Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mille järgi valite saajat?

Go down 
+16
bluedragon24
tiuxx
mimimi
-maiu
merian11
eestiturist
kalleb
ingrid169
triibik
Looming
Inger
berry5
miniminni
Neiuu
kullake
fetka
20 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
fetka




Postituste arv : 8
Join date : 19/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Juul 22, 2012 9:29 pm

Eks aja jooksul on minulgi tekkinud oma nö must nimekiri, kellele ma asju edaspidi ei pakku (kas ei vasta meilidele, ei tule järgi vms). Kuid minu esimest valikut mõjutab see, kas inimene lihtsalt klõpsab "Soovi" nupule, või ta ka põhjendab paari sõnaga miks ta just seda asja soovib. Tundub kuidagi isiklikum ja läbimõeldum lähenemine. Muidugi võib igaüks ju panna märget kõikidele asjadele "Soovin asja endale", aga kas ta ka tõesti vajab/soovib seda - ma ei tea.
Aga kuidas teete esmase valiku Teie?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=fetka
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Juul 22, 2012 9:50 pm

Mina alguses valisin esimesed reageerijad ehk siis nupule vajutajad ,siis tekkis oma nn. must nimekiri (kes ei vasta kirjadele, kes viivitab järeletulemisega,kes ei maksa postikulu jne,jne ) Nüüd on kujunenud juba mõned lemmikud :) uurin kindlasti inimese tausta . Väga oluline on minu jaoks samuti see, et inimene oma soovi pisutki põhjendab ,et tema profiilis on midagi tema ja tema pere kohta ,kellele asju küsib ja mida vajab . Siis uurin kas see info ,mis kasutaja oma profiili on pannud ka kokku läheb sellega ,mida ta endale küsib (seda näeb siis üldjuhul temale kinnitatud asju vaadates).
Samuti uurin ka seda kas küsija ka ise jagab omale mittevajalike asju .Ühesõnaga põgus taustauuring ei tee paha :) Seda siis ära antavate asjade puhul ,millele on palju tahtjaid .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Neiuu

Neiuu


Postituste arv : 35
Join date : 16/07/2012
Age : 32
Asukoht : Finland,Oripää

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Juul 22, 2012 10:14 pm

Algul andsin ka esimesele küsijale aga nüüd annan eelisjärjekorras neile kes on ka minule midagi andnud või siis neile keda tean , kes tõesti vajab abi , eks on ka minul oma mustnimekiri kellele enam asju ei anna .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Neiuu
miniminni

miniminni


Postituste arv : 7
Join date : 22/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Juul 22, 2012 11:30 pm

Mina tegin samuti alguses nii, et andsin kõige esimesele soovijale. Nüüd aga mitte, kuna ma ei eelda, et inimene peaks 24/7 ekraani taga istuma ja "Küsi kaup endale" nuppu vajutama. Tutvun profiiliga. Oluline on põhjendus, miks kaupa soovitakse. Püüan aidata neid, kellel on raske ja ei jõua ise kõike osta. Olen andnud ka nendele, kellega on eelnev positiivne kogemus. Vähem annan neile, kelle profiilil ei ole lisainfot ja kelle puhul paistab, et nad vaid klikivabrikus "töötavad" (on kaupa endale väga palju küsinud, ise kaupa ei paku jne).
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=miniminni
berry5

berry5


Postituste arv : 18
Join date : 17/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Juul 23, 2012 8:09 am

Saajat valin selle järgi, mis tal oma profiilis kirjutatud on, kas ta ka ise jagab asju ja kui negatiivseid hääli on palju, siis paneb vahest kahtlema.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=berry5
Inger




Postituste arv : 2
Join date : 21/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Juul 23, 2012 9:20 am

Minu pakkumistel on harva üle ühe soovija. Alguses juhtus seda sagedamini, siis tegi eriti rõõmu, kui üks inimene küsis rohkem kui üht minu asja. Ühe pakiga mitu eset saata on ju palju odavam. Muidu tegin samamoodi taustauuringut nagu eelpool kirjeldatud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Inger
Looming




Postituste arv : 8
Join date : 23/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Juul 23, 2012 9:08 pm

Leian, et ei pea seletama, miks keegi asja vajab. Peamine põhjus on ju see, et ei jaksa seda hetkel osta. Ja pidevalt vabandada ja mainida, et olen vaene - vahel lihtsalt ei ole mingit muud põhjust asja küsimiseks.
Vahel on küsijale palju lihtsam vajutada vaid sooviavalduse nupukesele. Eriti neil, kes seda palju vajavad. Raskustes inimestel ei ole alati soovi ja jõudu kõigi andjatega südamest-südamesse suhelda. Mõistkem neid põhjuseid.

Inimesi on erinevaid. Aga arvan, et kui sa oled valmis asja ära andma, siis ole valmis andma seda ilma vastutänu ootamata. Teades, et sa teed head. Andes ära midagi, mida sa ise nagunii enam ei vaja. Ja mitte solvudes, et tasuta antud asja eest ei saanudki vastu ei tänu-ei nänni. Heategu sellest ei vähene. Mis ei tähenda, et tänu ja sümboone vastutasu meeldiv ei oleks.
Kui mõelda, et keegi vajab ja küsib tõesti päris palju asju - kui kõik posti- ja pakkekulud kokku arvutada, pluss mõne asja toomiseks kulunud nt bussipileti kulu (mis veel mööblist rääkida), pluss väike küpsis-šokolaad vmt tasuta saadud asja tänuks - saame kokku päris kopsaka summa. Nii et jagatavad asjad ei ole inimestele täiesti tasuta, paraku.

Kui ma ütlen Aitäh, siis ma olen tõesti tänulik, sest mul on seda asja vaja ja tänulik, et minule sobiv ese leidus ning minuni jõudis. Vahel tunnen, et oodatakse rohkemat. Aga näiteks väikse pluusikese eest suurimad tuhanded tänud ja elulõpuni tänulikud olemised on naeruväärsed. Muidugi on hästi tore teada, et kellelegi minu antud asi väga vajalikuk osutus. Aga see on nagu liigne enese tähtsustamine. Oskus anda ilma vastu ootamata on suurem kunst.
Nii arvan mina.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Looming
miniminni

miniminni


Postituste arv : 7
Join date : 22/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Juul 23, 2012 9:38 pm

Mina tunnen asja ära andes suurt rõõmutunnet. Mulle on ka toodud šokolaadi, see rõõmustab mind, kuid olen alati õnnelik ka ilma vastutasuta. Asjade uue omaniku säravad silmad on parim kingitus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=miniminni
fetka




Postituste arv : 8
Join date : 19/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyTeis Juul 24, 2012 11:43 pm

Looming kirjutas:
Leian, et ei pea seletama, miks keegi asja vajab. Peamine põhjus on ju see, et ei jaksa seda hetkel osta. Ja pidevalt vabandada ja mainida, et olen vaene - vahel lihtsalt ei ole mingit muud põhjust asja küsimiseks.

Kui ma ütlen Aitäh, siis ma olen tõesti tänulik, sest mul on seda asja vaja ja tänulik, et minule sobiv ese leidus ning minuni jõudis. Vahel tunnen, et oodatakse rohkemat.

Mina küll ei ole kunagi vabandanud, et mingit asja endale küsin ning ma ei arva, et kõik, kes midagi Spungis endale küsivad, on vaesed. Aga see selleks.

Jaa, loomulikult mulle piisab, kui saaja ütleb "Aitäh". Aga kui kirjavahetuses puudub elementaarne "Tere" ning ainuke lause on "millal võin asjadele järgi tulla" - paneb mind natukene mõtlema, kas järgmine kord annan asju samale soovijale....
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=fetka
triibik




Postituste arv : 16
Join date : 17/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyReede Aug 03, 2012 8:21 pm

Kui on mitu soovijat, siis loen profiile ja valin nende järgi, aga kui mõni on oma soovi väga põhjendanud, siis arvestan ka nendega. Aga ma ei leia, et inimene peaks oma soovi väga põhjendama. Samuti kui on kellegagi juba väga positiivsed kogemused, siis annan rõõmuga ka edaspidi neile.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=triibik
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyReede Aug 03, 2012 10:11 pm

Kui on ainult üks soovija asjale, siis kinnitan ta uue omanikuna ära.
Aga kui on rohkem kui üks soovija, siis lasen oma peaaegu 6 aastasel tütrel valida numbrite järgi (palun ärge selles suhtes solvuge). Lapselt kuuldud numbri taga oleva soovija kinnitan omanikuks.

Miks ma lasen lapsel valida, vastus on lihtne.
Esiteks laps on erapooletu, ta ei tea miks ma palun tal öelda üks number
Teiseks see väga lihtne tee.
Kolmandaks, alati on lapsel õnnestunud valida inimene, kellel on seda vaja.

Loomulikult olen eelnevalt jätnud mängust välja need soovijad, kes on meil kas siin foorumis või grupi lehel musta nimekirja lisatud.

Vabandan kõigi ees kellele minu ära andmis põhimõte ei meeldi, aga olen seda kasutanud algusest peale ja siiani see toimib
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Looming




Postituste arv : 8
Join date : 23/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Aug 06, 2012 7:03 pm

Nutikas see ingrid169 loosimise süsteem. Mulle meeldib :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Looming
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyLaup Sept 01, 2012 4:29 pm

ma panen üldiselt 1 tahtja

aga muidugi hea kui keegi üldse vaevub vastu kirjutama
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyEsm Okt 22, 2012 5:57 pm

Kui on rohkem kui üks soovija, olen teinud ka taustauuringu, et näha, kui palju ja mida ta varasemalt on soovinud. Kuigi alati ei pruugi inimene asju ju enda tarbeks küsida, vaid lapsele, emale, kellele iganes. Samamoodi pean ma oluliseks põhjendamist, sest alati ei ole ju põhjus see, et nad ise ei jaksaks osta, vaid polegi sellist asja (enam) vabalt poodidest leida. Saan aru, et alati ei oskagi muud kirjutada kui, et oleks vaja, meeldib või soovin...Samas võin ma olla ka ebaõiglane, sest ma pigem annan asja mitte inimesele, kes lihtsalt ei jaksa osta seda asja, vaid kellegile, kes seda asja väga-väga kasutada tahab. See, kas soovija ka ise asju jagab, polegi nii väga oluline...lohutan end sellega, et ju on siis nii nutikas inimene, et suudab kõik asjad enda jaoks kasulikuks muuta või pole veel jõudnud oma asju hakata ära andma ja ka muid põhjuseid mõtlen välja :D

Kui ise mingit asja soovin, siis vaatan ka alati konkurendid üle ja püüan arvata, kellele asi antakse, kui just mitte mulle...kolm korda on antud kasutajale tammissaar :D Aga ma ei pane talle seda pahaks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
merian11

merian11


Postituste arv : 12
Join date : 10/09/2012
Asukoht : Tallinn, Mustamäe

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyTeis Okt 23, 2012 11:21 pm

mina teen ka alati mitme soovija puhul nö taustauuringu. eelistan neid, kellel on lisatud profiili ka lühitutvustus enda kohta. siis saan aimu inimesest ja kui väga tal võib minu antud asja vaja minna.
kindlasti jäävad mu asjadest ilma need, kes soovi avaldavad konkreetse lausega, et "saan homme järgi tulla, andke oma number" või "tahan saada seda, kus asute, tulen järgi" . sellised saavad minu poolt täiesti vastupidise reaktsiooni.
ma eelistan tõesti anda oma asjad sinna, kus neid tõesti ka vaja on inimestel.
viimased asjad läksid näiteks inimesele, kes tuli kaugelt ise järgi neile.
ja loomulikult eelistan minagi saada põhjendust, miks just talle. enamasti seda siiski ei tule.
olen juba ka enda jaoks meelde jätnud süsteemsed asjade küsijad, neid ei märgi ma ka kunagi saajatena. üks selline küsis endale ühe väga korraliku rinnahoidja mu käest, mulle peale lapsi lihtsalt väikseks jäänud, põhjendas et tõesti soovib ja ilus on jne. ja vaid mõni aeg hiljem jagas ta seda ise spunkis. siinkohal võin vaid rõõmu tunda, et ta jagas seda ega pannud mujale müüki. samas kui kätte sai sisi kiitis , et täpselt paras ja nii mugav :( saa siis aru noh ...
endale küsin ma aga ka ainult neid asju, mida ma pole kaubanduses leidnud. ma olen küll töötu aga mitte ka väga maksejõuetu. spunkis aga on tõesti selliseid asju, mida otsi nagu lollakas ja siis siin keegi hea inimene annab aitähhi eest.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=merian11
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyKolm Okt 24, 2012 9:59 am

merian11 kirjutas:
kindlasti jäävad mu asjadest ilma need, kes soovi avaldavad konkreetse lausega, et "saan homme järgi tulla, andke oma number" või "tahan saada seda, kus asute, tulen järgi" . sellised saavad minu poolt täiesti vastupidise reaktsiooni.

Nüüd ma saan aru, miks ma ühe korra ühtedest kingadest ilma jäin, mis sõbrannale väga meeldisid :D Pika ninaga, eest ja tagant kinnised, peenike konts - sellised talle meeldivad. Neid ei jaganud küll Merian, aga oli lähedalt ja ma kirjutasingi soovides juurde, et sõbrannale meeldivad ja saaks kohe järgi tulla (kuna ta muidu elab maakonnas, aga oli lähipäevil linna asja). Äkki hirmutaski see ära....sest need sai omale tammissaar. Muidu mul meelde ei jää, kes minu eest asjad one endale saanud, aga tema on kohe mitu asja mult eest näpsanud. Peaks vist voodoo nuku omale muretsema.... :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
merian11

merian11


Postituste arv : 12
Join date : 10/09/2012
Asukoht : Tallinn, Mustamäe

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyKolm Okt 24, 2012 12:13 pm

no mulle lihtsalt jätab selline asi väga peale tükkiva mulje ja tõesti tekitab vastumeelsuse. see ei ole minu silmis põhjus, et elan lähedal. mu enda lähedalt jagavad ka paljud asju ära, aga ma ei küsi ka neid ainult sel põhjusel. küsin ikka neid asju, mille järgi vajadus ning siis tavaliselt ka põhjendan juurde, miks mul vaja seda. mida jaksan/suudan poest osta/leida, seda ma ei küsi :)
täpselt sama loogikat eeldangi ma siis soovijatelt.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=merian11
-maiu




Postituste arv : 1
Join date : 28/04/2013

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Apr 28, 2013 12:44 pm

Mina olen spungis valinud selle põhjal, mis inimesele informatsiooniks on kirjutatud ning mõnd asja ära andes soovin ka põhjendust, miks just tal on seda vaja. Ka viskan pilgu peale, kas ta ise on asju ära andnud.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Apr 28, 2013 4:11 pm

minu jaoks polegi oluline, kas inimene ise annab asju ära, pigemvaatan hoolega, mida ta juba saanud on. viisakus on ka muidugi oluline ja kirjavahetus kohe eriti tähtis. kui ikka paari päeva jooksul vastust ei tule ja näha on, et inimene spukimas ikka käib, siis valin uue saaja soovijate hulgast. sageli vaja mitu korda valida, aga millalgi läeb õnneks ikka. harva kui panen asja uuesti pakkumisele.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyPüh Apr 28, 2013 8:32 pm

Mina esmalt praagin need nimed välja, millega on endal negatiivsed kogemused olnud või kelle eest siin hoiatatud on. Tavaliselt valin kellegi, kellega on mul juba olnud positiivsed kogemused- siis tean, et tehing saab sujuvalt ja kiirelt tehtud. Ei ole ajaraiskamist.

Kui selliseid kasutajaid soovijate seas pole, siis vaatan kirjeldust profiilil, järgmisena mitu korda asju küsinud ja saanud on ning palju ise on pakkunud. Eelistan neid, kes on asju küsinud/saanud vähem ja pakkunud ka ikka natuke. Tean omast käest, et mida vähem küsid, seda valusam on kui asjast ilma jääd.

Kellegilt ma põhjendust ei nõua, et miks just tema peaks selle saama, sest tegelikult tundub see natuke isegi alandav, sest kes tahaks kirjutada, et tegelik põhjus asja küsimiseks on see, et ei saa seda endale poehinnaga lubada. Kui aga on kirjutatud põhjendus, siis võtan seda arvesse, kui asja ei pruugi just see kasutaja saada.

Ise kirjutan põhjenduse siis, kui asja väga-väga soovin.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyNelj Juun 06, 2013 2:20 pm

Olen hakanud sama süsteemi kasutama,enne praagin kindlasti välja need kellega negatiivsed kogemused vöi kelle eest hoiatatud.Ei taha ju ometi teist vöi kolmandat korda astuda samasse ämbrisse.Ei hakka kedagi eelistama,annan sellele kel seda rohkem vaja on.Sellised kes endale asju küsinud tuhandete kordade kaupa,need eitekita mingit tahtmist just seda asja temale anda.Vöiks ikka paar söna ka enda kohta lisada.Muidugi väga tore on kui soovija lisaks väikse pöhjenduse ka,aitaks paremini valida.Olen ise pannud ka pöhjenduse juurde ja seda ausalt mitte möttega et mingi väljamöeldud vabandusega saan ehk endale selle asja,sest on inimesi kellel vöib seda asja paljurohkem vaja minna kui lihtsalt kogumiseks.
Tagasi üles Go down
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyTeis Aug 27, 2013 11:56 pm

Hakkan ka saajat hoolikamalt valima. Varem küsisin alati postikulu ette, viimased kümme- viisteist pakki olen Spungi- Smardi uksekoodiga saatnud ja tänaseni üks pakk välja ostmata. Kirjutasin Smartposti, et ehk saab selle paki keegi teine välja osta, aga niisama huupi enam saatma ei hakka. Kui kasutaja konto on aktiivne või mulle varasemast tuttav, siis pole probleeme, aga teistelt küsin ka edaspidi raha ette. Väga üllatas postitus kasutaja RRTT kohta [You must be registered and logged in to see this link.] Loodan, et temaga saab kõik korda ja lihtsalt unustas suvekuumusega pakikese välja võtmata :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
linnalähedaltmaalt




Postituste arv : 10
Join date : 12/07/2013

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: tasokoguja Krassu   Mille järgi valite saajat? EmptyKolm Dets 18, 2013 12:22 am

Pakin spunk.ee lehele üles mõned asjad. Nendehulgas ka mõned krõpsupakkidest leitud tasod ja kleepsud. Laekus kaks sooviavaldust. Arvasin, et ilma teiste asjadeta neid saatma hakata ei ole eriti otstarbekas ja kinnitasin omanikuna kasutaja, kes soovis lisaks nendele asjadele veel mõnda eset. Mina igatahes võtsin istekoha ja jäin suhteliselt sõnatuks, kui nägin ühe ära andmata eseme all sellist kirja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Esmase emotsiooniga ei osanud ma muud teha kui omanikuks kirjutatud isikule kirjutada ja pakkuda talle varianti, et saadan talle kleepsude ja tasode asemel muid lahedaid ning tarvilikemaid asju, mida ma ei ole veel jõudnud ajapuudusel spunk.ee lehele üles riputada. Õnneks oli esmalt valituks osutunud kasutaja nõus,kuigi meile mõlemale tekkis sellisest halast suhteliselt hapu maik suhu. Olen nimelt üritanud võimalikult palju asju erinevate kasutajate vahel jagada, kelle kohta foorumist negatiivset tagasisidet ei leidu. On ennegi tulnud kasutajate vahel valikuid teha, aga taoline kokkupuude ja tagasiside saamine oli minu jaoks esmakordne.


Kuna ma ei ole väga pingsalt spunkimisega tegelenud, siis kas kellelgi teisel on ka selliseid nõudmisi laekunud?
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyKolm Dets 18, 2013 12:38 am

Sellist tagasisidet pole küll saanud õnneks, olen muidugi oma kontol ka natukene põhjendanud, mille järgi valin. Eks jah, kui inimene kirjutab pikemalt, et kogub ja tõeliselt huvitab, siis on muidugi loogiline talle pakkuda, aga antud juhul tundub see väide, et kogub ja täpselt need 4 tasot on puudu, üsna ebausutav. Kuidas siis need 4 tk täpselt puudu olema sattusid, see tasode kollektsioon on ju päris suur. Eriti ei poolda seda, et väga valuliselt sellisele jutule reageerida, sest neid, kes tõesti sõna otseses mõttes halavad ja liialdavad, on Spunkis ikka päris palju. Antud kasutajat muidugi ei tunne, seega hinnangut ei anna, räägin vaid üldiselt. Arvan, et oleksin sellise kommentaari puhul lihtsalt selgitanud, et mille järgi saajad valin.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? EmptyNelj Dets 19, 2013 7:56 pm

linnalähedaltmaalt kirjutas:
Pakin spunk.ee lehele üles mõned asjad. Nendehulgas ka mõned krõpsupakkidest leitud tasod ja kleepsud. Laekus kaks sooviavaldust. Arvasin, et ilma teiste asjadeta neid saatma hakata ei ole eriti otstarbekas ja kinnitasin omanikuna kasutaja, kes soovis lisaks nendele asjadele veel mõnda eset. Mina igatahes võtsin istekoha ja jäin suhteliselt sõnatuks, kui nägin ühe ära andmata eseme all sellist kirja:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Esmase emotsiooniga ei osanud ma muud teha kui omanikuks kirjutatud isikule kirjutada ja pakkuda talle varianti, et saadan talle kleepsude ja tasode asemel muid lahedaid ning tarvilikemaid asju, mida ma ei ole veel jõudnud ajapuudusel spunk.ee lehele üles riputada. Õnneks oli esmalt valituks osutunud kasutaja nõus,kuigi meile mõlemale tekkis sellisest halast suhteliselt hapu maik suhu. Olen nimelt üritanud võimalikult palju asju erinevate kasutajate vahel jagada, kelle kohta foorumist negatiivset tagasisidet ei leidu. On ennegi tulnud kasutajate vahel valikuid teha, aga taoline kokkupuude ja tagasiside saamine oli minu jaoks esmakordne.


Kuna ma ei ole väga pingsalt spunkimisega tegelenud, siis kas kellelgi teisel on ka selliseid nõudmisi laekunud?

krassul hetkel kuulutus ka üleval, kus soovib angry birdsi tasosid ja kleepse puudega lapsele. [You must be registered and logged in to see this link.] pakkusin siis kleepse mis mul kodus vedelevad. kandis postikulu aga aadressi ei saatnud ja rohkem pole kirjale vastanud ka. hmm
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Sponsored content





Mille järgi valite saajat? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite saajat?   Mille järgi valite saajat? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mille järgi valite saajat?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mille järgi valite?
» Mille alusel valitakse asja saajaid?
» Soovitule mitte järgi tulemine
» Postikulu ülekandmine oma suva järgi
» Kiidan saajat: eestiturist

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: