Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja: janku15

Go down 
+2
Elizha
Triibu14
6 posters
AutorTeade
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyKolm Märts 06, 2013 7:47 pm

Soovis minult laste pudi-padi, kinnitasin ta üleeile uueks omanikuks, eile nägin, et ta oli Smartposti kinnitanud ning täna näen, et ta on mulle nende asjade eest punase käe pannud!!! Ei kirja, mitte midagi - ma pole jõudnud asju ju postigi panna!!!
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyNelj Märts 07, 2013 10:21 am

Ja mis ma siis nüüd teen? Kas panen talle asjad postiautomaati või mitte?
Tagasi üles Go down
Elizha




Postituste arv : 4
Join date : 04/03/2013

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyNelj Märts 07, 2013 2:40 pm

Nii kärsitud ei saa ka inimesed olla, ma võib olla ei jõua ka kohe asju posti panna, ma ei ela ju automaadi kõrval. Selleks et mina saaksin inimestele asju saata, pean üldse linna minema. Sellise asja eest punast kätt panna, no ma ei tea. Tuleb ikka inimestest aru saada, minul ei ole ootamise vastu midagi, pigem ajab mind tigedaks selline ootamine, kui mult on raha võetud ja kaupa ei tule ega tule.
Pead ise otsuse langetama, kas tahad asja talle anda või mitte. Mina arvan, et mina isiklikult saadakas talle selle asja aga prooviks meili teel ikka asja klaarida, nii et see käeke ka roheliseks muutuks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Elizha
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyReede Märts 08, 2013 2:19 pm

Minu teada ei saa punase käe asemel enam ise rohelist ju panna. Või ma eksin?
Tagasi üles Go down
Elizha




Postituste arv : 4
Join date : 04/03/2013

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyEsm Märts 11, 2013 8:51 am

Seda küll, kui sulle on punane pandud, siis sina ise vist ei saa seda muuta ja ka punase panija ei saa ise muuta nagu olen aru saanud, tuleb ühendust võtta moderaatoritega. Kuid päris täpselt ma ka ei tea.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Elizha
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyEsm Märts 11, 2013 10:24 am

Mina igastahes panin talle lubatud asjad teele juba eelmine nädal aga punane käsi laiutab ikka mu profiilil. Meele teeb nii mõrudaks kui sa tahad head aga ilma asjata määritakse sinu mainet :(
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyEsm Märts 18, 2013 6:12 pm

Kui saatsin talle hoiatusmaili, tuli vastuseks: "ma ei leia kohta, kust saaks punast näppu roheliseks vahetada". Kas keegi moderaatoritest ei saa aidata? Kirjutasin Spunk üldmailile ka aga sealt ei ole tulnud ühtegi vastust.
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyTeis Märts 19, 2013 8:22 pm

Triibu14 kirjutas:
Kirjutasin Spunk üldmailile ka aga sealt ei ole tulnud ühtegi vastust.

Mina kirjutasin ka kunagi spunk üldmailile ning seletasin loo ära ja panin viitena soovija kirja. kus ütles, et pani kogemata punase. (koos e-mailiga ja spunk kasutaja nimega) . Ühtegi vastust küll ei tulnud, kuid paari päeva pärast oli punane pöial kadunud mu kontolt. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyNelj Märts 21, 2013 12:22 pm

tiuxx kirjutas:

Mina kirjutasin ka kunagi spunk üldmailile ning seletasin loo ära ja panin viitena soovija kirja. kus ütles, et pani kogemata punase. (koos e-mailiga ja spunk kasutaja nimega) . Ühtegi vastust küll ei tulnud, kuid paari päeva pärast oli punane pöial kadunud mu kontolt. :)
Tänud! Tegin samuti ning punane käsi kadus!
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyEsm Apr 22, 2013 7:32 pm

Triibu14 kirjutas:
Soovis minult laste pudi-padi, kinnitasin ta üleeile uueks omanikuks, eile nägin, et ta oli Smartposti kinnitanud ning täna näen, et ta on mulle nende asjade eest punase käe pannud!!! Ei kirja, mitte midagi - ma pole jõudnud asju ju postigi panna!!!

Minul on selle kasutajaga vähemalt kaks kogemust- soovib, kinnitan uueks omanikuks ja jäängi oma meilidele vastust ootama .... Edaspidi kuulub minu poolt täielikule ignoreerimisele.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
timmuke




Postituste arv : 4
Join date : 27/07/2012

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyKolm Aug 21, 2013 1:40 pm

Mul ka selle kasutajaga negatiivne kogemus. Kinnitasin ta soovitud asja uueks omanikuks, panin paki SmartPostiga teele, pakki ta välja võtma ei läinud ja kirjadele ka enam ei vasta.
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 EmptyKolm Aug 21, 2013 3:01 pm

no on ikka inimesi?Paned juba punase enne kui pakkuja jöuab automaadinigi.Mul oli sarrnane jama ühe kasutajaga sest saaja arvas et olen selgeltnägija ja tean peast ta aadressi.Ma tavaliselt ka enam sellistega tegemist ei tee,kes niimoodi lolli mängivad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja: janku15 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja: janku15   Kasutaja: janku15 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja: janku15
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» kasutaja-monica22
» KAsutaja Evelyn
» Kasutaja sweedy18
» Kasutaja Pl2uu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: