Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda

Go down 
+12
annilisette
Getsu
Cessu
Neiuu
Angela
berry5
kiska66
Pallike
Administraator
ingrid169
kalleb
mimimi
16 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Neiuu

Neiuu


Postituste arv : 35
Join date : 16/07/2012
Age : 32
Asukoht : Finland,Oripää

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 2:33 pm

Selle Evelyni kohta arvaks mina , et ta isegi ei vaata mida küsib , muidugi ma ei tea seda aga tundub nii , sest ta tegelikult on ju uus kasutaja , silmasin teda esimest korda kuskil 1-2 kuud tagasi ja nüüd küsib absoluutselt kõike. Minult ka küsib alati enamus asju ja viimane kord enam järele ei tulnudki . Mina igastahes ei soovi temale midagi anda enam.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Neiuu
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 2:44 pm

Ja see Evelyn.
Noh on minult ka soovinud asju, ja aeg ajalt saanud need, kuid suhteliselt kiiresti järgi tulnud.
Vahel ka arvamus, et ta ei vaata üldse mida kpsib, peaasi et saab
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Cessu

Cessu


Postituste arv : 31
Join date : 20/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 3:19 pm

Jah tõepoolest, see kasutaja krahmab omale vist kõike. :) Andsin talle kord paar asja, ilusti tasus postikulu ja kõik oli ok. Siis panin uue portsu asju üles ja ta kirjutas mulle kohe meilile, et tal on neid teisi asju ka kõiki vaja. No olgu, kui vaja, siis vaja, saatsin taas talle. Ja kui kolmas kord ta taas midagi küsis ja millegipärast postikulu ei tulnud ega tulnud, siis meilisin ise, et kas ta ikka soovib. Siis sain vastu meili, et mida ta minult tahtiski?
Ma ei tea. Ma ise küsin ikka nii, et ma ka mäletan, mida küsinud olen. :) Kui aga kõikjale klõpsata, et "soovin kaupa", siis vist ei püsi jah kõik meeles. :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cessu
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 3:31 pm

mimimi kirjutas:
Muud üle ei jää kui, et tuleb vältida igasugu ankse.
Kellegi eest mingit postitasu maksta ei tohi! Sest ühegi kauba loovutamisega pole nii kiire, et ise pale peab maksma. Alati saab oodata kokkulepitet ajal lubaduse täitmist ja siis tegutseda vastavalt tulemusele: kas kaup teele või uuele ringile.
Minu jaoks jääb veidraks kasutaja Evelyn - teksti tõlgib ta eesti keelde vist google abil. Asjadest hirmus huvitatud, aga alati pead ise taga ajama. Ja kui oled loobunud temaga tema halvast koostööst ja pakud oma kaupa järgmisele iniesele ning talle annad sellest teada, siis vaata, et tapab su meili teel ära! Sest temal ühtäkki ikka seda kaupa väga vaja ja nõuab täie jõuga omale. Slaavi temperament ja rind ees peale lendamine minu puhul ei mõju =))
Minu puhul mõjub viisakus.

Sellest Evelynist siis juttu ka varasemates postitustes ja päris mitmes. Minul temaga negatiivne kogemus ja ei anna talle enam miskit, enne siis viskan minema. Kuidagi väga labiilse soovija mulje jätab. Kõike vaja ja väganõudlik oma kirjades - minul on vaja ja kõik! aga sorry, siin on minu jaoks oluline viisakus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 4:00 pm

Tagasi selle kasutaja anks1992 juurde.
saatis mulle meilile kirja, kui väga ta soovib neid sukksaapaid, mida ma hetkel spunk.ees ära annan. Uuris palju postikulu jne.

Aga nii kui vastasin, et ennem võiks ikka võlgu olema postikulu maksta ära. Vaikus.
Omast arust pole ma ebaõiglane või kuidas
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 4:25 pm

ingrid169 kirjutas:
Tagasi selle kasutaja anks1992 juurde.
saatis mulle meilile kirja, kui väga ta soovib neid sukksaapaid, mida ma hetkel spunk.ees ära annan. Uuris palju postikulu jne.

Aga nii kui vastasin, et ennem võiks ikka võlgu olema postikulu maksta ära. Vaikus.
Omast arust pole ma ebaõiglane või kuidas

Minu meelest ei pea keegi teine tema pärast end kehvasti tundma - seega ei ole ebaõiglane!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Administraator
Administraator
Administraator


Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyReede Okt 19, 2012 6:58 pm

Jah, piinlik tunnistada, aga kasutaja Evelyn on ka minu isiklikus n.ö. mustas nimekirjas juba mõnda aega.
Tagasi üles Go down
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 37

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyTeis Nov 20, 2012 7:53 pm

Minul oli kasutajaga EveLyn selline kogemus: [You must be registered and logged in to see this link.]
Sellele järgnes minupoolne leebumine ja otsustasin talle muid soovitud asju anda. Ütlen ausalt, et ei soovi temaga enam kunagi mingit tegemist teha. Inimene ei suuda aadressi järgi kaardilt asukohta üles leida, kuhu minema peab, ja veel vähem suudab uurida, mis ühistranspordiga temal sobivaim liikuda on. Kui ma ei tea, kust ta tuleb, siis ma ei oska talle ju öelda, mis ühistransporti ta peaks kasutama. Lisaks suutis ta muidugi ka ära unustada, mida oli minult soovinud ja ajas mind kellegi teisega segi.
Võib-olla olen kannatamatu iseloomuga, kuid mulle meeldivad konkreetsed, korrektsed ja asjalikud inimesed. Jah, meil kõigil võib juhtuda, et unustame või jääbki laps haigeks või soovime asjast loobuda, kuid siis antakse teada. Mind teevad täitsa kurvaks ka asjade andjad, kes kaovad pildilt peale e-kirja, kuidas soovite asja kätte saada. Kui olen juba vastanud, et tuleksin ise järgi või sooviksin postitamist, siis võiks mingigi vastus tulla. Ka siis, kui otsustatakse asja näiteks üldse mitte ära anda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
annilisette




Postituste arv : 3
Join date : 05/10/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Jan 21, 2013 4:40 pm

Minul juhtus eile selline kummaline lugu, et inimene kelle ma siis uueks omanikuks kinnitasin, lihtsalt eeldas, et ma tean tema koduse postkasti aadressi. Eesti postiga soovis, et saadakin. Ei mingit tere, ega muud sellist. Lihtalt "lihtpostiga sobib" ja kõik. Kirjutasin uuesti, et siis oleks mul aadressi ka vaja... Peale seda ikka saatis.

Sellest tekkis küsimus, et mina kellegi profiilil aadressi ei näe. Kas ma otsin valest kohast või mis? Lihtsalt ei leia kuskilt adressi...
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Jan 21, 2013 5:52 pm

annilisette kirjutas:
Minul juhtus eile selline kummaline lugu, et inimene kelle ma siis uueks omanikuks kinnitasin, lihtsalt eeldas, et ma tean tema koduse postkasti aadressi. Eesti postiga soovis, et saadakin. Ei mingit tere, ega muud sellist. Lihtalt "lihtpostiga sobib" ja kõik. Kirjutasin uuesti, et siis oleks mul aadressi ka vaja... Peale seda ikka saatis.

Sellest tekkis küsimus, et mina kellegi profiilil aadressi ei näe. Kas ma otsin valest kohast või mis? Lihtsalt ei leia kuskilt adressi...



Aadresse ei näegi keegi, selle edastab ikka asja soovija meilitsi andjale ise. Lihtlausetega vastamine ja andmete nuiamine on siin paljude jaoks nii loomulik asi, et selles ei nähta probleemi. Ma isiklikult ei annagi sellisetele enam asju, kellega meilimisel vajaliku info saamiseks kulutan ma rohkem aega kui asja soovija.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
kalleb

kalleb


Postituste arv : 64
Join date : 16/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Jan 21, 2013 9:39 pm

anks jälle jaurab

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kalleb
Murike




Postituste arv : 30
Join date : 17/07/2012

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyTeis Jan 22, 2013 9:07 am

kalleb kirjutas:
anks jälle jaurab

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kahestunud isiksus või? Ise küsib-ise vastab?
Ohjahhh...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Murike
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Bluedragon   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyNelj Veeb 28, 2013 6:30 pm

Teist korda lubas järgi tulla ning teist korda ei suvatsenud teatada, et ei tule ega vasta enam ka mailidele!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Mai 06, 2013 1:28 pm

mimimi kirjutas:
anks1992 (Angela800@hot.ee) jätab pakid automaadist välja ostmata, talle ma küll ei usalda enam saata! Andja teeb heateo ja anks1992 lihtsalt mõnitab - tahab ja ei taha ka.
Minult soovis ta saada fotokat, millest ta loobus alles siis, kui see oli jõudnud juba Saare Selveri automaati. Liiga hilja loobuda! Pakk läheb jälle utiliseerimisele.
Ei maksa tahta asju hetke ajendil! Mina olen teinud paki teele panemiseks kulutusi heast tahtest: eseme pakkinud, ekstra selle pärast linna sõitnud (elan 15 km eemal), et pakk posti panna ja jäänud ootama infot eseme kätte saamise kohta ja võta näpust, jällegi otsib Smartposti klienditeenindus Spunk.ee pakisaajat taga!
Mina kardan küll, et selliste inimeste pärast lõpetab Smartpost lõpuks teenuse osutamise...

Ojjah,selline kasutaja on minult ka mitut asja küsinud,kuigi eriti soovija taustaga tutvunud pole,ei kipu küll saatma sellisele ja nüüd seda lugedes sai mu kahtlus kinnitust.Olen ka tähele pannud et pea igas pakkumises mis vähegi hinnalisem vöi uhkem siis on kohe tema ka platsis.
Tagasi üles Go down
Ingel




Postituste arv : 6
Join date : 03/05/2013
Age : 35
Asukoht : Tartu

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Minu "MUST nimekiri".   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Aug 05, 2013 1:29 pm

*kituke
*Egle
*kiku99

sellised "põnevad" tegelased siis, et aega leidub, et Spungis kaupa "krahmata", SmartPosti automaat ära kinnitada, aga, et "kättesaamise kinnitus" ära märkida- siis on kõik nimetatud tegelased kadunud. Ka korduvad kirjad ei mõju.

*anks1992

sai minult kõrvarõngad

[You must be registered and logged in to see this link.]

kinnitas küll ära, et on kätte saanud, aga selgus, et tegelikult pole pakki automaadist ära otsinud. Lubasin ka lahkelt utiliseerimisse paki.

Tegelikult on neid "rosinaid solgiämbris" veelgi, aga SUUR pettumus on just nende kasutajate pihta.

PS! Teie, kes seda loete, olete minult kauba saanud, aga "aitäh" on võõrsõna- edaspidi lendade teiegi "musta listi".

Aitäh tähelepanu eest! :)
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 EmptyEsm Aug 05, 2013 1:43 pm

Ingel kirjutas:

PS! Teie, kes seda loete, olete minult kauba saanud, aga "aitäh" on võõrsõna- edaspidi lendade teiegi "musta listi".
Ei taha küll otseselt midagi halba öelda, aga kuna olete mitmes kohas seda "aitäh" olulisust maininud, siis kahjuks on nii, et ka teie soovitud asjale järele tulijalt sedasama sõna kuulda ei olnud. Ise seda aitäh-i üle ei tähtsusta, kuigi ega hea tunne pole, kui ei öelda, aga kuna ise nii rõhutate, siis võiks ju ka ise hoolt kanda, et ära ei ununeks :).
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Sponsored content





Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda   Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ära anda ehk otsib kodu!!!
» Soovi avaldamine asjadele...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: