Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Smartpost läheb kallimaks

Go down 
5 posters
AutorTeade
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyReede Jan 24, 2014 6:10 pm

Alates 1.veebruarist on S-paki saatmine 2,95 eurot, M on 3,7 eurot ja L 4,65 eurot. XL on 6,15 eurot. Kellel on vaja midagi saata, saatke jaanuaris ära :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
TIIB1

TIIB1


Postituste arv : 66
Join date : 02/04/2013
Age : 35

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyPüh Jan 26, 2014 2:17 pm

Liblikatolm kirjutas:
Alates 1.veebruarist on S-paki saatmine 2,95 eurot, M on 3,7 eurot ja L 4,65 eurot. XL on 6,15 eurot. Kellel on vaja midagi saata, saatke jaanuaris ära :)



küll nüüd hinnad..ma arvan,et post24 võiks ka spungiga koostööd teha seal soodsamad hinnad;)
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyPüh Jan 26, 2014 10:16 pm

Nii kahju. Niigi olen vägaväga paljudele asjadele soovi avaldamata jätnud mida tegelikult ka väga tahtnud oleks, sest lihtsalt ei ole kuskilt võtta raha postikulu jaoks.. Nüüd siis läheb veel kallimaks. Mis spungist järgi jääb siis, saatmine nii kallis. :( Siis ainult variant käest-kätte või kõik mis vähegi võimalik ühte pakki toppida. Linnadesse annaks ühispakke ka saata, kui huvilisi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
marjata

marjata


Postituste arv : 11
Join date : 12/12/2013
Asukoht : Haapsalu

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyPüh Jan 26, 2014 10:22 pm

tiuxx kirjutas:
Nii kahju. Niigi olen vägaväga paljudele asjadele soovi avaldamata jätnud mida tegelikult ka väga tahtnud oleks, sest lihtsalt ei ole kuskilt võtta raha postikulu jaoks.. Nüüd siis läheb veel kallimaks. Mis spungist järgi jääb siis, saatmine nii kallis. :( Siis ainult variant käest-kätte või kõik mis vähegi võimalik ühte pakki toppida. Linnadesse annaks ühispakke ka saata, kui huvilisi.




Olen isegi ühispakki kasutanud postimaks läheb kahepeale :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=marjata
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyEsm Jan 27, 2014 10:06 am

Mulle meeldib see ühispaki mõte, olen isegi üritanud - kirjutasin soovi juurde, et teises kuulutuses soovib "üks neiu" kleiti, ta on ka Pärnust ja saaks kokku panna. See aga ei läinud läbi, mina sain asja, aga kleit läks teise linna, sellel oli ka palju soovijad, ilus kleit oli, mulle väike. Äkki andja mõtles, et see "teine neiu" on mu varikasutaja vms...

Selleks et see ühispaki mõte töötaks, peab olema õnnelik juhus, et keegi teine sinu linnast ka ikka sooviks sealt midagi ja on nõus jagama postikulu ja saama kokku. See aga paneb ka andjale tohutu surve, et nüüd on justkui sunnitud andma selle asja sinna, sest siis saab ühise paki. Mõeldav on selline asi siis, kui on päris palju kuulutusi ja ei ole palju soovijaid.

Minuga ühel tänaval elab nüüd juba 2 spunkijat - meid siis kokku kolm siinkandis, saaksime ikka hakkama pakkide jagamisega :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
marjata

marjata


Postituste arv : 11
Join date : 12/12/2013
Asukoht : Haapsalu

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyEsm Jan 27, 2014 10:46 am

[quote="eestiturist"]Mulle meeldib see ühispaki mõte, olen isegi üritanud - kirjutasin soovi juurde, et teises kuulutuses soovib "üks neiu" kleiti, ta on ka Pärnust ja saaks kokku panna. See aga ei läinud läbi, mina sain asja, aga kleit läks teise linna, sellel oli ka palju soovijad, ilus kleit oli, mulle väike. Äkki andja mõtles, et see "teine neiu" on mu varikasutaja vms...

Selleks et see ühispaki mõte töötaks, peab olema õnnelik juhus, et keegi teine sinu linnast ka ikka sooviks sealt midagi ja on nõus jagama postikulu ja saama kokku. See aga paneb ka andjale tohutu surve, et nüüd on justkui sunnitud andma selle asja sinna, sest siis saab ühise paki. Mõeldav on selline asi siis, kui on päris palju kuulutusi ja ei ole palju soovijaid.

Minuga ühel tänaval elab nüüd juba 2 spunkijat - meid siis kokku kolm siinkandis, saaksime ikka hakkama pakkide jagamisega :)[/quot


Nt kui inimene valib mind ja juhuslikult ka seda inimest, siis alles kirjutan et võiks ühispakki panna ma ei pressi nagu midagi peale on muidugi ka nii juhtunud et sama inimene annab mulle ja samale inimesele minu linnast pole ma koguaeg ühispakki varjanti kasutanud :P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=marjata
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks EmptyEsm Jan 27, 2014 11:33 am

Äkki siis teha mingi eraldi teema ühispaki kohta. Esialgu äkki kirja panna KES ja KUST üldse sellega nõus oleks. Võib ju juhtuda, et mõni äkki ise ei soovi. Ja mina vist ei teagi esimese hooga Põlvast kedagi, kes spunki kasutataks- mu pereliikmed küsivad ja annavad ikka läbi minu.
Siis oleks selgem pilt ehk.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
Sponsored content





Smartpost läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Smartpost läheb kallimaks   Smartpost läheb kallimaks Empty

Tagasi üles Go down
 
Smartpost läheb kallimaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Post24 läheb kallimaks
» Ka SmartPOST tõstab 1.märtsist teenuste hinda

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: