Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu

Go down 
+12
Pallike
kalleb
aitanhoida
ingrid169
Piziassu
Tommyboy
Pille1985
eestiturist
grete86
kiska66
Cessu
maarica
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu - Page 2 EmptyNelj Mai 16, 2013 4:46 pm

birx1992 kirjutas:
Tsiteerin: :
birx1992 kirjutas:
sain saapad mille kirjelduses olid et lasevad kergelt vett läbi ja kui saapad kätte sain tuli välja et saapad mitte ei lasknud kergelt vett läbi vaid tallad olid täiesti lahti.


Kahju et on inimesi,kes arvavad et selline kaup mis paras prügikasti on paras ka teistele edasiandmiseks.Ise pole kunagi sellist kaupa andnud,ennem olen ikka korralikult üle vaadanud,et ei oleks kalts ega muid plekke,sest ise ka ju ei tahaks saada mingeid räbaldunud ja musti asju.Kui riided on töesti pikka aega seisnud siis olen pannud juurde ja vastava teavituse vöi soovituse soovitud esemed lihtsat üle pesta vöi kui töesti on et vöib olla möni plekk siis olen teavitanud sellest aga niimoodi pahna pole andnud.Mul on ikka oma nöuded kaubale,mis edasi annan.


mina ei andnud neid saapaid edasi ega ka ei visand neid ka prügikasti vaid viisin saapad kingsepa juurde :)
ja arvatavasti ei ole need saapad ka teilt :P

Väga tubli.Mina ei ole ühtegi saapapaari andnud kellegile,seega ei saa need minult olla.
Tagasi üles Go down
Kopraonu




Postituste arv : 2
Join date : 18/02/2017

kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu   kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu - Page 2 EmptyEsm Jan 18, 2021 8:34 pm

...Ma ei ole nüüd kindel, läheb kirjutis õigesse kohta. Endale soovitud kaubaga probleeme ei ole olnud, - paar viimast saadetist on igapäevases kasutuses. Nimelt siis kohvimasin ning kõrvadega sonimüts, muude asjadega on samuti kõik korras olnud, - "rämpsu" kategooriasse ei ole olnud põhjust neid liigitada.
Tagasi üles Go down
 
kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kasutajad Pallike ja vincetta
» tänan südamest - kasutajad tingeltangel ja Treksek

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: