Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Probleemid Smart Postiga!?

Go down 
5 posters
AutorTeade
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? EmptyReede Mai 02, 2014 8:26 pm

Kas mina olen ainuke, kellel Smart Postiga pidevalt probleeme? Mul on juba viis juhust, kui nö pakiautomaadi arvuti kinnitatud uksekoodi ei aktsepteeri! Sisestan siit saadud koodi ja see ütleb, et vale kood! Niigi sõidan pika maa maha, et pakiautomaadi juurde saada ja siis mässa nende õnnetute pakkidega edasi tagasi....täitsa tigedaks teeb! Enamus kiidab Smarti ja laidab teisi võimalusi, minul EP ja Post24 siiani ok olnud! Või on viga ainult Hiiumaa Smardi automaadis :)?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? EmptyLaup Mai 03, 2014 7:06 pm

Kasutan saatmiseks põhiliselt Smartposti ja Tartus pole konkreetse automaadiga kunagi ühtegi jama olnud. Kõik sujub ja on lihtne, mugav. Automaadi juures on infotelefoni number. Äkki aitab sinna helistamine, kui automaat tõrkuma hakkab? Kasutajatugi peaks oma süsteemist nägema, miks konkreetne automaat jupsib.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Tuusenka




Postituste arv : 14
Join date : 28/07/2012
Age : 50

Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? EmptyLaup Mai 03, 2014 9:13 pm

On ka korra olnud probleem,et aparaat ütleb,et vale kood.Helistades infonumbrile lahenes asi kohe...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tuusenka
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? EmptyPüh Mai 04, 2014 12:25 pm

Sama lugu minuga - probleeme, üsna hulganisti, on olnud vaid SmartPostiga ja mitte kordagi Eesti Postiga. Pikem arutelu on siin foorumis "Eesti Post spunk.ee lehele" sarnasel teemal.
Tagasi üles Go down
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? EmptyPüh Mai 04, 2014 7:48 pm

Üks kord oli jama, et oli paber otsas, koode ei saanud. Pärast küsisin neti teel koodid. Haapsalus on mul jamad olnud just post24, õnneks on pakid jõudnud kohale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Probleemid Smart Postiga!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid Smart Postiga!?   Probleemid Smart Postiga!? Empty

Tagasi üles Go down
 
Probleemid Smart Postiga!?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine
» Pakiautomaat
» Probleemid kasutajaga Timmo
» Probleemid minu kasutajaga

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: