Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 KAsutaja Evelyn

Go down 
2 posters
AutorTeade
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

KAsutaja Evelyn Empty
PostitaminePealkiri: KAsutaja Evelyn   KAsutaja Evelyn EmptyLaup Okt 20, 2012 5:08 pm

On see nüüd minu paranoia või on veel selle all kannatajaid, kuid olen märganud, et spunkija Evelyn on päris ahneks läinud. Pea igal pool tema nimi all. Võimalik, et võibki kõike seda vaja olla, aga no tal ei käi ju mõistus enam üle sellest. Kirjale saad vastuseks, et mida ma teilt tahtsin? - no mis mõttes ta siis tegutseb üldse kui ei tea mida tahab ja saadud kirja sisust aru ei saa! Tunneb keegi teda, äkki saab hea sõnaga toetada teda... Või mängib ta mängu: võidab see kellel on surres kõige rohkem asju...
Tegelikul on kuidagi koomiline tema nime igal pool näha. =))
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

KAsutaja Evelyn Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAsutaja Evelyn   KAsutaja Evelyn EmptyPüh Okt 21, 2012 3:47 pm

Ma näen ka tema nime igal pool :) Ju siis on tal kõike hirmsasti vaja.
Ka on mul üks kogemus temaga: Andsin talle ühe seeliku, esialgu ei tulnud tükk aega vastust ja kui uue kirja saatsin, siis ütles, et ikka tahab, kui see on 36-38 number....mainisin, et kuulutuses oli ju kirjas, et 42 ja selle peale ta enam ei soovinud seda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
 
KAsutaja Evelyn
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja Triibu14
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja kiisuke1009
» kasutaja grebliv

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: