Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kadedus asjade mitte saamisel

Go down 
+4
eestiturist
mimimi
Y@ng
ingrid169
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 4:30 pm

Ma lihtsalt ei jaksa enam

Andsin inimestele üle 50 asja just ära
Kuid üks kasutaja marimey, soovis oma 20 asja, kuid mitte ühtki ei saanud.
Nüüd pommitab solvavate kirjadega mind postkasti, kadedusest roheline.

Kas tõesti asja mitte saamisel lööb selline kadedus inimestes välja?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Y@ng

Y@ng


Postituste arv : 14
Join date : 08/05/2013

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 6:12 pm

Ta on probleemne kasutaja, ta oleks arvatavasti nagunii jätnud postikulu tasumata või paki välja ostmata. Arvan, et ta lihtsalt trollib.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Yang
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 6:22 pm

Kohutav inimene tegelikult (kirjade sisu järgi)

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 6:23 pm

See, kuhu ja kellelt , kui palju küsin pole ka nagu teie arvata/otsustada.
Kui pakutakse, küsin - küsija suu pihta ei lööda nagu öeldakse.
Teie ei tea ei tunne mind ja minu pere vajadusi.
Teil olid omad kriteeriumid ja soovite et teilt palutakse/ nuiatakse. Olin oma soovides viisakas ja praktiliselt ainuke, kes oli viisakas ja tänas ette, aga see selleks, mis sest enam.
Tahate omast arust suur hea tegija ja "jumal" olla, kes laseb ära antavatele asjadele hulga soovijaid koguda, et siis nii ütelda näljasele kont visata - nähke vaesed järage.
Ka mul on kujunenud teist oma arvamus ja teie kaupa ma enam ei soovigi.
Ju teil raha nii palju, et võite jagada uusi asju...
Ja see mis keegi kellele te oma asja annate- teile mitte vajaliku kaubaga edasi teeb pole TEIE otsustada enam , et kas ta kasutab ise, pakub naabrile, annab lapsele või müüb ära jne.
Nagu näha otsite tähelepanu - nii öelda heategevusest, et tunda ennast väärtuslikuna, sest armastust on teil vähe ( otsite meeleheitlikult armastust/elukaaslast).

Vabandust, kuid igal inimesel on õigus oma arvamusele, seda ei saa keegi minult ära võtta.
M.




Selline on hetkel tema viimane kiri minule.
See pole ju normaalne
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 8:25 pm

ingrid169 kirjutas:
See, kuhu ja kellelt , kui palju küsin pole ka nagu teie arvata/otsustada.
Kui pakutakse, küsin - küsija suu pihta ei lööda nagu öeldakse.
Teie ei tea ei tunne mind ja minu pere vajadusi.
Teil olid omad kriteeriumid ja soovite et teilt palutakse/ nuiatakse. Olin oma soovides viisakas ja praktiliselt ainuke, kes oli viisakas ja tänas ette, aga see selleks, mis sest enam.
Tahate omast arust suur hea tegija ja "jumal" olla, kes laseb ära antavatele asjadele hulga soovijaid koguda, et siis nii ütelda näljasele kont visata - nähke vaesed järage.
Ka mul on kujunenud teist oma arvamus ja teie kaupa ma enam ei soovigi.
Ju teil raha nii palju, et võite jagada uusi asju...
Ja see mis keegi kellele te oma asja annate- teile mitte vajaliku kaubaga edasi teeb pole TEIE otsustada enam , et kas ta kasutab ise, pakub naabrile, annab lapsele või müüb ära jne.
Nagu näha otsite tähelepanu - nii öelda heategevusest, et tunda ennast väärtuslikuna, sest armastust on teil vähe ( otsite meeleheitlikult armastust/elukaaslast).

Vabandust, kuid igal inimesel on õigus oma arvamusele, seda ei saa keegi minult ära võtta.
M.




Selline on hetkel tema viimane kiri minule.
See pole ju normaalne


Õu mai gaad!!
No krt küll! blokkige see aferist ära, aitab küll!
See on häbematus!
Ühegi inimese majanduslik seis ei ole võõraste arutada!
Mul on kahju sinust ingrid169!
Loodan, et see üks tõrvalätakas meepotis sind nüüd tagasi ei hakka hoidma!

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 8:29 pm

Ei, ei selle tegelase negatiivne solvamine ei hoia mind ikka tagasi.

Aga kahjuks ei saa ju blokkida, kuigi sajaga sooviks.
Mis teha.
Kadedus on eestlase teine nimi
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 9:05 pm

ingrid169 kirjutas:
Ei, ei selle tegelase negatiivne solvamine ei hoia mind ikka tagasi.

Aga kahjuks ei saa ju blokkida, kuigi sajaga sooviks.
Mis teha.
Kadedus on eestlase teine nimi

Blokkida saavad spunk.ee operaatorid. Kunagi tehti üks-null kasutajale spunk. Too oli ka üks paha suuga jumikas :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 9:34 pm

Miks ta probleemne kasutaja on?
Ma küll ei loe ta kontolt (ega siit mustast nimekirjast) välja, et ta oleks jätnud pakke välja ostmata või kirjadele vastamata.

Mulle praegu tundub, et ta on pigem pettunud kui kade.
Eks see ilus polnud jah niimoodi lahmida, kuid ju ta siis nii väga lootis saada midagi.
Ei saa ju pahaks panna talle, et ta midagi saada lootis (näha on, et ahnitseja ta pole), kuid viisakaks võiks ikka jääda :)




Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Y@ng

Y@ng


Postituste arv : 14
Join date : 08/05/2013

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 11:12 pm

Ups, lugesin marimey asemel mairily vms. Minu viga.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Yang
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyEsm Aug 04, 2014 11:19 pm

Aga ikkagi, selline asi ei ole õigustatud
Ise oleksite ka veidi pahur ja nukker kui sellise kirja saaksite.

Arvan et esimesi kirju siiski näitama ei pea, ja siiralt loodan et rohkem ei tule ka.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyTeis Aug 05, 2014 6:40 pm

Tore arutelu teil minu teemal :)
Pada sõimab katelt, kas panen sinu kirja ka siia mille mulle saatsid, kus polnud ka kõik nii ilus ja viisakas Sinu poolt...
Esiteks saatsin kirja, kus pole mingit sõimu ja pole ma ka kadedusest roheline, vaid avaldasin oma arvamust -
Tere,
Vabandan aga ma ei tea mis imelik süsteem teil on võetud võitjate välja selgitamiseks ja nagu ka üks inimene sellele ka juba viitas,-
...kuigi Teie süsteemi peale ma väga ei looda. See ei pruugi toimida. Oletame et on 12 soovijat (nagu praegu) ja tütar ütleb numbrid 1 ja 12. 12–st lahutate 1, saate 11, lisate 3, saate 14... Lisaks ei anna Te selle süsteemiga mingit võimalust esimesele 3 soovijale, sest vähim arv saab selle järgi olla 4. Seetõttu tasuks ikka pigem vaadata, kellel neid võib olla vaja. Vabandan arvamuse avaldamise pärast.
siis sai see just omal nahal kogetud, sest tegin 6 korral esimesena sooviavalduse, kuid mitte kordagi ei osutunud ma väljavalituks.( ka mitte ühegi teisel pakkumisel)
Ma ei te miks on vaja koguda 20-50 soovijat ühele asjale, kui te niigi ei vaata kes seda tegelikult vajaks, ei loe ( minu meelest isegi mis kirjutatud) vaid loosite suvalisele ( nn nr.) inimesele.
Vabandust, aga see on minu isiklik arvamus, aga tundsin et pean selle teile kirjutama.
... siis kirjutasid, -
et soovid et inimene peaks PALUMA ( ps. palutakse kirikus)
et sinult asju saada, peaks ka jagama ise asju ( kusjuures jagan)
ei tohi olla punast kätt  ( pole)
ei tohiks olla Teie mustas nimekirjas ( ennem polnud, nüüd vast olen :D)

Olin oma palumistes lihtne ja konkreetne ja tänasin ette, aga näe ei näkanud ja mis sellest.
Tigedaks ajas mind see et te lasete soovijatel koguneda ja "marineerite" neid kolm/neli päeva. Kui ikka soov asju ära anda pole tsirkust teha aˇla mul on ikka nii head asjad ja las lollid kemplevad. Kui oled ikka koguaeg Spungis ja laed asju üles on sul ka võimalus valik kiiremini teha.
Sorry aga nagu mainisin ka enne, see on minu arvamus.
Tagasi üles Go down
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyTeis Aug 05, 2014 6:59 pm

Ja ütleks siis ka mimimile, tema kirjuatud lause kohta -
"Ühegi inimese majanduslik seis ei ole võõraste arutada!"
Siis peaks see kehtima kõigi kohta.
Lõik teemaalgataja kirjast - Vot 20 asja, ma parem ei ütle mida mina sellest arvan.
Meeleheitlikult palju vaja kokku saada.
...siin nagu ka arutatakse minu majanduslikku olukorda ja niiütelda kritiseeritakse.
Niiet kõik ei ole must ja valge ja ainult teised pahad!
Tagasi üles Go down
Y@ng

Y@ng


Postituste arv : 14
Join date : 08/05/2013

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyTeis Aug 05, 2014 10:00 pm

Arvan, et inimestel on kuulutused mitu päeva üleval, mitte selleks, et koguda soovijaid ja neid "marineerida", vaid kui on palju asju panna üles. Aga spungi limiit on 20 kuulutust päevas. Tahad panna enne kõik asjad üles ja siis valida soovijad. Nii on lihtsam pakisaatjale, saab anda mitu asja korraga. Ja paki soovijale, postikulu tõttu. Minul vähemalt oli nii. Aga üldiselt on see ikkagi igaühe enda asi kui kaua ja miks tal kuulutused üleval on.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Yang
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyTeis Aug 05, 2014 10:31 pm

Merje-Mai Vaha

3. aug (2 päeva tagasi)

saajale mina
Tere,
Vabandan aga ma ei tea mis imelik süsteem teil on võetud võitjate välja selgitamiseks ja nagu ka üks inimene sellele ka juba viitas,-
...kuigi Teie süsteemi peale ma väga ei looda. See ei pruugi toimida. Oletame et on 12 soovijat (nagu praegu) ja tütar ütleb numbrid 1 ja 12. 12–st lahutate 1, saate 11, lisate 3, saate 14... Lisaks ei anna Te selle süsteemiga mingit võimalust esimesele 3 soovijale, sest vähim arv saab selle järgi olla 4. Seetõttu tasuks ikka pigem vaadata, kellel neid võib olla vaja. Vabandan arvamuse avaldamise pärast.
siis sai see just omal nahal kogetud, sest tegin 6 korral esimesena sooviavalduse, kuid mitte kordagi ei osutunud ma väljavalituks.( ka mitte ühegi teisel pakkumisel)
Ma ei te miks on vaja koguda 20-50 soovijat ühele asjale, kui te niigi ei vaata kes seda tegelikult vajaks, ei loe ( minu meelest isegi mis kirjutatud) vaid loosite suvalisele ( nn nr.) inimesele.
Vabandust, aga see on minu isiklik arvamus, aga tundsin et pean selle teile kirjutama.
Ingrid Tarmu <ingridtarmu@gmail.com>

3. aug (2 päeva tagasi)

saajale Merje-Mai
Tere

Tänan oma arvamuse esitamise eest, kuid see siiski minu asi siiani kellele ma mida annan.
Kuna on tulnud kohutavalt vingumist ja irisemist minu süsteemi kohta, siis muutsin kardinaalselt oma ära andmist.

On küll ka võimalus esimesel kolmel.

Ma ei pea vaatama, kellel neid väga vaja on.
Kahjuks on elu näidanud seda, et just see kes kirjutab meeletu häda palve miks just tal vaja on, olen leidnud väga palju asju just müügist.
See mida inimene tegelikuses nende asjadega edasi teeb ei ole minu mure, sest mina olen siis asja uuele inimesele üle andnud, kuid siiski on väga halb maitse suus, kuna väidetavalt hädasti on vaja ja siis ops juba müügis.

Koheselt jäävad ka need välja kes pole ise mitte midagi ära andnud, ning vaid küsivad
Lisaks jäävad välja need kellele on pandud punane käsi.

Ei jaga esimest korda kahjuks spunkis midagi ära, olen seal väga pikalt.
Saan aru, et Teile ei meeldi minu süsteem, kuid see enam ei kehti.

Olen siiski asjade eest raha maksnud.
Väga palju asju olen endale ostnud ja voilaa lühike või kitsas, või saan ostuga muid asju kaasa, mida noo tõesti ei vaja.

Kuna tegelen päevast päeva inimestele asjade tellimistega (võimalikult odavalt), ja suhtlen igapäevaselt oma 100 inimesega ja see kahjuks jätab märgi inimeste tundmisele külge.

Ja sellised laused nagu spunk.ee lehel küsitakse asjade saamiseks, et vajan emale, õele mida veel, jätavad mind külmaks.

Minu avalik meili aadress on nähtav, inimesed kes väga väga soovivad või vajavad, kirjutavad mulle otse meilile ja alati kirjas sõna PALUN.
See sõna mängib väga suurt rolli minu ära andmistes ka tegelikult.
Sest elu näitab, et inimene ei oska olla viisakas ega tänada.


3. august 2014 16:35 kirjutas Merje-Mai Vaha <merjemai@hot.ee>:
Merje-Mai Vaha

3. aug (2 päeva tagasi)

saajale mina
Loomulikult on see andja asi, kuidas ja kellele ta annab. Kui aga on juba 5-6 soovijat siis, miks te asja ära ei anna - saan aru, et asi on ju soovist asjast vabaneda/lahti saada, milleks oodata 30 või rohkema soovija täitumist?
Aga kui mina isiklikult avaldasin soovi oma 20 asjale ja olin samuti oma 9-10 esimeste soovijate seas. Samuti oli mul ka palju head Sinu, kui pakkuja kohta kirjas. Kusjuures ma ei hädaldanud, et väga vaja ja ei ole mul ka punast kätt ning olen ka asju andnud ( kuigi olen alla kuu liige olnud) ei juhtunud ma mitte kordagi teie valikutesse...
PS Mul pole kombeks kellegilt midagi paluda, ega nuiata, püüan ise hakkama saada. (Olen kolme lapse ema ja varsti ka vanaema... niiet pere suhteliselt suur... ) Teie loogika järgi ei kuulu ma siis saajate ringi, no mis teha :)
Jõudu edaspidiseks.
M


Täna, 16:45 Kirjutas:
Ingrid Tarmu <ingridtarmu@gmail.com>

3. aug (2 päeva tagasi)

saajale Merje-Mai
Aga ongi andja asi
Ja selle asemel et siin pahat meelt välja elada, minge parem jalutama.

Vot 20 asja, ma parem ei ütle mida mina sellest arvan.
Meeleheitlikult palju vaja kokku saada.

Olen ka 3 lapse ema, ja mul tegevust rohkem kui Te arvatagi oskate, ei istu iga minut arvutis ega tegele asjade ära andmisega.
Järelikult on asjad nii head ja väärt küsimist et tekib sinna hunnikutes soovijaid.


3. august 2014 17:26 kirjutas Merje-Mai Vaha <merjemai@hot.ee>:
Merje-Mai Vaha

4. aug (1 päev tagasi)

saajale mina
See, kuhu ja kellelt , kui palju küsin pole ka nagu teie arvata/otsustada.
Kui pakutakse, küsin - küsija suu pihta ei lööda nagu öeldakse.
Teie ei tea ei tunne mind ja minu pere vajadusi.
Teil olid omad kriteeriumid ja soovite et teilt palutakse/ nuiatakse. Olin oma soovides viisakas ja praktiliselt ainuke, kes oli viisakas ja tänas ette, aga see selleks, mis sest enam.
Tahate omast arust suur hea tegija ja "jumal" olla, kes laseb ära antavatele asjadele hulga soovijaid koguda, et siis nii ütelda näljasele kont visata - nähke vaesed järage.
Ka mul on kujunenud teist oma arvamus ja teie kaupa ma enam ei soovigi.
Ju teil raha nii palju, et võite jagada uusi asju...
Ja see mis keegi kellele te oma asja annate- teile mitte vajaliku kaubaga edasi teeb pole TEIE otsustada enam , et kas ta kasutab ise, pakub naabrile, annab lapsele või müüb ära jne.
Nagu näha otsite tähelepanu - nii öelda heategevusest, et tunda ennast väärtuslikuna, sest armastust on teil vähe ( otsite meeleheitlikult armastust/elukaaslast).

Vabandust, kuid igal inimesel on õigus oma arvamusele, seda ei saa keegi minult ära võtta.
M.

Eile, 17:45 Kirjutas:
Ingrid Tarmu <ingridtarmu@gmail.com>

4. aug (1 päev tagasi)

saajale Merje-Mai
Tere

Teie ülbus ja kadedus on ikka kohutav.
Palun minge vaadake esiteks peeglisse, kui tulete siin mind solvama.
Väga ebaviisakas.

Ei ole Teile midagi teinud, et siin solvate.

Otsin armastust ja elukaaslast. Issand häbi ei ole Teil mitte raas.
Oman aastaid juba mõlemat asja.

Jah Teil on õigus oma arvamusele, kuid see ei anna Teile õigust siin solvama tulla.


4. august 2014 14:44 kirjutas Merje-Mai Vaha <merjemai@hot.ee>:



Kus kohas ma Teid kasutaja Marimey solvasin???
Siin kogu Meie kirja vestlus.
Tehke mulle lollile see siin selgeks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyTeis Aug 05, 2014 10:34 pm

Y@ng kirjutas:
Arvan, et inimestel on kuulutused mitu päeva üleval, mitte selleks, et koguda soovijaid ja neid "marineerida", vaid kui on palju asju panna üles. Aga spungi limiit on 20 kuulutust päevas. Tahad panna enne kõik asjad üles ja siis valida soovijad. Nii on lihtsam pakisaatjale, saab anda mitu asja korraga. Ja paki soovijale, postikulu tõttu. Minul vähemalt oli nii. Aga üldiselt on see ikkagi igaühe enda asi kui kaua ja miks tal kuulutused üleval on.

Tänan Yang

Kahjuks on jah limiit vaid 20tk päevas.
Saan vaid esimesed 20 üles lisada, ja kui hakkan järgmisi lisama, on esimesel 20 soovijaid hulgi ees..

Kasutaja Marimey, Teist alatu mainida, et viskan inimestele konti närida.

Kui Teil siiras asjade puudus, eks sõidke palun aga Võrumaale, tuuseldage siin, leiate üks jagu asju, aga see ei ole ilus, et hakata solvama.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 9:39 am

ingrid169
... nagu enne mainisin on teil avalikuse tähelepanu vägagi oluline ja tähtis, ma ei oska muud ütelda.
Kui ei suuda inimesega isiklikult asju selgeks teha on vaja siia asju halama tulla ja vajad "kaasvõilejaid" -hale.

Kui Teil siiras asjade puudus, eks sõidke palun aga Võrumaale, tuuseldage siin, leiate üks jagu asju, aga see ei ole ilus, et hakata solvama.
Hahaha - ise ka usute mida siin kirjutate - tahate te yes minu tulekut enda koju. ( ja kus ma mainisin et mul on asjade puudus?- ärge pange mulle sõnu suhu)

Y@ng kirjutas:
Arvan, et inimestel on kuulutused mitu päeva üleval, mitte selleks, et koguda soovijaid ja neid "marineerida", vaid kui on palju asju panna üles. Aga spungi limiit on 20 kuulutust päevas. Tahad panna enne kõik asjad üles ja siis valida soovijad. Nii on lihtsam pakisaatjale, saab anda mitu asja korraga. Ja paki soovijale, postikulu tõttu. Minul vähemalt oli nii. Aga üldiselt on see ikkagi igaühe enda asi kui kaua ja miks tal kuulutused üleval on.
... kas siis peab kõik 20 asja ühel päeval üles laadima? Ja minu teada ei vali ingrid169 mitte mitme asja korraga soovijaid, sest tema loosimisesüsteem ei võimalda seda.
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 12:00 pm

marimey kirjutas:
ingrid169
... nagu enne mainisin on teil avalikuse tähelepanu vägagi oluline ja tähtis, ma ei oska muud ütelda.
Kui ei suuda inimesega isiklikult asju selgeks teha on vaja siia asju halama tulla ja vajad "kaasvõilejaid" -hale.


Kuulge lõpetage nüüd ometigi ära.
Kas Te saate mingi rahulduse teise inimese mõnitamisest ja solvamisest.
Paistab, et Teil raasugi häbi ei ole.

Kui Teil siiras asjade puudus, eks sõidke palun aga Võrumaale, tuuseldage siin, leiate üks jagu asju, aga see ei ole ilus, et hakata solvama.
Hahaha - ise ka usute mida siin kirjutate - tahate te yes minu tulekut enda koju. ( ja kus ma mainisin et mul on asjade puudus?- ärge pange mulle sõnu suhu)


Jah, usun küll mida siin kirjutasin.
Kas siis ei ole asju vaja??? 20 asja küsimist ja mida Te ei saanud ja nüüd vaja Mind lausa solvata ja mõnitada.


... kas siis peab kõik 20 asja ühel päeval üles laadima? Ja minu teada ei vali ingrid169 mitte mitme asja korraga soovijaid, sest tema loosimisesüsteem ei võimalda seda.

Paistab et järjekordne inimene kes ei loe inimeste konto infot, seal ju kirjas ammu, et uus ära andmissüsteem
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Y@ng

Y@ng


Postituste arv : 14
Join date : 08/05/2013

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 1:20 pm

Pole mõtet sulle midagi selgitada üritadagi...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Yang
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 1:58 pm

Y@ng kirjutas:
Pole mõtet sulle midagi selgitada üritadagi...

Väga õige.
Parem joosta peaga vastu seina, kui antud isikuga vaielda
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 2:30 pm

marimey - Kas tohib küsida, kui vana Te olete?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 3:24 pm

Piziassu kirjutas:
marimey - Kas tohib küsida, kui vana Te olete?
Mis see siis puutub? Kas siia kirjutamiseks, või oma arvamuse avaldamiseks peab passi näitama?
Tagasi üles Go down
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 3:28 pm

ingrid169 kirjutas:
Y@ng kirjutas:
Pole mõtet sulle midagi selgitada üritadagi...

Väga õige.
Parem joosta peaga vastu seina, kui antud isikuga vaielda
Sama ka sinu enesega, sina samuti jääd oma seisukohtade juurde, mitte ei kuula, ega näe endal probleemi.
Tagasi üles Go down
marimey

marimey


Postituste arv : 14
Join date : 05/08/2014

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 3:34 pm

ingrid169 kirjutas:
marimey kirjutas:
ingrid169
... nagu enne mainisin on teil avalikuse tähelepanu vägagi oluline ja tähtis, ma ei oska muud ütelda.
Kui ei suuda inimesega isiklikult asju selgeks teha on vaja siia asju halama tulla ja vajad "kaasvõilejaid" -hale.


Kuulge lõpetage nüüd ometigi ära.
Kas Te saate mingi rahulduse teise inimese mõnitamisest ja solvamisest.
Paistab, et Teil raasugi häbi ei ole.

Kui Teil siiras asjade puudus, eks sõidke palun aga Võrumaale, tuuseldage siin, leiate üks jagu asju, aga see ei ole ilus, et hakata solvama.
Hahaha - ise ka usute mida siin kirjutate - tahate te yes minu tulekut enda koju. ( ja kus ma mainisin et mul on asjade puudus?- ärge pange mulle sõnu suhu)


Jah, usun küll mida siin kirjutasin.
Kas siis ei ole asju vaja??? 20 asja küsimist ja mida Te ei saanud ja nüüd vaja Mind lausa solvata ja mõnitada.


... kas siis peab kõik 20 asja ühel päeval üles laadima? Ja minu teada ei vali ingrid169 mitte mitme asja korraga soovijaid, sest tema loosimisesüsteem ei võimalda seda.

Paistab et järjekordne inimene kes ei loe inimeste konto infot, seal ju kirjas ammu, et uus ära andmissüsteem

Kui sooviavalduse tegin kehtis vana süsteem... samuti ka see inimene kes ka kirjutas soovi all sellest süsteemist ja probleemist sellega.( ta poleks ju hakanud huupi kirjutama)
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 3:41 pm


Kui sooviavalduse tegin kehtis vana süsteem... samuti ka see inimene kes ka kirjutas soovi all sellest süsteemist ja probleemist sellega.( ta poleks ju hakanud huupi kirjutama)[/quote]

Kas ikka kehtis???
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel EmptyKolm Aug 06, 2014 3:44 pm

Sama ka sinu enesega, sina samuti jääd oma seisukohtade juurde, mitte ei kuula, ega näe endal probleemi.[/quote]


Kui see lause nüüd minu kohta käib.

Siis mul sulle sõbralik soovitus, et mine ennem peegli ette ja otsi oma vigu, enne kui kukud teistele kõrri, nagu näljane koer kes tahab konti järada.
Paistab et viisakuse õppetunnid omal ajal vahele jäänud.

Mul on omad seisukohad, millele olen truu ja kindel
Antud hetkel ei pea ma Teid küll kuulama, häbene või silmad peast.
Minul ei ole probeleemi, vaid TEIL on probleem

Ei saanud asju, ja nüüd vaja aga vinguda ja solvata
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Sponsored content





Kadedus asjade mitte saamisel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kadedus asjade mitte saamisel Empty

Tagasi üles Go down
 
Kadedus asjade mitte saamisel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soovitule mitte järgi tulemine
» Asjade pakkumine
» Spungist saadud asjade edasine saatus
» Uue omanikuna kinnitatud asjade arv
» Asjade parandamine ja tuunimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: