vaja nagu ta netis kuulutuse on yles pannud????


Sellisel küll vajadus puudub. Tundub, et too pole aru saanud sellest, et ta ei maksa asja eest ja seega ka ei dikteeri eriti miskit, sest enamjaolt tuleb andja saajale niigi vastu ja kohandab oma päeva vastavalt saaja võimalustele. Tasuta asja saamisel on viisakus ja lugupidav suhtumine ainus asi, mida vastu anda saab.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Pille1985




Postituste arv : 4
Join date : 20/09/2012
Age : 38
Asukoht : Tartu

Probleemid kasutajaga Timmo Empty
PostitaminePealkiri: Tänusõnad ja õppetund   Probleemid kasutajaga Timmo EmptyPüh Okt 28, 2012 12:41 pm

Olen kõigile spunkijatele sydamest tänulik, kes on ise mulle asju andnud või asjad kohale toonud, kui mu lastel oli tuulerõugete kahtlus ja tänan ka neid, kes näitavad yles mõistvat suhtumist, kui ma siiski kokku lepitud ajal ei tule kohale. Suured tänud kõigile ja eriti spunk.ee portaali loojatele.


Samas aga sain ka väärtusliku õppetunni, et kui sa kinnitad kellegi asjade saajaks ja ta pole nõus oma nr sulle edastama, siis järelikult tal pole neid asju vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Probleemid kasutajaga Timmo Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid kasutajaga Timmo   Probleemid kasutajaga Timmo Empty

Tagasi üles Go down
 
Probleemid kasutajaga Timmo
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Probleemid minu kasutajaga
» Probleemid Smart Postiga!?
» probleem kasutajaga kiizzuu18
» Probleem kasutajaga mairily
» Kellegil kokkupuudet kasutajaga TramS?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: