Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu

Go down 
+12
Pallike
kalleb
aitanhoida
ingrid169
Piziassu
Tommyboy
Pille1985
eestiturist
grete86
kiska66
Cessu
maarica
16 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
maarica




Postituste arv : 2
Join date : 23/10/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 23, 2012 1:31 pm

Miks te annate ära selliseid asju, mille õige koht oleks prügikastis? Kavalalt muidugi teete ka- pildi panete suvalise, kuulutate,et annate ära kotitäie asju...Ja siis kui oled nad kätte saanud, siis avastad, et vaid kaks-kolm eset on kasutamiskõlblikud.
Eile mul konkreetne juhtum . Saime ühe Harjumaa naisega Tallinnas kokku, ta andis mulle ära kaks kilekotitäit laste riideid ja jalatseid, pidi olema lisaks veel mõned täiskasvanute asjad ka... Viimastest oli ainult üks 80-ndate algusest pärinev kollane pusalaadne asi. Ja ülejäänud kaup- jalatsid mustad, katkised, ninad ja sisetallad kulunud, riided vanad ja katkised nt sukkpüksid lastele kulunud taldadega jne. paar normaalset mänguasja ja voodipehmendus oli ainult, ülejäänud läksid kõik prügikasti.
Mis sellest siis, et asjade soovijad on tihtipeale vaesemad ühiskonnaliikmed, rämpsu pole ikka mõtet pakkuda. Väga alandav on igatahes sellist kraami saada...


Viimati muutis seda maarica (Teis Okt 23, 2012 7:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Cessu

Cessu


Postituste arv : 31
Join date : 20/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 23, 2012 2:09 pm

Ma täitsa saan aru Sinu pettumusest.
Sain ka kord sellise "üllatuse " osaliseks. Tasusin kopsaka postikulu ja kui pakk kohal oli, lõi sealt ninna mustuse ja... ma kohe ei tea, jube hais. :) Riided olid katkised ja mustad ja aastast 80. Peale seda enam ei soovi kunagi "põrsast kotis", pigem laenan selle raha ja ostan vajaliku asja poest.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cessu
kiska66




Postituste arv : 15
Join date : 26/07/2012
Asukoht : Pärnu

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 23, 2012 6:15 pm

Ka mina olen saanud korra ühe kasutaja käest 2 kotti rämpsu, ühes naiste- ja teises lasteriided. Postikulu oli suur ja ootasin veel asju kaua ka ning kui kätte sain oli ikka pettumus suur. Kummastki kotis sain vist ühe kasutuskõlbliku asja, kui sedagi- ülejäänud läksid lõkkesse.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kiska66
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 23, 2012 8:41 pm

Tere,te võiksite ka kasutaja nimed välja tuua kes rämpsu jagavad siis teaksid ka teised hoiduda!:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
maarica




Postituste arv : 2
Join date : 23/10/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 23, 2012 9:22 pm

aitanhoida. ma kogemata muidugi panin talle lihtsalt punase pöidlamärgi ilma kommentaarita, mille peale ta kohe oma profiilis kisa tegi:D aga unustasin algaja spunkijana kommentaari lisada- punane pöial oli saasta eest, mida tema kaks kilekotti sisaldasid
Tagasi üles Go down
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyKolm Okt 24, 2012 5:12 am

Kuidas inimesed tihkavad sellist jama ära anda kas endal pole häbi?Jalanõu korral on ju eriti tähtis ja hügeeniline ,et jalanõu oleks puhas ja korras ,mul ei tuleks pealegi om vanu ära kantuid musti jalanõusid edasi anda!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyKolm Okt 24, 2012 2:20 pm

Ma ise olen ainult ühe korra olnud mitte rahul asjaga, mille Spunkist saanud, üks müts oli...see polnud täielik rämps, aga tundus pildil hoopis teistsugune. Tegelt oli pesus karedaks ja vormist välja läinud. Proovisin ka ikka kasutusele võtta, aga neeh...Kasutajat peast ei mäleta, see oli ammu, aga kuulutus peaks olema alles, saan järgi vaadata.

Ise enda arust pole rämpsu ära andnud, aga eks arvamusi on erinevaid. Eile panin Smartposti ühe paki riietega, ja sinna hulka panin pluusi, millel olid valged laigukesed. Mõtlesin küll, et äkki solvub, aga samas ma ise kandsin kunagi seda pluusi küll ka nende laikudega, kuid see on mulle laiaks jäänud. Pealegi oli see samas suuruses teiste asjadega ja paki hinda see nagunii ei muuda...riskisin ja lisasin. Eks paistab, kas on rämps.

Laste asjadega on eriti see dilemma, et vaatad, et on kulunud, näha, et kantud, võibolla mõni plekk ka, aga annab veel kanda, katki ju pole....ise paneksid oma lapsele kindlasti veel selga, aga kahjuks ei plaani rohkem lapsi saada. Mis siis teha? Mul on hea, ma andsin sõbrannadele, ühel beebitüdruk, teisel beebipoiss. Riided, jalatsid kõlbavad neil vägagi kasutada. Kui sõbrannad aga tagasi hakkavad andma asju, väikseks jäävad, siis peab sorteerima osad kaltsuks, ülejäänutega pean mõtlema, mida teha...aga sinna on aega. Sõbrannadele andmisega ongi hulka lihtsam, tema ju teab, mis oludes sa neid riideid, jalatseid oled kasutanud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Pille1985




Postituste arv : 4
Join date : 20/09/2012
Age : 38
Asukoht : Tartu

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Triinu Pihlakas   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyPüh Okt 28, 2012 8:37 am

Sain tema käest mitu suurt koti täit riideid ja 2 kotti jätsin maale ema juurde ning 2 suurt kotti tõin linna.
Asjad asusid Karksis Kaare tn. Kodus kotte sorteerima hakates oli kohe näha, et asjad on kaua seisnud, mustad ja kindlasti ka kantud. Oli asju, mis olid ka juba niiskust saanud ja hakkasid hallitama. Väga palju asju tuli minema visata.
Selle loo juures on kõige kurvem see, et sa kasutad aega ja võimalust et minna ning saad väga ebameeldiva yllatuse osaliseks kui asju sorteerima hakkad.
Tagasi üles Go down
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyPüh Okt 28, 2012 1:00 pm

Kas peab laimamise juures ära tooma inimese elukoha? Kas ei piisa probleemi kirjeldamisest või äärmisel juhul kasutajanime mainida, kuid elukoht ära tuua on küll häbematus juba.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Pille1985




Postituste arv : 4
Join date : 20/09/2012
Age : 38
Asukoht : Tartu

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Vastus   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyPüh Okt 28, 2012 1:07 pm

Jah, ei peaks kyll inimese elukohta välja tooma, kuid see kindlustab selle, et inimesed, kes kunagi temaga peaksid taas kokku uutuma ei sõida asjatult kytet maha ja ei peaks pettuma kui saavad mitte sobilikku kaupa. Kyte on kallis ja ega meist kellelgi pole raha ka lihtsalt tuulde loopida. Vabandan, kui kedagi solvasin.
Tagasi üles Go down
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyPüh Okt 28, 2012 1:10 pm

Saite tasuta asjad ja nüüd laimate. Kas olid asjalood just sellised pole teada. Teine pool pole ju sõna võtnud.
Siiski tuleks mainida kasutanime aga tänavanimi on juba liig mis liig.
Selline saaja musta nimekirja!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyEsm Okt 29, 2012 9:50 am

Tommyboy, no tõesti milles Teie probleem on? Igalpool ainult vingute. Kui Teile meeldib kasutamiskõlbmatuid asju saada - palun väga. Teistele ei meeldi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Tommyboy




Postituste arv : 51
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyEsm Okt 29, 2012 1:06 pm

Aga mis te minu kallal nüüd vinguute? Avaldate arvamust minu arvamuse üle ??
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Tommyboy
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Okt 30, 2012 2:58 pm

Tommyboy kirjutas:
Kas peab laimamise juures ära tooma inimese elukoha? Kas ei piisa probleemi kirjeldamisest või äärmisel juhul kasutajanime mainida, kuid elukoht ära tuua on küll häbematus juba.


Vaidlen vastu, täpset inimese elukohta pole välja toodud.
Iganes kes võib Seal elada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
aitanhoida
Spunkija



Postituste arv : 10
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyEsm Nov 05, 2012 10:56 am

maarica kirjutas:
Miks te annate ära selliseid asju, mille õige koht oleks prügikastis? Kavalalt muidugi teete ka- pildi panete suvalise, kuulutate,et annate ära kotitäie asju...Ja siis kui oled nad kätte saanud, siis avastad, et vaid kaks-kolm eset on kasutamiskõlblikud.
Eile mul konkreetne juhtum . Saime ühe Harjumaa naisega Tallinnas kokku, ta andis mulle ära kaks kilekotitäit laste riideid ja jalatseid, pidi olema lisaks veel mõned täiskasvanute asjad ka... Viimastest oli ainult üks 80-ndate algusest pärinev kollane pusalaadne asi. Ja ülejäänud kaup- jalatsid mustad, katkised, ninad ja sisetallad kulunud, riided vanad ja katkised nt sukkpüksid lastele kulunud taldadega jne. paar normaalset mänguasja ja voodipehmendus oli ainult, ülejäänud läksid kõik prügikasti.
Mis sellest siis, et asjade soovijad on tihtipeale vaesemad ühiskonnaliikmed, rämpsu pole ikka mõtet pakkuda. Väga alandav on igatahes sellist kraami saada...

'
Kahjuks väga ebameeldiv inimene ,väga ebaviisakas.Mul oli kirjas ,et asjad on maale ja olid korralikud ,nüüd tuleb laimama.Olen siin paljudega kokku saanud ja pole rämpsu jaganud.Mis teil viriseda ,tõin asjad isiklikult kohale.aga mis teha ,osad inimesed ,ei mõistagi ,kelle rämps ,kellele väga vajalik ,kahjuks läksid asjad väga valele inimesele:S KAHJU
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=aitanhoida
aitanhoida
Spunkija



Postituste arv : 10
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyEsm Nov 05, 2012 11:29 am

Tommyboy kirjutas:
Saite tasuta asjad ja nüüd laimate. Kas olid asjalood just sellised pole teada. Teine pool pole ju sõna võtnud.
Siiski tuleks mainida kasutanime aga tänavanimi on juba liig mis liig.
Selline saaja musta nimekirja!


Just.Lisaks sõitsin oma auto ja kulude ja kirjadega temaga kokku saada.Nüüd siis selline tänu.Minu aeg ja kütusekulu,tulin inimesele vastu.igatahes olen väga õnnetu ,et keegi julgeb nii jultunud olla.Ja olen Tommyboy ga nõus hoopis sellised inimesed tuleks MUSTA NIMEKRJA panna!!!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=aitanhoida
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyEsm Nov 05, 2012 8:23 pm

tuleb vähem lahke olla ja mitte hakata saajate tööd ise ära tegema
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
aitanhoida
Spunkija



Postituste arv : 10
Join date : 16/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Nov 06, 2012 12:13 pm

kalleb kirjutas:
tuleb vähem lahke olla ja mitte hakata saajate tööd ise ära tegema

Jah ,nüüd teengi nii,on juba kindlad inimesed kellega võin kokku saada.Kes on ka asjade eest tänulik.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=aitanhoida
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Nov 20, 2012 8:35 pm

Minul oli selline juhtum. Kandideerisin ja sain lasteriideid, meilis avaldati, et andja on õnnelik et just mina need asjad saan. Väga armas! Sõitsin 2x30km kahe kotitäie lasteriiete järgi. Kohale jõudes anti veel üks kotitäis. Kahetsesin, et vaevatasuks nii väikse kommikoti kaasa võtsin :) Kuna tegu oli maakohaga, siis juhtumisi tõin tagasisõites asjaosalise koos mehega poolele teele rongijaamagi ära- no üks tee, miks siis mitte. Kodus aga ootas mind "üllatus"- pooled riided olid vist just laste seljast ära rebitud ja lihtsalt kotti topitud, toidu- ja mulla-rohu plekilised, teine osa riideid olid pestud, kuid plekilised- sobisid kodus kolamiseks. Riided käisid pesus ning enamusest kogusest sai minu laps, pisike sugulane ja sõbranna laps, osa läks heategevusse ja pisike osa prügikasti. AGA andja tundis siiski nii suurt piinlikkust, et kustutas kuulutuse enne kui jõudsin sama päeva õhtul kauba kättesaanuks märkida. Kusjuures, oli nende riiete seis nagu oli, oleksin märkinud ROHELISE käe :)
Jäi lisamata, et mõni nõrgema närviga oleks vist kogu kupatuse kohe prügikasti pannud, vaatepilt oli kui prükkiari kott :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Nov 20, 2012 9:05 pm

Aga tooge ka kasutajanimed välja kes saasta annavad siis teaks teise hoiduda!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
katukas




Postituste arv : 19
Join date : 22/03/2013

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyReede Märts 22, 2013 5:38 pm

Olen enamasti rahul olnud asjadega mis olen saanud aga ühe kotiga sain ka täieliku rämpsu.Püksid mis olid pesemata millel olid sees nn kehavedelikud jn...iu rõve ja siis katkised särgid jne.ainult 1 paari jalanõusi sain sealt normaalsed.ülejäänud lendas kohe prügikasti.Oleks võinud hoiatada,et riided räpased ja kasutuskõlbmatud.Olen väga pettunud.
Tagasi üles Go down
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyLaup Märts 23, 2013 2:00 pm

grete86 kirjutas:
Aga tooge ka kasutajanimed välja kes saasta annavad siis teaks teise hoiduda!

Jah, kirjutage nimed ka!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyTeis Apr 09, 2013 10:04 pm

sain saapad mille kirjelduses olid et lasevad kergelt vett läbi ja kui saapad kätte sain tuli välja et saapad mitte ei lasknud kergelt vett läbi vaid tallad olid täiesti lahti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyKolm Mai 15, 2013 12:35 pm

birx1992 kirjutas:
sain saapad mille kirjelduses olid et lasevad kergelt vett läbi ja kui saapad kätte sain tuli välja et saapad mitte ei lasknud kergelt vett läbi vaid tallad olid täiesti lahti.

Kahju et on inimesi,kes arvavad et selline kaup mis paras prügikasti on paras ka teistele edasiandmiseks.Ise pole kunagi sellist kaupa andnud,ennem olen ikka korralikult üle vaadanud,et ei oleks kalts ega muid plekke,sest ise ka ju ei tahaks saada mingeid räbaldunud ja musti asju.Kui riided on töesti pikka aega seisnud siis olen pannud juurde ja vastava teavituse vöi soovituse soovitud esemed lihtsat üle pesta vöi kui töesti on et vöib olla möni plekk siis olen teavitanud sellest aga niimoodi pahna pole andnud.Mul on ikka oma nöuded kaubale,mis edasi annan.
Tagasi üles Go down
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu EmptyNelj Mai 16, 2013 4:30 pm

Tsiteerin: :
birx1992 kirjutas:
sain saapad mille kirjelduses olid et lasevad kergelt vett läbi ja kui saapad kätte sain tuli välja et saapad mitte ei lasknud kergelt vett läbi vaid tallad olid täiesti lahti.


Kahju et on inimesi,kes arvavad et selline kaup mis paras prügikasti on paras ka teistele edasiandmiseks.Ise pole kunagi sellist kaupa andnud,ennem olen ikka korralikult üle vaadanud,et ei oleks kalts ega muid plekke,sest ise ka ju ei tahaks saada mingeid räbaldunud ja musti asju.Kui riided on töesti pikka aega seisnud siis olen pannud juurde ja vastava teavituse vöi soovituse soovitud esemed lihtsat üle pesta vöi kui töesti on et vöib olla möni plekk siis olen teavitanud sellest aga niimoodi pahna pole andnud.Mul on ikka oma nöuded kaubale,mis edasi annan.


mina ei andnud neid saapaid edasi ega ka ei visand neid ka prügikasti vaid viisin saapad kingsepa juurde :)
ja arvatavasti ei ole need saapad ka teilt :P
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kasutajad Pallike ja vincetta
» tänan südamest - kasutajad tingeltangel ja Treksek

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: