Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja Katukas?

Go down 
+5
L3na
linnalähedaltmaalt
Merily34
mimimi
jul4ik18
9 posters
AutorTeade
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyLaup Sept 14, 2013 6:20 pm

Ei tembelda nüüd kedagi petturiks ega miskit muud vaid lihtsalt paneb imestama kasutaja katukas vähekene,pole vist olnud mul ühtki kuulutust kus poleks ma enda soovijate seal tema nime mitte näinud,noh mõnel inimesel on tõesti palju asju vaja olnud ja ega ma ei mõista hukka seda kui palju keegi soovib aga ma märkasin täna ühte asja,nimelt kui lisasin täna uue ära antava eseme oli Proua Kätlin(katukas) jälle platsis ja kui hakkasin uurima vähekene mis soovid tal on jne siis märkasin,et ta otsib oma lapsele korralikku käru,põhjendus siis,et vana hakkab täiesti ära lagunema ja laps kukub varsti läbi jne [You must be registered and logged in to see this link.]
samas fb tasuta asjade turul annab ta punast värvi kergkäru ära.
Teine asi mis mulle silma hakkas oli see,et inimene palub geelküünte asju:http://www.spunk.ee/kuulutus.php?id=87946
kuid samal ajal müüb fb ostan/müün/vahetan/annan ära lehel geelküünte tarbeid.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1432157613676288&set=oa.548091231894208&type=3&theater
link võib mitte avaneda kui pole liitunud selle grupiga,aga see selleks ma ei ütle nüüd,et ta müüb tasuta saadud asju või,et on pettur jne aga ma ei saa aru milleks küsida midagi ja soovida kui sul on need asjad olemas ja sa kas müüd neid või annad ära.
Kuna tõesti see soovija on praktiliselt igal ära andmis kuulutusel on mind vähekene see hirmutanud ja ei ole talle veel hetkel ühtki asja ära andnud.
Kui ma ei eksi siis mul on vist isegi temaga üks jama olnud aga kuna pole kindel siis pead ei anna.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 6:37 pm

siin pikem ja sarnane teema selle kasutaja kohta: [You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 7:14 pm

Tal on oma grupp tehtud fb-s,mina liitusin ka ja seal on palju asju müügis mida ta küsib spungis,fb-s oma lehel müüb seda punast käru,müügis oli ka lamamistool mis oli samal ajal spungis üleval,müüb ka suurel hulgal kosmeetikat ja geelküünte vahendeid ja neid asju küsib spungis,nüüd on tal spungis ära anda sirgendaja,aga fb-s müüb 10 euri,mind eemaldas grupist et julgesin mainida et müüb samal ajal kui annab,
Tagasi üles Go down
linnalähedaltmaalt




Postituste arv : 10
Join date : 12/07/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 8:30 pm

päris mahlane kommentaar:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 8:35 pm

Ma olen ikka päris kindel,et olen kokku puutunud selle neiuga enne kuna ta fb kasutaja nimi on sama,see neiu on ikka terava keelega,kui miskit ei sobi siis on kohe sellised sõnad suust välja lendamas,et oioioi.
Eile avastasin ka selle teema kastukas kohta kus ta umbes müüb asju,pole ise näinud kas müüb või mitte aga üks paras sassipundras on ta küll.
Igatahes selline inimene ei tekita minus usaldust ja asju ma talle väga anda i tahaks veel eriti kui ma kohtan teda pe igas enda postitatud kuulutuses.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 8:37 pm

eile kirjutasin veel tema soovi alla kus ta käru väga korraliku ja ilusat sooviks,uurisin,et umbes miks sa palud siin käru ja väidad,et sul on katkine ja lagunev käru kuid samal ajal annad ära ühte punast käru,tänaseks siis on see kuulutus tema poolt eemaldatud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 8:50 pm

Ja mis asi see nüüd siis on? Avastasin selle postituse soovide alt.
Kohutav, mida üks inimene endale lubab! Ja siis julgeb veel miskit soovida. Vot kuidas üks noor naine ise omale käru keerab... sõnavara on äärmiselt labane ja liig vaba. Kahju!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Katuka kiri seal all:
2013-09-15 21:25:24
Katukas küsis küsimuse.
mine arene veidi...Kui sul mingi mure on sisi mine ja rahulda oma mured ära.ennem kui sa tuled siin laimama või mida iganes sisi võiksdi uurida ennem onju kuidas asjad tegelikult on.Esiteks müügis on kõik minu asjad.ja müün ja annan ära asju mis mulle ei sobi...nii ,et mine arene,otsi endale mees kui sa pole kaua saanud..rumal L... selline

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 9:46 pm

Merily34 kirjutas:
müüb ka suurel hulgal kosmeetikat
Kas praegu ka? Ta on ju pool suve spungis kosmeetikat taga otsinud, kahtlane... Minu jaoks on imelik ka see, et soovib kindlat värvi käru, terve ja puhas on arusaadavad, aga nii nõudlik vast tasuta asja puhul siiski olla ei saa, eriti kui laps olemasolevast "läbi kukkumas".

Selline kõnepruuk on küll aga minu silmis absoluutselt mitte-aktsepteeritav, alusetut laimu ja süüdistusi annab ka palju viisakamalt lahendada. Olen ka teisi sarnase sõnavaraga kasutajaid kohanud (kes pole sugugi mitte süütukesed), kohutav mõelda, et emad.
Tagasi üles Go down
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Ennem küsige minult   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Sept 15, 2013 10:06 pm

Ka teil on probleem või?Kas pole targemat teha kui mind taga klatsida ja süüdistada alusetult kuigi ma pole midagi valesti teinud?Ennem võiks minu enda käest küsida ja uurida kuidas asjad tegelikult on.Aga teen teile asja lihtsaks ja vastan siis ilma küsimata.Ja laimu pärast ma võin asja ametlikuks ajada.
Geelküünte paigaldamise asjade soov oli mul ammu sinna lisatud ennem kui ma siiski ostsin need endale.NEED ON MINU ENDA RAHA EEST OSTETUD!!!!!!!
krepikad/sirgendajad annan ma niisama ära.Kui mul on asi spunki pakkumisele pandud siis selle ma ka ära annan.MIlles probleem kui ma asja tasuta pakun.
Kosmeetikat MÜÜN MILLE OLEN ISE SOETANUD aga kahjuks ei sobi minu nahale.
Võiksite lugeda ka minu ankeeti kus on kirjas,et MA EI KÜSI AINULT ENDALE ASJU.
JA MA EI HAKKA TASUTA ÄRA ANDMA ASJU MIS ON MINU RAHA EEST OSTETUD KALLI HINNAGA.
Olge normaalsed.
See fb asi...kui keegi oleks küsinud oleksin ma vastanud.Esiteks kommenteerisin ja naljatasin ma oma sõbrannadega kes hinda asjadel küsisid....Ma oleks nagunii TASUTA ära andnud.
Ja see kuidas mina räägi ja mis sõnu kasutan, ei ole üldse teie muregi.
PUNASE KÄRU ANNAN ÄRA SEST MA EI VIITSI PIDEVALT SEDA ÕMBLUSEST LAHTI KAKKUDA,ET PESTA JA SIIS TAGASI ÕMMELDA.PEALE SELLE KA VARJU OSA ON KÕVER.SEE ON PLEEKINUD.MIKS MA EI VÕIKS SELLE SIIS ÄRA ANDA KUI KEEGI TAHAB.
MUIDUGI KÜSIN UUT SEST MUL ON VAJA KORRALIKKU MILLEGA MA SAAKSIN VÄLJAS KÄIA,ET TEISED EI VAHIKS KUI KATKI JA PLEEKINU JNE JNE ASI ON....
Kasvage suureks ja elage oma elu.Nagu külamoorid.Ausõna.Minge tegelege siis oma lastega.MIs emad te olete sellised kes käivad teisi laimamas ilma,et uuriksite kuidas asi tegelikult on.Ja eelmise foorumi teema asja võiks lõpu poole läbi lugeda,et see asi on ammendatud ja vale häire.Te otsite alati kedagi kelle peale oma s...tuju valada.Kas te olete oma lastele siis eeskujuks?
KUI ON MURE SIIS RÄÄGITAKSE INIMESEGA MITTE EI HAKATA TEDA SÜÜDISTAMA.

NAGU ÖELDAKSE KA KURJATEGIJATE KOHTA,ET ENNEM EI VÕI KEEGI TEDA SÜÜDISTADA JA SÜÜDI MÕISTA KUI SEDA POLE KOHUS TEINUD JA TÕENDANUD TEMA SÜÜD.
Aga edu teile.Küll see kõik halb teile kunagi tagasi tuleb.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Sept 16, 2013 7:10 am

Arukas ja tark inimene vabandab, ainult rumal süüdistab, ähvardab ja leiab igasugu õigustusi oma labiilsele käitumisele ja kasinale labasele sõnakasutusele.
Oma kalli raha eest saadud asjadega tee, mis hing ihaldab. Küsi ja soovi mida iganes tahad. Anna ära, mis endal mittevajalik. Kuid kedagi sõimata ja ropendada pole küll vaja.

Viisakas ja lugupidav suhtumine tagavad ennekõike ka sinu suhtes hea ja väärika kohtlemise.

PS! avalikus ruumis kedagi sõimates puudutab selline tekst absoluutselt kõiki neid, kes seda peale osapoolte veel näevad-loevad!

Palun ära ähvarda ja pillu sõnu niisama, ka sinu sõnad võivad tuua sulle väärteoasja ja kui eelnevat lugeda, siis neid inimesi jagub, kes sinu vastu kohtuteed alustada võivad ja seda ei soovi ju ka sina mitte. Selline asi ei tee targemaks kedagi.
Väike vabandus ja lubadus enda käitusmist kontrollida oleks muuutnud antud juhul asja oluliselt.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: ....   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Sept 16, 2013 4:55 pm

Mina vabandan,et ütlesin halvasti aga muu eest mul pole vabandana.Reageerisin üle ja saan aru aga ka mind häirib kui mind süüditatakse millesgi mida ma pole teinud või mis pole vale.Ma ei teaks küll,et kes minu vastu saaks midagi esitada.Sest ähvardanud pole mina kedagi.Ja see,et sa lased mulle kirjutada ja mind ähvardada ja on samuti labane.Mille ma ka nüüd ametlikuks teen kui see ähvardamine ei lõppe.Enne võiksite ikka asja uurida kui tulete minu kallal vinguma.Mina vabandasin ja ootan ka teie poolset vabandust,et mind laimasite,
Tagasi üles Go down
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: .....   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Sept 16, 2013 4:57 pm

Ja ma ei süüdista teist kedagi minu ähvardamises sest ma usun,et teie ei ole sellega seotud.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Sept 16, 2013 6:54 pm

Tore!
ja palju ilusam nüüd olla
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: ....   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Sept 16, 2013 7:18 pm

Ega minagi pole tegelikult selline.Lihtsalt on palju asu mis on halvasti ja siis ma nähvan.Kahjuks olen sellise kaitsva iseloomuga.Loodan,et ma seletasin ära selle asja kõik miks ma küsin ja kellele küsin ning miks pakun asju.Ma ei pane kellegi lollitamiseks asju ülesse.
Tagasi üles Go down
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyTeis Sept 17, 2013 5:17 pm

Ma ei tea kas veel müüb,kui ta spungis annab ära sirgendajat ja samal ajal müüg fb-s,kui küsisin et ta ju müüb,siis eemaldas ta mu grupist,ta müüb igasugu asju ja samas müüb fb-s.
Tagasi üles Go down
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyKolm Sept 18, 2013 2:51 pm

Äkki võiks juba laimamise lõpetada?Sa loe ikka esimesed kommentaarid läbi.SEda inimest Merily või kes iganes on lihtsalt üks valelik inimene.Ja kui ma ei tea tema ees ega pereokonnanime siis kuidas saan ma inimese kuskilt eemaldada.
Tagasi üles Go down
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyTeis Okt 08, 2013 10:21 am

Ei saa mina sellest naisest aru. Facebkookis ma pidevalt näen kus ta ostab asju ja mitte kõige odavamaid ja samas spunkis muudkui palub igasugu asju. Nagu näha siis on ta ostuvõimeline ! Mulle kohe üldse ei meeldi inimesed kes teiste lahkust hakkavad ära kasutama.Ja tänu temasugustele ahnitsejatele ei jõuagi tõeline abi abivajajani!
Kurb
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyTeis Okt 08, 2013 12:06 pm

Olen nõus, et asjade kokkuahnitsemine ja pidev halamine ei jäta inimesest head muljet. Samas ei jaga arvamust, et spunk.ee on keskkond vaid puudust kannatavatele kodanikele. Isiklikult ei näe selles midagi halba, kui küsivad asju ka need, kellel on raha makarone osta. Küsija suu pihta teatavasti ei lööda ja see on iga andja enda asi, kas ta tuleb kuulutusele/abipalvele vastu või mitte. Samuti ei pea ma heaks tooniks teiste rahakotis sorimist.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: KASUTAJA PIXAR...   Kasutaja Katukas? EmptyTeis Okt 08, 2013 7:22 pm

Ma arvan,et see pole sugugi teie probleem kui kalleid ja kui palju ma ostan midagi....Oma teada ostan ma ikka väga odavaid asju...ja üldse kas teil on ikka kõik korras peas?teie jutust järeldan,et te lausa nuhite minu järgi ja hoiate silma peal mida ma ostan.Ja muide ma ei hala vaid küsin otse kui mul midagi vaja on.Ja nagu ma mainisin,ei küsi ma ainult endale asju.vaevalt ma hakkan oma raha eest teistele asju ostam.ennem lugege läbi kõik asjad jne kui tulete siin lahkama minu rahalistseisu...Ja miks peaksin ostma asja kalli raha eest kui ma võin saada selle kuskilt tasuta.spunk.ee lehel käivad küsimas asju isegi väga rikkad inimesed kes võiksid lausa luks asju osta aga ega mina sellepärast kohe neid laimama lähe...ja mulle käib suht pinda juba see teeMa...vaata,et sinust mingit teemat ei tehta :) Nii,et saage üle ja ärge klatsige mind.nagu külalaat juba. edu
Tagasi üles Go down
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyEsm Nov 11, 2013 2:20 pm

Järjekordselt olen ma veendunud,et inimene siiski ahnitseb ja kasutab heatahtlikust ära.Alustan juttu vankrit,kus Kätlin soovis väga enda tütrele käru mis oleks korralik ja väitsid sa kulla inimene,et sinu vanker on lagunemas ja ma ei tea mida veel kuid nüüd kui otsisin oma pisikele fb ostan/müün/vahetan/annan ära grupis käru siis avastasin,et sul oli seal kaks kuulutust juba ammusest ajast kus oli 2in1 korralik käru ja teine käru veel mis korralik ja uuendasid sa kuulutust novembris uuesti.Niiet sa siiski valetasid.Minul oled sa nüüd mustas nimekirjas ja ma südamest loodan,et need vankrid mida müüd on siiski sinu omad mitte tasuta saadud.Igal juhul abi sa siiski ei vajanud kuna sul neid vankreid piisavalt olemas.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? EmptyPüh Veeb 09, 2014 10:19 pm

Nii, nii kui see postitus on avaldatud, hakkab aga p....a tulema antud kasutajalt.

Kinnitasin kunagi ammu mitmed kõrvarõngad kasutajale katukas.
Ainult kirjavahetuseni me jõudsime, kus saatsin konto nr saatekulu tegemiseks. Nii see aga jäigi.
Ei olnud ei ülekannet ega ka aadressi

Läks tükk aega mööda, kui ühel heal päeval lataki mitu punast kätt.
Mina ei soovi enam antud tegelasega tegemist teha, ja veel vähem midagi anda.

Tean, et hetke seisuga annan väga palju asju ära, ja väga paljudel asjadel katukas ka kinni.

Solvu või mitte, mul kama kaks, ma suur inimene, saan hakkama, aga rohkem mida katukaga tegemist ei tee
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Sponsored content





Kasutaja Katukas? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Katukas?   Kasutaja Katukas? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja Katukas?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja meelis
» Kasutaja kiisuke1009
» kasutaja grebliv
» Kasutaja Spunk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: