Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Pakiautomaat

Go down 
+5
Niru
Murike
Administraator
eestiturist
annilisette
9 posters
AutorTeade
annilisette




Postituste arv : 3
Join date : 05/10/2012

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Okt 08, 2012 9:07 pm

Mul siis selline mure, et teatud asjad olen saanud kätte, kas Eesti posti teel või käest-kätte. Üleval on siiski märk, et kinnita pakiautomaat. Keelduda ei saa (mina ei oska) Ja kinnitada ka ei saa, sest asjad on juba minuni jõudnud. Kas mul on midagi tähelepanuta jäänud? Või kuidas saaksin selle Smartposti märgi sealt ära?
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyTeis Okt 09, 2012 1:29 pm

Aitab see, kui Andja muudab oma kuulutust nii palju, et ei märgi enam Smartposti võimalust.

Mul oli selline seik just, et tahtsin saada asja Smartpostiga ja Andjal polnud seda märgitud. Siis ta lihtsalt muutis oma kuulutust nõnda, et ma sain ära kinnitada Smartposti.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyKolm Okt 10, 2012 5:01 pm

Teine võimalus on, et kui ese on kätte saadud, siis kinnitate selle smartposti ära, võib siis ka samal ajal andjale e-maili saata, et kinnitasin smartposti, et see kiri ära kaoks, ese on käes ja tänud. Või midagi sellist ;) Minule on nii mitu korda tehtud (s.t. kinnitatud smart pärast kohtumist, samas sellekohast e-maili mitte saates) ja pean seda täiesti toredaks plaaniks sellest kirjast vabanemisel. Samas, kui ükskord ise sain käest-kätte paki, millele oli smartpost aktiveeritud, ning hiljem smardi kinnitasin, siis sain andjalt imestava kirja, et mis siis nüüd lahti, said ju asja kätte ;) Sellest siis järeldasin, et targem on selgitav e-mail saata ;)

Oluline on seejuures vaid, et smart kinnitatakse pärast eseme kättesaamist (kui on toimunud eesti posti teel saatmine või andmine käest-kätte). Minul oli ka nii, et inimene kinnitas smardi, mina panin paki teele ning järgmisel päeval tuli e-mail küsimusega, et kuhu järgi tulla. Pidin siis oma agarust ja kiiret tegutsemist vabandama ning saaja sai paki siiski smartpostiga, ei olnud ju võimalik seda "tagasi kutsuda" ;)
Tagasi üles Go down
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyNelj Okt 11, 2012 10:23 am

Mina olengi läinud seda teed, et märgin Smartposti alles vajadusel juurde. Mulle tundus see häiriv, kui ei kasuta ja siis saajal ripub see teade "kinnitamata" ees kogu aeg. Kui ei kasuta, siis nad kaovad ise ära mingil hetkel. Kustutamist ma ka ei leidnud, ilmselt puudub see võimalus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: segadus automaadi valikuga kauba pakkumisel   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 3:13 pm

suur segadus (või mina rumal): pakkusin spungis kaupa, abi küsinu võttis selle vastu ja nüüd ripub MINU konto juures korraldus smartposti automaat ära valida? Aga see on ju jabur - sellisel juhul peaks uksekood tulema kaupa küsinud kasutajale ja mulle teade mobiilile, kui kaup kohal?

Kirjutasin [You must be registered and logged in to see this link.] oma probleemist, aga sealpool suur vaikus... nagu ka eelmine kord, kui küsisin, et miks kuulutuse juures ripub kuude kaupa teade "hetkel oodatakse, et viite paki automaati", kui ometi pakk ammu ära viidud ja kohalgi. Nüüd olengi nõutu - kas ei lähe minu kirjad kohale (samas tagasi nad ka ei tule) või oli küsimus liiga loll, või pöördumisi nii palju, et ei jõua vastata? Viimasel juhul võiks veebilehel kusagil olla vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Kas keegi oskab soovitada, et kas toimib selline manipulatsioon kui ma nt seal automaadi valiku juures muudan ära tel numbri (minu oma asemele saaja oma), ja tema saadaks meiliga saadud uksekoodi mulle? Jälle täiendav ajakulu: kirjutad kirju, ootad vastust, kirjutad jälle...
kas peale minu on veel keegi sarnase seagduse otsa komistanud või ma ainus "õnnelik"?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 3:34 pm

Olen sama seisu juures olnud, pakkusin ja pärast oleks justkui mina omanikuks saanud (pakkujaks sain ju). Me saajaga leppisime kokku, et tema muudab ära üldse selle smartposti ja tegime lihtpostiga saatmise. Muud vist teha polegi.

Süsteemi arendamine on kulukas.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 3:53 pm

eestiturist kirjutas:
Olen sama seisu juures olnud, pakkusin ja pärast oleks justkui mina omanikuks saanud (pakkujaks sain ju). Me saajaga leppisime kokku, et tema muudab ära üldse selle smartposti ja tegime lihtpostiga saatmise. Muud vist teha polegi.

Süsteemi arendamine on kulukas.

Nojah, eks me peame ka midagi kokku leppima, kui kauba küsija kaupa jätkuvalt soovib...

Huvitav, kas [You must be registered and logged in to see this link.] aadressile kirjutamisest üldse mingit tulu tõuseb? keegi loeb neid kirju ka? Muidu ju suht ajaraisk. Äkki kusagil mõni muu hästi varjatud kontakt veel, kust vajadusel nõu ja abi küsida?

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 3:57 pm

Spunkil on ka Facebooki leht, aga kirjutada saavad ainult registreeritud kasutajad. Ma usun, et seal ikka vastatakse. Spunk-infosse kirjutasin ma ka ükskord, aga ei tea, kas sellest kasu ka oli...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 4:07 pm

eestiturist kirjutas:
Spunkil on ka Facebooki leht, aga kirjutada saavad ainult registreeritud kasutajad. Ma usun, et seal ikka vastatakse. Spunk-infosse kirjutasin ma ka ükskord, aga ei tea, kas sellest kasu ka oli...

Õige küll, proovin FB kaudu kontakti saada! Tänud!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyEsm Jan 21, 2013 8:35 pm

Minuteada see Fb leht nagu foorumgi siin, ei ole Spungi lehe tegijatega seotud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
Niru

Niru


Postituste arv : 19
Join date : 13/08/2012
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyKolm Jan 23, 2013 12:50 pm

roheline kirjutas:
Minuteada see Fb leht nagu foorumgi siin, ei ole Spungi lehe tegijatega seotud.

Vaatasin FBs - on jah sisuliselt foorum ja paistab, et mitte eriti innukalt külastatav...
Lahendasime meiegi oma probleemi hoopis kirjaga saates, seekord õnnestus raamat isegi lihtkirjaga(!) saata. Ja tänane kogemus TTÜ majandusmaja postkontorist on jälle 5+ teenindus:) Seal üks noorepoolne meesklienditeenindaja, kes töötab superkiirelt, lisaks on alati viisakas ja positiivne, aitab eakamatel inimestel pakkida jne. Leevendas veits eelmist negatiivsuslaksu...;)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Niru
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyReede Jan 31, 2014 4:50 pm

Mõtlesin, kuhu oma muret kirjutada...valisin selle teema, tundus sobiv :)

Alati, kui Spunki sisse login, on seal märk kinnitamata Smartpostist. See on üks asi (õigemini mitu - puhhi ajakirjad), mille olen juba augustis ära kinnitanud ja kätte saanud ning isegi rohelise pöidla tänuga jätnud, kuid see "asi" ei lähe sealt minema ja iga kord kui sisse login, pean selle lisasammu tegema, et sealt ära saada. Olen üritanud valida uuesti "kinnitan automaadi", kuid siis jõuan kuulutuse lehele, kus pole enam midagi valida ega teha (ei automaadi valikut ega rohelist näppu) - kõik ju tehtud.

Kas ma olen ainuke imelik, kes ei taha näha enda lehel kinnitamata automaati? :)

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyReede Jan 31, 2014 8:36 pm

Ei,ka minul on sama asi,kappkinnitatud,pakk saadetud ja kätte saadud,kuid ikka on kiri et oodatakse millal pakk postitatakse.Samas selle smartpostikohalt sain jälle targemaks:)
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat EmptyReede Jan 31, 2014 9:02 pm

Mulle ka ei meeldi, kui üleval on nupuke, et kinnitage smartpost. Seepärast olen ise automaatselt ära võtnud kuulutuste juurest smartposti võimaluse, kui asi on ära antud või läheb mitu asja ühe paki sisse. Jätan ainult ühe asja juurde kinnitamise võimaluse. Kui olen ise saanud mitu asja ühe paki sisse, siis olen vist ise kirjutanud andjale, et ehk ta raatsiks ära võtta kinnitamisvõimaluse, siis kaob minult nupuke ära. :) Segane tekst sai, aga ehk on arusaadav. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
totukene19

totukene19


Postituste arv : 11
Join date : 20/07/2012
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: smart   Pakiautomaat EmptyEsm Veeb 03, 2014 10:41 pm

Minul oli suvel selline juhtum, kus keegi küsis endale panni ja mina siis pakkusin. Saime alguses emaili teel kokkuleppele, et kohtume, aga kui see variant ära langes, siis smartpost oli parim valik. Minule oli see imelik, et kui asja soovija smartposti kinnitas, siis sai tema uksekoodi, mitte mina, kui asja andja. Õnneks meil oli vahetatud tel. nr ja saime lihtsalt sms-iga ned õiged koodid siis vahetatud. Keeruline vahel see smart :D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pakiautomaat Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pakiautomaat   Pakiautomaat Empty

Tagasi üles Go down
 
Pakiautomaat
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: