Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutajad Pallike ja vincetta

Go down 
+2
bluedragon24
loomu
6 posters
AutorTeade
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyTeis Sept 03, 2013 8:01 pm

Suured tänud toredatele andjatele!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyKolm Sept 04, 2013 4:10 pm

minu poolt ka kiidusönad ja suured tänud kasutajale Pallike imekenade vaipade eest:))
Tagasi üles Go down
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyNelj Sept 05, 2013 9:08 pm

Kiidan ka kasutajat Pallike, tore ja usaldusväärne inimene, alati väga meeldiv kokkupuude. Mina, mu köök ja kõht oleme supertänulikud!:)
Tagasi üles Go down
REILY

REILY


Postituste arv : 1
Join date : 20/07/2012
Age : 32
Asukoht : Pärnu linn

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Kiidan kasutajaid   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyPüh Veeb 16, 2014 8:15 pm

Kiidan eriti neid kasutajaid kes on mind usaldanud enne asjad postiga minuni saatnud ja olen hiljem tasunud postikulu neile ja suured Tänud neile kes on jõudnud ootata millal tasun postikulu. Kõik meeles ei ole üks kasutaja on Pallike Need klaas kausid on siiani meie perelemmik magus toidukausikesed
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyEsm Veeb 17, 2014 9:42 pm

Ka minu kiidusõnad kasutajale Pallike!
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta EmptyReede Aug 01, 2014 1:57 pm

Pole ammu saanud mahti Spunkijate foorumisse kiigata ja nüüd siis leidsin enda nime siit. Mul on hea meel kuulda-lugeda, et olen saanud toredatele kasutajatele rõõmu valmistada, aitäh teilegi- kiidusõnad ka minu poolt!
Spunkimiseni!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content





kasutajad Pallike ja vincetta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutajad Pallike ja vincetta   kasutajad Pallike ja vincetta Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutajad Pallike ja vincetta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kasutaja Pallike
» kasutajad, kes annavad ära täielikku rämpsu
» tänan südamest - kasutajad tingeltangel ja Treksek

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Kiida kasutajat :: Kiida andjat-
Hüppa: