Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Probleemid minu kasutajaga

Go down 
AutorTeade
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Probleemid minu kasutajaga Empty
PostitaminePealkiri: Probleemid minu kasutajaga   Probleemid minu kasutajaga EmptyLaup Apr 27, 2013 11:32 pm

Tere, olen palju kirutud meelikasoot.
Tunnistan, kingadega läks asi väga käest ära, kuna õe pood pani uksed kinni, lootsin, et saan asju Spunkis ära anda. Mõned kingad suutsin laiali saata inimestele, kuid siis ilmusid välja inimesed, kes tahtsid neid osta ning õde müüs mingi osa kingi lihtsalt maha, ilma minule teatamata.
Olen kõigest inimene ja eksisin, lootes, et saan kingad siiski endale ja postitatud, kuid asi venis ja venis. Ma ei soovi probleeme ega soovinud neid kellelegi tekitada. Tahaksin väga, et asi lahenduse saaks ning sooviksin inimeste ees ka silmast-silma vabandada, et olen nende usaldust kuritarvitanud. Mul on tõesti väga piinlik ja luban, et selline asi ei kordu. Seetõttu ongi Spunkis ära anda mõned viimased asjad, mida jagan vaid käest-kätte Tartus.
Palun võtke minuga ühendust kõik, kellel on mingi probleem ning maksan kõik rahad koheselt tagasi.
Ma ei ole pettur ja ei ole kunagi soovinud kellelegi halba teha, paraku vedasin nii end kui ka teisi alt.
Usun, et igaüks meist on teinud midagi, mille üle tal sügavalt piinlik on ja selge see, et mu käitumine ei ole olnud normaalne, siis sooviksin tõesti asja ära lahendada, et me kõik saaksime oma eluga edasi minna.


Viimati muutis seda meelikasoot (Laup Apr 27, 2013 11:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Probleemid minu kasutajaga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Probleemid minu kasutajaga   Probleemid minu kasutajaga EmptyLaup Apr 27, 2013 11:45 pm

Kui keegi, kellel on minuga probleeme, asub Tartus, sooviksin isiklikult vabandada. Rahad lasen tagasi kanda alates esmaspäevast!
Tagasi üles Go down
 
Probleemid minu kasutajaga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Probleemid kasutajaga Timmo
» Probleemid Smart Postiga!?
» Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda
» Probleem kasutajaga mairily
» probleem kasutajaga kiizzuu18

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: