Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutaja-monica22

Go down 
+4
Pallike
Murike
Administraator
ingel09
8 posters
AutorTeade
ingel09

ingel09


Postituste arv : 10
Join date : 17/07/2012
Asukoht : viljandi mk

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Juul 19, 2012 9:50 pm

väga ebameeldiv kogemus selle inimesega
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingel09
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyReede Juul 20, 2012 10:43 am

Milles see ebameeldiv kogemus seisnes, et teda siia lisada, palun?


Viimati muutis seda Ewka (Nelj Aug 16, 2012 6:23 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ingel09

ingel09


Postituste arv : 10
Join date : 17/07/2012
Asukoht : viljandi mk

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyReede Juul 20, 2012 4:25 pm

Inimene küsisi kas paneks asjad posti ja ta kannab mulle kohe 9ndl postikulu tagasi aga kui ma siis küsisin siis hakkas keerutama ja nüüd ootan seda raha ei tea kui kaua juba
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingel09
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Sept 13, 2012 7:33 am

Lisan enda kogemuse selle kasutajaga.
Soovis asja, vastas et saab tasuda postikulu uue kuu alguses. Selge, jätsin siis asja ootele.
Nüüd on uus kuu alanud ja tema soovitud kuupäevast hulk aega möödas, kuid tema enam e-mailidele ei vasta.
No mis seal`s ikka, panen asja uuesti ülesse, aga siiski....

Eks tema profiil [You must be registered and logged in to see this link.] näitab ka ühte ja teist;)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Sept 27, 2012 9:29 am

ingel09 kirjutas:
Inimene küsisi kas paneks asjad posti ja ta kannab mulle kohe 9ndl postikulu tagasi aga kui ma siis küsisin siis hakkas keerutama ja nüüd ootan seda raha ei tea kui kaua juba

Sama siin. Esimesi asju Spunkis ära andes figureeris mitme asja soovijana monica22. Ja täpselt see teema- ta saab raha uue kuu alguses, kas võiksin paki saata, ta maksab viivitusega. Heausklikult saatsin paki ära ja lubatud tähtaja saabudes tuletasin võlga meelde. Järgnes kaks kuud meilivahetust--uusi tähaegu. Loobusin. Mõned kuud hiljem taas minu asja soovijate nimekirjas- meilisin talle, et enne maksa võlg ära. Imekombel isegi vastas mulle - ups, on unustanud! Aga raha ootan tänapäevani, 10 kuud... Ja ikka ja jälle on ta minu asjade soovijana platsis :D Muide, kasutaja martin1986 ja marcus/22/26 (vast mäletan kasutajanimesid õigesti) on monica22 elukaaslane ja tihti nad küsisid asju koos. Ühed petised mõlemad.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Sept 27, 2012 8:18 pm

ka mina olen hädas sellesamuse tegelasega kes tahtis turvahälli aga pole tast ei kippu ega kõppu
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
sissyk

sissyk


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Okt 11, 2012 9:44 pm

Sain ka kogemuse antud kasutajaga.
Soovis asju ja ütles, et postiga, kuid tasuda saaks alles 9 kuupäev. Nu selge. Olin nõus ootama. Kuupäev kukkus, raha ei kusagil. Samuti ei ühtegi kirja, et maksaks veelgi hiljem või midagi. Saatsin meeldetuletuse - vaikus. (Postitasu suuruseks oli see kõige soodsam lihtmaksikiri alla 250 grammisele)
Nüüd siis saatsin kirja, et annan edasi, kuna ei vastata kirjadele ega maksta postitasu. Sellepeale sain siis vastuse :

"..ega ma mingi millikas pole ja kahjuks ma pole selline inimene kes kaob ära ..."

Liigub ikka siin isikuid ringi. Ilmselt tähendab see "millikas" noorte slängis miljonäri vist :) Kas tõesti on andjad miljonärid küsijate arvates? Andja peaks veel ka postitasu maksma hakkama, et asi ikka soovijani saaks? No vabandust, aga mina ka see nn "millikas" veel pole :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sissyk
eixd

eixd


Postituste arv : 14
Join date : 24/10/2012
Age : 39

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Jan 10, 2013 2:49 pm

ingel09 kirjutas:
väga ebameeldiv kogemus selle inimesega

Oh jah, sain minagi temalt petta. Mainin siis tema pärisnime ka nendele kes peaksid temale asju saatma: monica paivel.
Et siis kui ta peaks uue kasutaja alt peaks jätkama oma teguviisi.
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 EmptyNelj Juun 06, 2013 1:39 pm

aiaiai mis tegelane!:((
Seesama kasutaja soovis minult ühte köhupingulduskreemi [You must be registered and logged in to see this link.] siis talle et olete saanud selle kauba kuidas soovite kätte saada.Tahtis tavapostiga.OK vöin ka tavapostiga,aga sisetunne ei andnud rahu.
Esiteks see kreem ei olnud just odav,aga peale lapse sündi igaüks kinkis jälle taolise kreemi ja nii see seisma jäi.SOovija pakkus et maksab 9.ndal postikulu.Nüüd siis loen siit öudusega kuipaljudele on völgu too inimene.Soovija pakkus end veel FB söbraks.Ei aitäh,a ei viitsi jälle oodata aastaid,millal postikulu tasutakse vöi unustatakse jälle maksta.Mötlesin kohe ümber,selline pole midagi saamist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutaja-monica22 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja-monica22   kasutaja-monica22 Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutaja-monica22
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja jevvuska
» kasutaja ertsa
» Probleem kasutajaga mairily
» Kasutaja krassu

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: