Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 natuke mõtteid

Go down 
+5
Tommyboy
mimimi
eestiturist
juhan
tutifruti
9 posters
AutorTeade
tutifruti




Postituste arv : 6
Join date : 19/10/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyLaup Okt 27, 2012 3:19 pm

Tere kõigile!
Olen tänulik kõigile asjade annetajatele, kes on mulle asju andnud ja kellelt ka teised on saanud. Kirjutama ajendas mind see, et kui inimene annab asja ära, siis ta nõuab, et tahtjad peavad tõestama, miks mina pean selle asja saama.
Kui ma olen üksikema, töötu või muul põhjusel elurataste vahele jäänud, ja mul ei ole eriti valikut, kus lastele asju ja riideid saada, siis miks ma pean ennast veel alandama ja tõestama, et ma ikka olen vaene või miks just minu lapsed tahaksid neid asju. See on juba ju andja teha, kellele ta annab, lugegu või trika treid, et sina saad täna. Kui ma olen küsinud, järelikult ma vajan ka neid. Ma räägin mina vormis, aga mõtlen tegelikult laiemalt, mina olen lihtsalt vanaema, kellel ei ole ka kuhjaga võimalusi lastelastele kõike osta. Aga ikka tahaks neile ka aeg ajalt midagi uut, mida nad vajaksid. Spunk on selleks ju ideaalne koht. Olen kirjutanud, et ma ise ei anna asju ära, seda teevad minu kaks tütart. Nad ei ole kunagi öelnud, et tõestage nüüd, kes teist parem on. Kõik on ühtemoodi abivajajad, kui nad juba küsivad. Siin ühel annetajal oli koguni kirjas, et kirjutage, miks just teie tahate ja novembri lõpus otsustan, kes saab. Üle kuu aja vaatab siis palju neid tahtjaid koguneb, kas mitte tagamõttega, et saab nalja, palju neid koguneb ja mis nad kirjutavad üksteise võidu. Sellistel juhtudel tuleb juba igasuguseid mõtteid pähe.
Ma saan aru, et andjale on lihtsam viia asjad smartposti ja saaja maksab postikulu, kuna on palju pettureid. Aga, sellega kaob ju tasuta andmise mõte ära. Smartposti hinnad on üle kahe kolme euro. Lihtmaksikirjaga saab sama asja 90 sendiga. Ema, kes ikka igat senti loeb ja kes võib olla väga seda asja vajab, peab lihtsalt konkurentsist loobuma. Annad oma pangakonto ja kui raha pole üle kantud, siis lihtsalt ei panegi asja enne posti.
Sellised siis minu mõtted. Teretulnud oleks nüüd tagasiside, mida teie arvate. Ja ärge mind nüüd ära sööge :D need on lihtsalt mõtted.
Jätkugu ikka toredaid inimesi, kes selles tänuväärses spungis spungivad. Ilusat talvist sügise jätku :)

Parimate tervitustega Tutifruti
Tagasi üles Go down
juhan




Postituste arv : 10
Join date : 17/07/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyLaup Okt 27, 2012 5:07 pm

Smart posti kasutavad ikka need inimesed kelle läheduses pole postkontorit. Miks peaks andja sõitma teise linna otsa postkontorisse? Samas kui on kirjas, et inimene saadab asja smart postiga ja see saajale ei sobi pole vaja ka asja endale küsida!
Kui saajale ei meeldi oma soovi põhjendada, pole vaja küsida asja endale. Miks andja küsib seletust? Selleks on lihtne põhjus, kust peab andja teadma kui väga küsija seda asja vajab kui küsija seda ei ütle. Tihti ei ole võimalik saajat valida ainult kasutajanime järgi, siin ongi abiks põhjendus.
See kuidas inimene oma asju ära annab on ikka tema enda otsustada, kui Teid selline asi riivab, palun ärge siis küsige nende käest asju kes seletust küsivad!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=juhan
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyLaup Okt 27, 2012 6:26 pm

Kui on ikka suurem asi vaja saata, tuleb Smartpostiga saatmine odavam kui Eesti Postiga...lisaks ka turvalisem. 90 sendiga saad sa tõeliselt kerge ja pisikese asja saata, varsti ei saa enam sedagi, siis pead sama pisikese asja saatmise eest maksma sama palju nagu Smartpostiga.
Mulle on ka Smartposti automaadid lähemal kui Eesti Post, lisaks on mul Eesti Postiga nii palju negatiivseid kogemusi. No kohe ei taha seda teed pidi saata, aga see on odavam ja tihti nii tahetaksegi saada pakke.

Minu arust on küll põhjendust küsida igati normaalne....kaugeltki kõik ei soovi ju asja sellepärast, et seda on vaja. Teate, kui paljud soovivad asju ja hiljem ei vasta mailidele, või kui vastavad, siis paluvad saata linki, et mida nad täpselt soovisidki ja siis enam ei taheta....Kõik küsijad ei ole abivajajad järelikult.

Ka minu jaoks oli tegelt naljakas see kuulutus, kus vist taheti näha, palju neid soovijaid kokku koguneb ja mida soovides kokku kirjutatakse....
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyLaup Okt 27, 2012 9:22 pm

tutifruti kirjutas:
Tere kõigile!
Olen tänulik kõigile asjade annetajatele, kes on mulle asju andnud ja kellelt ka teised on saanud. Kirjutama ajendas mind see, et kui inimene annab asja ära, siis ta nõuab, et tahtjad peavad tõestama, miks mina pean selle asja saama.
Kui ma olen üksikema, töötu või muul põhjusel elurataste vahele jäänud, ja mul ei ole eriti valikut, kus lastele asju ja riideid saada, siis miks ma pean ennast veel alandama ja tõestama, et ma ikka olen vaene või miks just minu lapsed tahaksid neid asju. See on juba ju andja teha, kellele ta annab, lugegu või trika treid, et sina saad täna. Kui ma olen küsinud, järelikult ma vajan ka neid. Ma räägin mina vormis, aga mõtlen tegelikult laiemalt, mina olen lihtsalt vanaema, kellel ei ole ka kuhjaga võimalusi lastelastele kõike osta. Aga ikka tahaks neile ka aeg ajalt midagi uut, mida nad vajaksid. Spunk on selleks ju ideaalne koht. Olen kirjutanud, et ma ise ei anna asju ära, seda teevad minu kaks tütart. Nad ei ole kunagi öelnud, et tõestage nüüd, kes teist parem on. Kõik on ühtemoodi abivajajad, kui nad juba küsivad. Siin ühel annetajal oli koguni kirjas, et kirjutage, miks just teie tahate ja novembri lõpus otsustan, kes saab. Üle kuu aja vaatab siis palju neid tahtjaid koguneb, kas mitte tagamõttega, et saab nalja, palju neid koguneb ja mis nad kirjutavad üksteise võidu. Sellistel juhtudel tuleb juba igasuguseid mõtteid pähe.
Ma saan aru, et andjale on lihtsam viia asjad smartposti ja saaja maksab postikulu, kuna on palju pettureid. Aga, sellega kaob ju tasuta andmise mõte ära. Smartposti hinnad on üle kahe kolme euro. Lihtmaksikirjaga saab sama asja 90 sendiga. Ema, kes ikka igat senti loeb ja kes võib olla väga seda asja vajab, peab lihtsalt konkurentsist loobuma. Annad oma pangakonto ja kui raha pole üle kantud, siis lihtsalt ei panegi asja enne posti.
Sellised siis minu mõtted. Teretulnud oleks nüüd tagasiside, mida teie arvate. Ja ärge mind nüüd ära sööge :D need on lihtsalt mõtted.
Jätkugu ikka toredaid inimesi, kes selles tänuväärses spungis spungivad. Ilusat talvist sügise jätku :)

Parimate tervitustega Tutifruti



Te ei pea kellegile oma vaesust rõhutama, samuti ei pea soovima asju, mida saadetakse ainult smartpostiga.
Sama hästi võib kirjutada sooviks taaskasutuse põhjuse või mis iganes vajaduse.
Ma ei saa jätkuvalt aru sellest, et miks üldse keegi peab häbenema oma majanduslikku olukorda?! Minu jaoks on lihtsam anda asja inimesele, kes ongi vaene või on hea taaskasutaja-käitleja või kirjutab soovija, et talle see ese väga meeldib ja juba kujutab ette kui ilusaks asi teda või tema kodu või lähedasi teeb. Smartpost on mugavam, aegasäästvam ja usaldusväärsem viis esemete kohaletoimetamisel ja mugavus maksab! Samas ei pea saama halva kohtlemise osaliseks, mida pakub Eesti Post. EP-klienditeenindajad miskipärast arvavad, et kliendid segavad neid tööpäeval ja näitavad seda ka oma suhtumisega välja ja siis need järjekorrad ja see ajakulu - ei kannata kriitikat!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyPüh Okt 28, 2012 12:03 pm

Olen minagi soovinud mõnelt kasutajalt asju(mänguasju näiteks), kuid saatmine smartpostiga on tõesti kallis ja ei tasu ära. Samas pole lootust saada mitu asja, et tasuks kulu ära.
Panen tähele ka tendentsi, et inimesed, kes annavad ära ainult järeletulemisega nuruvad ise saatmist postiga teistelt, kes samuti soovivad anda ära järeletulemisega.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyPüh Okt 28, 2012 11:12 pm

Smartpost on mugavam, aegasäästvam ja usaldusväärsem viis esemete kohaletoimetamisel ja mugavus maksab! Samas ei pea saama halva kohtlemise osaliseks, mida pakub Eesti Post. EP-klienditeenindajad miskipärast arvavad, et kliendid segavad neid tööpäeval ja näitavad seda ka oma suhtumisega välja ja siis need järjekorrad ja see ajakulu - ei kannata kriitikat![/quote]

tegelikult see smartpot on soome posti üks osa ja pole eriti midagi parem kui Eesti Post

samuti pole soomepostiga saadetud pakkidel automaatset kindlustust 35 euro peale , nad hämavad ainult selle peale , enne on mõttekkas kasutada post24 teenuseid kui itellat

eks inimesi on igas süsteemis igasuguseid , meil on küll postkontoris väga viisakad ja tublid töötajad

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyEsm Okt 29, 2012 8:40 am

Vot see post24 meeldib mullegi, aga nemad ei tee Spunkiga koostööd kahjuks. Ja nii hulljulge ma pole, et kannaks üle kaks pool eurot saatekulu kellegi teise arvele selleks, et ta post24 paneks selle paki. Nii väga pole mul ühtki asja vaja. Tegelt ei tahaks ma eriti ka lihtpaki eest seda ülekannet teha, aga parem võimalus ongi ainult Smartpost - vähemalt praegu.

Inimesi ongi erinevaid, isegi ühes postontoris võib olla üks selline tädi, kellele läheneda väga ei soovigi ja teine väga tore. Meilgi on üks, kus töötab tädi, kes alati nuriseb ja on vingus, kui ma käin - kas ei sobi minu kilepakend, minu paberpakend vms, ikka soovitab nende pappkarpi ja mulliümbrikut, sest "muidu kaob ära või läheb katki". Siis olen ma kindlasti midagi vales järjekorras kirjutanud, mina kirjutan - nimi, tänav, küla/linn, maakond, postindeks. Nii oli vale, sest postiindeks tuleb kirjutada enne maakonda eks. Minu jaoks on see tähenärimine, sest mulle endale on tulnud pakid, kus aadress kirjutatud lausa kahanevas võtmes ja indeksit üldse pole ning nimi ka valesti kirjutatud.

Aga see teine tädi, temast võiks kohe rohkem kirjutada. Ta on andnud mulle nippe, kuidas veel paremini pakendada ja kui kaal läheb nõks üle, siis vaatab, kust saab veel karpi või paberit vähemaks lõigata. Seda välismaale saadetud pakkide puhul, neid ma pakendan postkontoris. Spunki pakid saan saadetud kohe üks-kaks-kolm ja kaalu ütleb ta ka. Temast on palju abi olnud. Lisaks kõige kõrvalt jõuab ta veel lastega ka paar sõna juttu ajada, mis pole üldse oluline muidugi, aga hea meel on ikka, kui lastest ei vaadata lihtsalt mööda.

Eks mul ole ka omajagu negatiivseid kogemusi, aga need on edastatud Eesti Postile, see siin pole õige aeg ega koht.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyTeis Okt 30, 2012 3:11 pm

tegelikult see smartpot on soome posti üks osa ja pole eriti midagi parem kui Eesti Post

Nüüdseks minu endine tööandja oli Itella, mis ka tegeleb nende smartpakkidega, õnneks see polnud minu töö.
Nähes mis moodi poisid neid pakke loopisid erinevatesse alustele, ise mõeldes mis seal pakis olla võib.
Üritan võimalikult vähe saata asju smartpostiga, sest kunagi kindlasti tuleb see päev kui saaja ütleb et minu saadetud asi on katki
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
tutifruti




Postituste arv : 6
Join date : 19/10/2012

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyTeis Okt 30, 2012 4:19 pm

Mulle meeldib saada pakke lihtmaksikirjana. Eeliseks on see, et kuna elan maal, tuuakse pakid koju postkasti ja kui kasti ei mahu paneb tore postionu nad trepikotta radiaatori peale. Alati ei saa ju kohe linna posti minna ja bussid käivad ainult kaks korda päevas. Hommikul vara linna ja õhtul hilja tagasi. Nii, et see on minu jaoks parim variant. ;)
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyTeis Okt 30, 2012 5:09 pm

Kui ma ka maal elasin ja alles õppisin, siis tulid ka pakid ja suured kataloogid Euroopast ja Ameerikast (koolitöö huvides), kõik sellised, mis ei mahtunud postkasti ja samamoodi toodi ikka tuppa kätte või anti naabri kätte hoiule, tema oli kogu aeg kodus. No küla värk ikkagi.
Nüüd on nii, et enam ei saa ma teatistki üldjuhul, vahel harva saan ja siis on ka see mitmepäevatagune ja tuleb ise järgi minna. Vähemalt on natuke paremas kohas Pärnus see kandekeskus nüüd, varem oli raskesti ligipääsetavas kohas ja iga kord järgi minnes pidid vaat et eluga riskima, kas ikka jõuad autode vahelt manööverdades tervelt kohale. Varem sai ka koju tellida, aga sellega oli ka probleeme, et ei toodud või ei vastanud tervelt nädal aega keegi telefonile, paki toomise asemel toodi sulle vahel teine meeldetuletus järgiminemiseks - siuksed lood.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 37

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyReede Nov 30, 2012 7:19 pm

ingrid169 kirjutas:
Nähes mis moodi poisid neid pakke loopisid erinevatesse alustele, ise mõeldes mis seal pakis olla võib.
Üritan võimalikult vähe saata asju smartpostiga, sest kunagi kindlasti tuleb see päev kui saaja ütleb et minu saadetud asi on katki

Võib-olla nad tõesti loobivad seal pakke, kuid sellisel juhul Eesti Postis loobitakse pakke veel hullemini. Minu kogemus on näidanud, et kui ma soovin paki välimuse ja sisu säilimist, pean valima SmartPosti teenuse. Senimaani on minul kahjuks Eesti Postiga saadetud asjade purunemisega väga halbu kogemusi olnud. :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyLaup Dets 01, 2012 11:38 pm

tere hilisõhtut, eelistan ka pakke saata liht maksikirjaga. Olen neid saatnud üle tuhande ja jumal tänatud, midagi pole kaotsi läinud. Annaks jumal, et nüüd ära ei sõnunud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyEsm Dets 03, 2012 10:42 pm

ostsin Prismast suhteliselt odava köögikaalu ning sellega saab kenasti pakid ära kaaluda


Viimati muutis seda loomu (Teis Jan 01, 2013 5:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
Külaline
Külaline




natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid EmptyKolm Dets 05, 2012 10:27 am

tutifruti kirjutas:
Mulle meeldib saada pakke lihtmaksikirjana. Eeliseks on see, et kuna elan maal, tuuakse pakid koju postkasti ja kui kasti ei mahu paneb tore postionu nad trepikotta radiaatori peale. Alati ei saa ju kohe linna posti minna ja bussid käivad ainult kaks korda päevas. Hommikul vara linna ja õhtul hilja tagasi. Nii, et see on minu jaoks parim variant. ;)

Mina olen ka selle valinud, kuna lähimad pakiautomaadid on Tartus või Jõgeval ja mina nende vahel! :D Ämm on mul postiljon, ja naabrid oleme ka, tema läheb hommikul mööda, võtab paki, viib postkontorisse ja sama moodi toob ka mulle pakid!

Ja tööliste lohakusest siis nii palju...kõik me oleme tööd teinud ja näinud teisi tööd tegemas...paneb õlgu kehitama küll osade inimeste suhtumine töösse, aga kas selliste inimeste pärast saab kogu firma hukka mõista, mina leian, et ei saa! Oletan, et igas firmas töötab mõni "teen oma töö ära, saan koju"
Kogemusi on mul vist kõikide pakiteenustega, üldiselt olen rahul kõigega! :) Kuna me oma perega ehitame maja, siis meil oli suht tihti kullerteenuseid vaja, nendega on eriti positiivne kogemus, alati viisakad ja rõõmsatujulised!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





natuke mõtteid Empty
PostitaminePealkiri: Re: natuke mõtteid   natuke mõtteid Empty

Tagasi üles Go down
 
natuke mõtteid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Puhka natuke. Oled viimase päeva jooksul lisanud 20 kuulutust. :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: