Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine

Go down 
3 posters
AutorTeade
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine EmptyPüh Juul 22, 2012 3:44 pm

Sooviks Teie kogemusi kuulda.
Kui inimene soovib SmartPostiga pakki, siis mina teadsin alati, et on mobiili numbrit vaja, kuhu tuleb saajale sõnum paki saabumisest.
Või mobiili numbrit pole vaja pakile kirjutada?

Nimelt olen tähele pannud, et Spunk lehel olev info SmartPostiga seoses ei lähe tihti kokku reaalsusega. Näiteks: olles paki teele pannud, näitab Spunk lehel ikka, et "Hetke oodatakse, et Te paneks paki SmartPOSTi automaati." Sama teade on siiani, isegi , kui inimene on paki ka juba välja võtnud.
Seega, kui mobiili numbrit ei pane pakile, siis kuidas inimene teada saab, et talle asjad kohale on jõudnud?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
Neiuu

Neiuu


Postituste arv : 35
Join date : 16/07/2012
Age : 32
Asukoht : Finland,Oripää

Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine EmptyPüh Juul 22, 2012 3:47 pm

Ise pole ka pannud numbrit pakile , ainult spunki kasutajanime . Arvatavasti peab olema spunkis õige number kirjas ja nad saadavad smsi sellele numbrile .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Neiuu
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine EmptyPüh Juul 22, 2012 4:06 pm

Mina teadsin ka aastaid, et ikka peab olema nimi ja mobiilinumber peal, aga paar kuud tagasi kohe helistasin smartposti infotelefonil ja uurisin maad, just seoses pakkide saatmisega spungis. Ning selgus, et kui saadad paki läbi sellise koha saadud uksekoodi abil, siis peale ei pea põhimõtteliselt mitte midagi kirjutama. Selline pakk on seotud selle koodiga siis, nemad ise panevad sihkse triipkoodiga kleepsu peale, sellel kohe saaja telefon ka peal: kogu info on süsteemis olemas ja põhineb kasutajate andmetel, mille nad on spunk.ee-s kirja pannud.
Mina kirjutan küll peale: uksekoodi :) Siis hea lihtne automaadi juures askeldada, ei pea otsima kuskilt seda numbrit enam.
Jah, ma vaatan ka ja imestan, et ammu kätte saadud pakid on spunk.ee lehel "ootel", et pakk teele pandaks.. See on, ma arvan, itimeeste ja võib-olla kokkuhoiu viga. Sest kui ma näiteks ostan osta.ee-st ja saan paki smartpostiga, siis on kättesaamine automaatselt kinnitatud ka osta.ee keskonnas samal hetkel, kui mina kuskil kaubanduskeskuses ukse avan ;)
Tagasi üles Go down
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine EmptyPüh Juul 22, 2012 4:20 pm

Aga kui inimene pole sinna õiget telefoni andnud? Kuidas ta siis teada saab, et pakk kohal?

Mul nimelt soovijaks inimene, kes on SmartPosti pakkidele järgi minemata jätnud. (Seal nimekirjas olemas) Ja olles teadlik, et inimene on eelnevalt juba Spunk lehele kahjumit tekitanud, siis kuidagi kohe ei tahaks seda kahjumit suurendada. Seega palusin ka telefoni numbrit, mis pakile peale panna. Kuid siiani vaikus - rohkem kirjadele ei vastata :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine EmptyPüh Juul 22, 2012 5:31 pm

sissyk kirjutas:
Aga kui inimene pole sinna õiget telefoni andnud? Kuidas ta siis teada saab, et pakk kohal?

Paki saamiskohta kinnitades kinnitab saaja ka ju oma telefoninumbrit, see on siis samal ajal sama kuulutuse juures veel, see telefoninumbri kinnitamise rida?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine   Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine Empty

Tagasi üles Go down
 
Smart Postiga saatmisel telefoni numbri küsimine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Probleemid Smart Postiga!?
» Pakiautomaat

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: