Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Miks oodakse nii kaua?

Go down 
+2
grete86
pixar
6 posters
AutorTeade
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyKolm Dets 19, 2012 10:03 am

Mina ei mõista miks paljud ootavad nädalaid ennem kui uue omaniku kinnitavad? Antakse ära midagi ja on kogunenud tohutult tahtjaid ja siis oodatakse nädalaid kui kedagi kinnitatake aga samas annavad ära teisi asju ja kinnitavad uueks omaniku samapäev? Mina ei saagi nüüd aru mis mõte on hoida nädalaid üleval asju mida ilmselgelt oleks kellelgi hädasti vaja.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyKolm Dets 19, 2012 10:23 am

Minul on jäänud silma kasutaja MerryBLONDIIN,kes märgib lausa mingi tähtaja kauba ära andmiseks?Kummaline?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyReede Dets 21, 2012 10:30 pm

mulle on ka mõned spunkijad silma jäänud, kes korduvalt panevad samu asju üles, kuigi soovijaid on palju, ju siis tunnevad oma tegevusest mõnu
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyReede Dets 21, 2012 10:31 pm

olen hakanud neid soovijana eirama
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 38
Asukoht : Pärnu

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyEsm Dets 24, 2012 10:23 am

Ma polegi ise päris selliseid kuulutusi näinudki, kus niisama maha võetakse ja uuesti lisatakse.

Eks ma siis ise olengi vist üks neist korduvkuulutajatest. Enda kaitseks ütlen, et ei võta kuulutust niisama maha, vaid ikka siis kui kõigile soovijatele on pakutud ja keegi lõpuks tahtnud pole. Siis ma kas lisan kuulutuse uuesti või enam üldse ei pane. Ega neid soovijaid nüüd hordide kaupa ka pole, aga mind ikkagi häirib, kui vaatan oma kuulutust ja seal on 5-6 soovijat olemas, aga ma ei saa asja ära antud, sest kas ei tulda järgi, ei vastata, lihtsalt ei soovita enam ja muud põhjused.

MeryBlondiin vähemalt ei venita meelega asja andmisega, kui on tähtaja lisanud (arvan vähemalt, ega ma ei tea, kas ta annab õigel päeval asja ära). Aga mõned muud kuulutused ripuvad küll juba vanast ajast siin. Endal mul pole küll kannatust seista nii kaua soovijate reas, siis ma loobun pigem. Pealegi, kui tegu veel asjaga, mis tuleb posti teel saata, siis seda enam ootan ma ainult niikaua järjekorras, kuni mul ma tean, et saan ka tasuda postikulu.
Tegelt ma saan hästi aru, kuidas üks kuulutus võib kaua uut omanikku oodata - enne ei kinnita, kui tuleb soovijalt positiivne vastus, kui vastust ei tule, kirjutad järgmisele, jälle ootad jne.

Mis minu jaoks on imelik ja viimasel ajal märkan on see, et väga tihti kui andja soovib seletust soovijalt, siis lõpuks annab ta ikka ära kellelegi, kes pole ridagi kirjutanud. Mul siin paar päeva nii palju vaba aega olnud (ei ole jõulusaginat meil sel aastal, ahju-pliidivabad jõulud on hoopis) ja olen sirvinud ära antud asju ja ka teisi kategooriaid. Lihtsalt ongi nii. Vaatan ka seda, et olen mitmeid kasutajaid märganud, kel mitu kontot (selle märkamiseks omad meetodid) ja siis mõne asja all on nad kohe kõigi oma kasutajatega. Muidugi olen ma kade, mul on ainult üks konto :P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyKolm Dets 26, 2012 8:05 pm

eestiturist kirjutas:
Vaatan ka seda, et olen mitmeid kasutajaid märganud, kel mitu kontot (selle märkamiseks omad meetodid) ja siis mõne asja all on nad kohe kõigi oma kasutajatega. Muidugi olen ma kade, mul on ainult üks konto :P

Mul ei ole enam aega Spungis kolada, aga pool aastat tagasi oli ka mul nimekiri kasutajatest, kellel mitu kasutajanime. Need kuulusid inimestele, kellel oli ainus soov asi postikuluta kätte saada. Igal juhul on mitme konto all kandideerimine alatu. Pole paha teada nendest "uutest tegijatest" .

Mina hoian vahel kaua kuulutust ülval siis, kui tahtjate seas pole ühtegi tõsiselt võetavat soovijat (näiteks kellega on varem olnud probleeme suhtlemisel, postikulu tasumisel vms). Lõpuks on ikka ilmunud soovija, keda saan usaldada ja asi leiab uue omaniku.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? EmptyLaup Dets 29, 2012 12:21 pm

pixar kirjutas:
Mina ei mõista miks paljud ootavad nädalaid ennem kui uue omaniku kinnitavad? Antakse ära midagi ja on kogunenud tohutult tahtjaid ja siis oodatakse nädalaid kui kedagi kinnitatake aga samas annavad ära teisi asju ja kinnitavad uueks omaniku samapäev? Mina ei saagi nüüd aru mis mõte on hoida nädalaid üleval asju mida ilmselgelt oleks kellelgi hädasti vaja.

Ma olen aru saanud, miks mõni kasutaja asju nii kaua hoiab ja pidevalt oma kuulutust uuendab. Uuendanud olen ka ise, kuna soovijad kaovad tihtipeale kuhugi olematusse ära või ei saa neil postikulu kätte ja siis pakungi uuesti. Eelistan asja kiiret loovutamist, sest väheste soovijate vahel on valikut lihtsam teha.
Aga, et pikalt hoitakse asja pakkumisel on seepärast, et siis kui omale mingi meeldiv pakkumine tuleb, saab selle vahetada kiirelt meilitsi kokkuleppides, endale meeldiva asja vastu. Kõik on justkui korras, kuid pidevalt niimoodi talitades on see nagu halva maiguga. Ei hakka siin seda nime nimetama, kuid küllap ta peagi tuleb ise siia ennast õigustama ja siis on selge, kellega tegu.
Seniks, meeldivat jagamist ja kõditavat saamisrõõmu!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Sponsored content





Miks oodakse nii kaua? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks oodakse nii kaua?   Miks oodakse nii kaua? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks oodakse nii kaua?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kui kaua ootate vastust, enne kui võitja eemaldate?
» Miks ei saada pakke EP-ga?
» Miks kustutati kuulutus?
» Miks Spunk.ee-st nii halvasti arvatakse?
» Miks kustutatakse "vajan abi" rubriigist pakkumised?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: