Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja meelikasoot

Go down 
+5
grete86
Tommyboy
Merly
eestiturist
Elizha
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyLaup Apr 27, 2013 11:41 pm

Sipelgaplix - ootan juba tükk aega Sinu kontonumbrit oma meili peale, et saaksin sulle postikulu tasuda. Olid saatnud paki Post24ga ning M-suuruses, mul on olemas sellest ka pilt.
Tegin selle kohta ka eraldi teema ning palun, et kõik, kelleni kingi pole jõudnud, mulle teada annaks. Olen alustanud tagasimaksetega ning soovin kõik korda ajada. Palun selleks teie abi, et te annaks endast teada.
Aadress ei kuulu mulle paraku, ma elan Tartus ja Hummulis.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyPüh Apr 28, 2013 8:33 am

meelikasoot kirjutas:
Sipelgaplix - ootan juba tükk aega Sinu kontonumbrit oma meili peale, et saaksin sulle postikulu tasuda. Olid saatnud paki Post24ga ning M-suuruses, mul on olemas sellest ka pilt.
Tegin selle kohta ka eraldi teema ning palun, et kõik, kelleni kingi pole jõudnud, mulle teada annaks. Olen alustanud tagasimaksetega ning soovin kõik korda ajada. Palun selleks teie abi, et te annaks endast teada.
Aadress ei kuulu mulle paraku, ma elan Tartus ja Hummulis.
tere ma vastasin ka teile , et soovin oma asju tagasi kuna saite need pettusega , anda mulle 2 paari kingi , tahan saatekulu ja ka asju tagasi , siis ma lõpetan selle teema ennem mitte
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyEsm Apr 29, 2013 5:34 pm

Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyEsm Apr 29, 2013 6:35 pm

eestiturist kirjutas:
Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Miks ma peaks neid asjad talle jätma kui ta teisi petab????
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyEsm Apr 29, 2013 6:43 pm

sipelgaplixs kirjutas:
eestiturist kirjutas:
Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Miks ma peaks neid asjad talle jätma kui ta teisi petab????

Petmine ei olnud tahtlik, ma tõesti mõtlesin, et saan need kingad inimestele laiali saata, nii mõnigi on omad asjad ka kätte saanud, paraku mina ei teadnud, et need on juba maha müüdud õe poolt.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyEsm Apr 29, 2013 7:00 pm

meelikasoot kirjutas:
sipelgaplixs kirjutas:
eestiturist kirjutas:
Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Miks ma peaks neid asjad talle jätma kui ta teisi petab????

Petmine ei olnud tahtlik, ma tõesti mõtlesin, et saan need kingad inimestele laiali saata, nii mõnigi on omad asjad ka kätte saanud, paraku mina ei teadnud, et need on juba maha müüdud õe poolt.
Ma kirjutasin sulle meilile ja mina ei tagane oma soovist asju tagasi saada , annan need hoopis sellisele inimesele kellel neid vaja ja kes ka hoolib teistest, tühja sa oleks maksma hakanud kui ma poleks siin ja seal kisa ülesse pannud
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyEsm Apr 29, 2013 11:57 pm

sipelgaplixs kirjutas:
meelikasoot kirjutas:
sipelgaplixs kirjutas:
eestiturist kirjutas:
Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Miks ma peaks neid asjad talle jätma kui ta teisi petab????

Petmine ei olnud tahtlik, ma tõesti mõtlesin, et saan need kingad inimestele laiali saata, nii mõnigi on omad asjad ka kätte saanud, paraku mina ei teadnud, et need on juba maha müüdud õe poolt.
Ma kirjutasin sulle meilile ja mina ei tagane oma soovist asju tagasi saada , annan need hoopis sellisele inimesele kellel neid vaja ja kes ka hoolib teistest, tühja sa oleks maksma hakanud kui ma poleks siin ja seal kisa ülesse pannud

Ma oleks maksnud kohe kindlalt, sest oli teisigi, kellele ma juba rahad olen ammu tagasi lasknud kanda. Mul ei kasva samuti rahapuu õuel ja on ka üsnagi raske toime tulla, muidu maksaks hea meelega. Ma juba mainisin, et asju ei küsinud ma mitte pelgalt enda jaoks vaid jagasin neid teistelegi. Minu enda käes on praegu vaid üks asi.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 7:39 am

meelikasoot kirjutas:
sipelgaplixs kirjutas:
meelikasoot kirjutas:
sipelgaplixs kirjutas:
eestiturist kirjutas:
Sipelgaplixs, milleks neid asju tagasi küsida - äkki aitab ainult postikulu tasumisest tema poolt?
Miks ma peaks neid asjad talle jätma kui ta teisi petab????

Petmine ei olnud tahtlik, ma tõesti mõtlesin, et saan need kingad inimestele laiali saata, nii mõnigi on omad asjad ka kätte saanud, paraku mina ei teadnud, et need on juba maha müüdud õe poolt.
Ma kirjutasin sulle meilile ja mina ei tagane oma soovist asju tagasi saada , annan need hoopis sellisele inimesele kellel neid vaja ja kes ka hoolib teistest, tühja sa oleks maksma hakanud kui ma poleks siin ja seal kisa ülesse pannud

Ma oleks maksnud kohe kindlalt, sest oli teisigi, kellele ma juba rahad olen ammu tagasi lasknud kanda. Mul ei kasva samuti rahapuu õuel ja on ka üsnagi raske toime tulla, muidu maksaks hea meelega. Ma juba mainisin, et asju ei küsinud ma mitte pelgalt enda jaoks vaid jagasin neid teistelegi. Minu enda käes on praegu vaid üks asi.

Ma ei hakka sinuga siin enam vaidlema, nüüd tundub juba nagu ma ise oleks süüdi:( eks kui kohtume siis klaarime, tegelikult tahaks sellist inimest kohe reaalis ka näha
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 3:14 pm

Ma ei ole kordagi väitnud, et süüdi oleksid sina, ma pakkusin ju võimalust, et lasen rahad üle kanda ja kõik saab korda. Mul tõepoolest ei ole raha topelt maksta ega võimalust neid asju inimestelt tagasi korjata, milleks on vaja praegu seda teemat niimoodi lõhki kista? Ma olen korduvalt vabandanud ning anunud, et ehk lahendaks asja ära, sest ma tõesti ei jaksa ei vaimselt ega füüsiliselt mingit lahingut kellegagi pidada ja tahan väga lahendada selle ning ära lõpetada kõik seoses Spunkiga. Ma tõesti ei suuda ega taha seda venitada enam kauem.
Tagasi üles Go down
sipelgaplixs
Spunkija
sipelgaplixs


Postituste arv : 65
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Tallinn/Lasnamäe

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 3:16 pm

meelikasoot kirjutas:
Ma ei ole kordagi väitnud, et süüdi oleksid sina, ma pakkusin ju võimalust, et lasen rahad üle kanda ja kõik saab korda. Mul tõepoolest ei ole raha topelt maksta ega võimalust neid asju inimestelt tagasi korjata, milleks on vaja praegu seda teemat niimoodi lõhki kista? Ma olen korduvalt vabandanud ning anunud, et ehk lahendaks asja ära, sest ma tõesti ei jaksa ei vaimselt ega füüsiliselt mingit lahingut kellegagi pidada ja tahan väga lahendada selle ning ära lõpetada kõik seoses Spunkiga. Ma tõesti ei suuda ega taha seda venitada enam kauem.

Nagu kirjutasin sulle asi on põhimõttes, tahan oma asju tagasi, et need ise anda inimestele kes neid vajasid, mitte sellisele inimesele nagu sina kes nagu ma kuulsin müüb asju.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sipelgaplixs
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 3:20 pm

sipelgaplixs kirjutas:
meelikasoot kirjutas:
Ma ei ole kordagi väitnud, et süüdi oleksid sina, ma pakkusin ju võimalust, et lasen rahad üle kanda ja kõik saab korda. Mul tõepoolest ei ole raha topelt maksta ega võimalust neid asju inimestelt tagasi korjata, milleks on vaja praegu seda teemat niimoodi lõhki kista? Ma olen korduvalt vabandanud ning anunud, et ehk lahendaks asja ära, sest ma tõesti ei jaksa ei vaimselt ega füüsiliselt mingit lahingut kellegagi pidada ja tahan väga lahendada selle ning ära lõpetada kõik seoses Spunkiga. Ma tõesti ei suuda ega taha seda venitada enam kauem.

Nagu kirjutasin sulle asi on põhimõttes, tahan oma asju tagasi, et need ise anda inimestele kes neid vajasid, mitte sellisele inimesele nagu sina kes nagu ma kuulsin müüb asju.

Mis jutt see nüüd on? Ma ei müü oma asju mitte kuskil! Paluks panna siia tõestus siis.

EDIT. Tahaks huvi pärast teada, et kuidas üldse kasutatud kosmeetikat kuskil müüa :D Sõnavabadus on tore küll, jah, kuid päris igasugust juttu ei saa ka nüüd ajada. Saan aru, et hetkel olen ma see nurkaaetu, keda keegi ilmselt nagunii ei usu, kuid kui inimestel ei lasta end parandada ja asju ära klaarida, vaid jäädaksegi näpuga näitama, siis kuhu me jõuame?
Ei ole mina kaugeltki mitte ainus "patuoinas".


Viimati muutis seda meelikasoot (Teis Apr 30, 2013 4:18 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
meelikasoot




Postituste arv : 10
Join date : 27/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 3:21 pm

sipelgaplixs kirjutas:
meelikasoot kirjutas:
Ma ei ole kordagi väitnud, et süüdi oleksid sina, ma pakkusin ju võimalust, et lasen rahad üle kanda ja kõik saab korda. Mul tõepoolest ei ole raha topelt maksta ega võimalust neid asju inimestelt tagasi korjata, milleks on vaja praegu seda teemat niimoodi lõhki kista? Ma olen korduvalt vabandanud ning anunud, et ehk lahendaks asja ära, sest ma tõesti ei jaksa ei vaimselt ega füüsiliselt mingit lahingut kellegagi pidada ja tahan väga lahendada selle ning ära lõpetada kõik seoses Spunkiga. Ma tõesti ei suuda ega taha seda venitada enam kauem.

Nagu kirjutasin sulle asi on põhimõttes, tahan oma asju tagasi, et need ise anda inimestele kes neid vajasid, mitte sellisele inimesele nagu sina kes nagu ma kuulsin müüb asju.

Ma andsin need asjad nii Tartus kui ka Hummulis mitmetele inimestele, kes neid vajasid. Ja see müümise jutt on küll nüüd täielik jama, sellist asja ma poleks küll uskunud teist.
Tagasi üles Go down
birx1992




Postituste arv : 13
Join date : 09/04/2013

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 3:43 pm

Mina sain nüüd siis Meelikalt oma rahad tagasi.minu poolt asi lõpetatud :)
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyTeis Apr 30, 2013 4:18 pm

Kui asjad juba laiali jagatud (ilmselt ikka neile, kellele ära ka kulusid need asjad), siis ei näe ma ammugi enam vajadust, et meelikasoot peaks nüüd minema ja inimestelt need tagasi korjama...jaburus ausaltöeldes :)

Kui postikulu ära tasutud, peaks teema olema lõpetatud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 EmptyKolm Mai 01, 2013 8:41 am

eestiturist kirjutas:
Kui asjad juba laiali jagatud (ilmselt ikka neile, kellele ära ka kulusid need asjad), siis ei näe ma ammugi enam vajadust, et meelikasoot peaks nüüd minema ja inimestelt need tagasi korjama...jaburus ausaltöeldes :)

Kui postikulu ära tasutud, peaks teema olema lõpetatud.


Nõustun selle arvamusega!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Sponsored content





Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja meelikasoot   Kasutaja meelikasoot - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja meelikasoot
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja Kellu000
» Kasutaja alari34 :-(
» kasutaja annan2ra
» kasutaja nirt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: