Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)

Go down 
+4
sixxx
tiuxx
Administraator
kullake
8 posters
AutorTeade
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyTeis Juul 24, 2012 11:04 am

No näed :) isegi ära andmine on piiratud :D

Oli mulle alles üllatus ,tahtsin suurema koguse asju ära anda ja vaat kus lops ei lastagi :)
Selline tekst tuleb ette kui 20 kuulutust üles riputad ja enam edasi ei saa sisestada . Ja seda 24 h piires ,sest hetkel lõi selle
teksti mulle peale 13 -dat kuulutust . Arvestatud siis eilsete kuulutustega kokku .

Tuleb vist suvitama minna :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyKolm Juul 25, 2012 9:54 am

mhhh.... tahaks asju ära anda,hetkel oleks aega ka sellega tegeleda aga ,see tekst piirab ja ei lase mul Spungis
midagi üles panna ,nii kahju et selline piirang on peale pandud . Samas nüüd ma ei saa enam aru kuidas see arvestus seal
neil käib ,lihtsalt suvalise koha peal viskab bloki peale :/
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyKolm Juul 25, 2012 12:41 pm

Teoreetiliselt võiks teha ka siinses foorumis "annan ära" alafoorumi, kui selleks kasutajatel soovi on ning kui see vajadus on siis näiteks põhjustatud sellest, et spunk.ee lehele ei saa piirangu tõttu uusi kuulutusi lisada.
Tagasi üles Go down
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyKolm Juul 25, 2012 12:45 pm

Ewka kirjutas:
Teoreetiliselt võiks teha ka siinses foorumis "annan ära" alafoorumi, kui selleks kasutajatel soovi on ning kui see vajadus on siis näiteks põhjustatud sellest, et spunk.ee lehele ei saa piirangu tõttu uusi kuulutusi lisada.

Täpselt minu mõte :) muidugi võiks ka siin olla koht kus saaks ära anda ,nii nagu *vajan abi* alafoorum annab võimaluse küsida endale vajalikku .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyKolm Juul 25, 2012 1:09 pm

"Annan ära" alafoorum on loodud. Proovime ja vaatame, kuidas see tööle läheb ;)
Tagasi üles Go down
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyKolm Juul 25, 2012 1:17 pm

Ewka kirjutas:
"Annan ära" alafoorum on loodud. Proovime ja vaatame, kuidas see tööle läheb ;)

Minu poolt Aitähh :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyPüh Märts 17, 2013 8:06 pm

Sain ka seda piirangut tunda nüüd. Kurb. :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyPüh Märts 17, 2013 8:12 pm

tiuxx kirjutas:
Sain ka seda piirangut tunda nüüd. Kurb. :(

jah eks ta ole , saad nagu hoo sisse ja voilaaa , ei lastagi heategevust teha :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyPüh Märts 17, 2013 9:13 pm

Samas mõnes mõttes õige - kui 20 asja juba päeva jooksul ära annad ja saajad kinnitad jne, siis on see piisavalt suur organiseerimine, et kõigiga suhelda jms - lihtsalt võib sassi minna, kes mida tahab jm, raske järge pidada. Ise olin ka algul nats pahane, just samal põhjusel, et nädalavahetusel on rohkem aega selliste asjadega tegeleda, aga hiljem sain aru, et nende 20 asjagagi piisavalt jamamist ja hea ongi, et on hajutatud natuke erinevate päevade peale.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyReede Sept 06, 2013 10:36 am

Mind saadeti täna ka siis puhkusele :) Mul saidki sellest suurest pildistmisest digika akud tühjaks - praegu on laadimisel. Aga seda piirangut võiks natuke muuta. 20 asja korraga on vähe. Mul hetkel suur kotitäis üleliigseid asju ja tahaks ikka mitu eset korraga ära anda - mida rohkem kuulutusi, seda suurem valik soovijatel on. Ja minul vähem pakkimist pärast. Aga eks ma puhkem siis täna, ja homme uue jõuga :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyReede Sept 06, 2013 7:15 pm

Päevalimiit võiks ju olla, kui nii on otsustatud, aga see võiks olla just päevalimiit - seetähendab, et öösel kell 12 läheks jälle nulli ja järgmine päev saad oma uued asjad üles panna ükskõik mis kellaajal. Praegu on nii, et kui ühel päeval jään hilja peale oma panemisega (Pikad tööpäevad + kodune elu), siis järgmisel päeval pean samuti ootama poole ööni, kuigi võib olla järgmine päev vaba ja saaksin juba hommikul panna. Et hommikune rütm jälle kätte saada, tuleb lihtsalt üks päev vahele jätta.
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyReede Sept 06, 2013 8:33 pm

Nõus eelmise postitajaga, et võiks olla vähemalt kellaaegade järgi. Kuigi üldiselt pooldaks, et ikkagi veidi üle 20 asja oleks võimalik lisada, näiteks kas või 30. Justnimelt sel eespooltoodud põhjusel, et soovijatel on siis suurem valik, mida ühte pakki panna, mitte ei pea ühe t-särgi pärast SmartPosti maksma.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyLaup Sept 07, 2013 8:11 am

Mina olen ikka veel puhkusel - öösel kuupäeva vahetusega küll 'puhkus' ära ei lõppenud :( Huvitav, kas süsteem arvestab hoopis 24h intervalli - et limiidi täitumisest peab möödas olema vähemalt 24 tundi. Eks ma siis proovin uuesti. Eile 11:15 sai limiit täis, kuid täna hommikul 8:00 uusi kuulutusi veel üles panna ei saanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyLaup Sept 07, 2013 9:17 am

24tundi on jah praegu, aga võiks minna keskööl nulli. Kusjuures iga kuulutusel 24t - kui esimese panid 10:01 ja viimase 18:01, siis esimese uuesti laseb panna järgmisel päeval 10:01, aga viimase alles 18:01, mitte enne.
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyLaup Sept 07, 2013 10:36 am

24h aeg sai täis ja panin veel mõned üles. Olen jälle puhkusel :). Eks homme tulevad viimased esemed, siis saan soovijaid hakata valima.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyLaup Sept 28, 2013 7:01 pm

Ei tea, kas süsteemiviga, kuid olen paaril korral ka 21 kuulutust korraga sisestada saanud. Alles 22.kuulutuse lisamise üritamisel saadetakse puhkusele :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyNelj Dets 12, 2013 11:16 am

Mulle seati ka äraandmise piirang, eile õhtul. Just siis kui mul hea hoog sees oli, tuli tekst, et pean puhkama. Ma ei tahtnud puhata :)
Olin üldse ära unustanud, et võib tulla stop-märk. Oleksin muidu kuulutused kuidagi rohkem kokku lükanud ja andnud ka naisteriided kõik korraga, mitte eraldi. Muidu just täna on mul selline päev, et saan vabalt arvutit kasutada ja võiks ju kuulutusi riputada-soovijaid kinnitada-meile vahetada ja kasvõi juba pakkida. Nüüd ei tea ma, kellele misasjad anda saan, sest osad kuulutused veel varjul ja need saan panna alles täna peale 20-t.
Siinne "annan ära" rubriik mulle praegu hästi ei sümpatiseeri, sest mul juba osad kuulutused kontol ja ei taha hiljem kahest kohast neid klattida. Pealegi ei ole kõik spunki kasutajad ka foorumi kasutajad ja mul pole sellist pealehakkamist, et igale huvilisele saadaksin lingi foorumile ja kirjutaksin juurde: "palun liitu ja vaata, seal mul veel asju ära anda, saab ühe pakiga"

Sain nüüd palju vinguda :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
eixd

eixd


Postituste arv : 14
Join date : 24/10/2012
Age : 39

Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) EmptyTeis Märts 11, 2014 5:09 pm

Liblikatolm kirjutas:
Ei tea, kas süsteemiviga, kuid olen paaril korral ka 21 kuulutust korraga sisestada saanud. Alles 22.kuulutuse lisamise üritamisel saadetakse puhkusele :)

Ma eile kolme ajal sain ka 21 kuulutust lisada, aga nüüd kus 24h on möödas, ei lase ta endiselt mul uusi kuulutusi lisada :( Mis aja jooksul see piirang üldse maha läheb? Mul hetkel suurem kevadine suurpuhastus käes ja tahaks asjadest korraga lahti saada. Prügikasti ei tahaks küll eriti visata asju.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)   Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :) Empty

Tagasi üles Go down
 
Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» natuke mõtteid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: