PealehtPealeht  KKKKKK  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 
 

 Kasutustingimused ja reeglid

Go down 
AutorTeade
Administraator
Administraator
avatar

Postituste arv : 88
Join date : 12/07/2012

PostitaminePealkiri: Kasutustingimused ja reeglid   Esm Juul 23, 2012 7:25 am

Spunkijad on spunk.ee kasutajate poolt algatatud omaette tegutsev foorum, mille loomise algseks ideeks oli võimaldada spunk.ee kasutajate vaheline arutelu ning tuvastada spunk.ee keskonnas tegutsevad ebaausad kasutajad, kes kahjustavad oma tegevusega spunk.ee mainet.

Kasutajad

Spunkijad foorumisse postitades kinnitad, et oled spunk.ee kasutaja.

Oleks soovitatav ja positiivne, kui kasutajad paneksid enda kasutajanimeks, enda nime lisaks-taha või siis enda profiiliallkirjaks sama nime, mis on tal spunk.ee-s.

Igal kasutajal on õigus ühele kasutajakontole. Mitme konto avastamisel võidakse sulgeda kõik kontod. Kasutajakonto on personaalne ja selle üleandmine kolmandatele isikutele ei ole lubatud.

Kontod, mida ei kasutata rohkem kui 6 kuu vältel ja millelt ei ole tehtud ühtegi postitust, võidakse kustutada.

Avatarid, pildid, signatuurid

Kasutajatel on võimalik lisada teemadesse pilte. Piltide linkimisel kehtivad järgmised nõuded – pildi küljepikkus ei tohi olla suurem kui 400 pikselit ja pildifaili suurus ei või ületada 200 Kb. Piltide lisamisel peab arvestama, et teistel kasutajatel võib olla aeglane Interneti-ühendus – võimaldamaks ka neil teemasid lugeda, palume lisada ühte teemasse mitte rohkem kui kümme pilti.

Signatuur ei tohi olla suurem kui viis normaalrida. Ridade vahe loetakse reaks. Font ei tohi olla suurem kui 2. Lubatud on kasutada kuni kolm emotikoni. Signatuuris kasutatavad pildid ei või ületada suurust 80 x 100 pikselit ja failisuurus ei tohi olla üle 10 Kb. Nõuetele mittevastavad signatuuurid kustutatakse administraatorite poolt ilma kasutajat ette hoiatamata.

Üldised käitumisreeglid

Spunkijad foorumis postitades nõustud mitte kasutama selliseid teemasid, materjale ja tekste, mis on teadlikult valed või laimavad, ebakorrektsed, vulgaarsed, viha ja tüli õhutavad, nilbed, ähvardavad, solvavad, isiklikke õigusi või rahvustundeid riivavad või mingil muul moel seadusevastased.

Võimalike autoriõiguste rikkumiste eest vastutab postituse autor, mitte foorumi haldajad.

Väitlused on teretulnud – isiklikud rünnakud ja riidude tekitamine ei ole seda mitte. Kontrolli alt väljuvad tülid peatatakse moderaatorite või administraatorite poolt. Administraatoritel on õigus sulgeda kasutaja ligipääs foorumitele juhul, kui probleem ei lahene. Reeglite maksmapanemine foorumites on ainuisikuliselt moderaatorite ja administraatorite ülesanne.

Administraatorid ja moderaatorid ei saa vastutada ühegi teate korrektsuse, täielikkuse ja kasutatavuse eest. Me ei saa vastutada ühegi postituse sisu eest, kõik postitused väljendavad selle kirjutanud kasutaja seisukohti ja arvamusi. Spunkijad foorumisse postitades on iga kasutaja vastutav enda postituste sisu eest.

Moderaatoritel ja administraatoritel on õigus kustutada, redigeerida, ümber tõsta, sulgeda mis tahes postitusi, mis on vastuolus üldtunnustatud moraalinormidega nii sisult kui keelekasutuselt.

Eraviisiliste kirjade postitamine foorumisse on keelatud, kui just kirja autor ise ei ole soovinud teisiti. Foorumil on erakirjade saatmise võimalus, palume kasutada seda.

Eelnevale postitusele viidates (tsiteerides) jäta tsitaadist alles vaid see osa, millele vastad ja mis on hädavajalik Sinu vastusest arusaamiseks. Ülejäänu kustuta. Ära liialda tsiteerimisega. Kui Sa vastad vahetult eelnevale postitusele, siis ära tsiteeri seda. Keelatud on piltide tsiteerimine.

Ära kasuta teema pealkirjas või postituses läbivaid suurtähti – Internetis võrdub see karjumisega.

Kirjuta selgelt ja täpselt ning anna oma postituses piisavalt informatsiooni.

Tõde selgub vaieldes, mitte vaikides. Kui tunned, et foorumis räägitavale on Sul midagi kaasa rääkida, ütle oma arvamus välja. Vajadusel tuleb oma arvamust ka kaitsta.

Teemale lisa küsitlus ainult siis, kui see on teemaga seotud, läbi mõeldud ja vajalik ning selle tulemuste põhjal saab teha kõnealuse teema kohta järeldusi.* * *

Kasutajad, kes ei pea kinni reeglitest ja juhtnööridest, samuti moderaatorite või administraatorite poolt esitatud soovitustest, võidakse eemaldada foorumist ilma eelneva hoiatuseta, kuivõrd nad on tutvunud reeglitega ja nõustunud neist kinni pidama foorumisse postitamisel.

Alamfoorumitel võivad olla erireeglid, Sa nõustud kinni pidama ka neist. Kontrolli enne postitamist, kas selles foorumis ei kehti erinõuded.

Spunkijad administratsioon ei ole kohustatud eemaldamist põhjendama ega kommenteerima.

Spunkijad administratsioonil on õigus muuta reegleid ilma eelneva hoiatuseta.

Spunkijad foorumisse postitades nõustud Sa kinni pidama kõikidest eelpool toodud reeglitest ning samuti järgima kõiki reegleid ja juhtnööre, mida võidakse kehtestada tulevikus või millest antakse Sulle teada foorumite moderaatoritelt või administraatoritelt.
Tagasi üles Go down
 
Kasutustingimused ja reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Reeglid :: Kasutustingimused-
Hüppa: