Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Tartus avas uksed Vaba Pood!

Go down 
2 posters
AutorTeade
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty
PostitaminePealkiri: Tartus avas uksed Vaba Pood!   Tartus avas uksed Vaba Pood! EmptyPüh Juul 22, 2012 7:08 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Edastan ühe huvitava lingi . Põhimõte neil peaaegu sama ,mis spunkijatel :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tartus avas uksed Vaba Pood!   Tartus avas uksed Vaba Pood! EmptyPüh Aug 19, 2012 4:42 pm

Käisin täna selles poes asju viimas ja ka üht-teist endale valimas . Kahjuks tuldi mulle
õnnetult ukse peal vastu ,et inimesed toovad aga ära viivad vähe seega hakkab neil väike
ruumikitsikus peale tulema .
Kallid Tartu elanikud ,minge käige ja vaadake kas leiate endale midagi ,kurb kui asjade kuhjumise tõttu
selline üllas ettevõtmine lörri peaks minema.

Mina olen sealt leidnud nii mõndagi kasulikku endale,perele ja ka sõpradele :)
Avatud on pood iga pühapäev 12.00-18.00

Võtke endale aeg ja külastage neid vahvaid noori ,kes sellega tegelevad .
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
grete86




Postituste arv : 49
Join date : 22/07/2012

Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tartus avas uksed Vaba Pood!   Tartus avas uksed Vaba Pood! EmptyPüh Aug 19, 2012 4:53 pm

kullake kirjutas:
Käisin täna selles poes asju viimas ja ka üht-teist endale valimas . Kahjuks tuldi mulle
õnnetult ukse peal vastu ,et inimesed toovad aga ära viivad vähe seega hakkab neil väike
ruumikitsikus peale tulema .
Kallid Tartu elanikud ,minge käige ja vaadake kas leiate endale midagi ,kurb kui asjade kuhjumise tõttu
selline üllas ettevõtmine lörri peaks minema.

Mina olen sealt leidnud nii mõndagi kasulikku endale,perele ja ka sõpradele :)
Avatud on pood iga pühapäev 12.00-18.00

Võtke endale aeg ja külastage neid vahvaid noori ,kes sellega tegelevad .

Minul on selline küsimus ,et millised seal asjad on ?Korralikud?Riided sellised mida saaks ka linna peal käia?Miks siis korralik ja hea kaup seisma jääb?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=grete86
kullake

kullake


Postituste arv : 88
Join date : 17/07/2012
Age : 45
Asukoht : Tartu

Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tartus avas uksed Vaba Pood!   Tartus avas uksed Vaba Pood! EmptyPüh Aug 19, 2012 5:03 pm


Minul on selline küsimus ,et millised seal asjad on ?Korralikud?Riided sellised mida saaks ka linna peal käia?Miks siis korralik ja hea kaup seisma jääb?[/quote]

Ütleme nii ,et seal on kõike . Kindlasti tuleb arvestada sellega ,et tuhlata tuleb riidekaubas nagu tavalises kaltsukaski.
Sinna on toodud vastavalt inimeste südametunnistusele seinast-seina seisukorras kaupa. Kui oled harjunud ainult poest uut kaupa ostma ,siis ei tasu sinna minna aga kui pooldad taaskasutust ja oled avatud silmadega ,siis leiad nii mõndagi .

Mina sain sealt nt. praktiliselt uue laste Disney wc poti ,palju korralikke raamatuid,mõned riided tütrele ja paar paari kingi .
Samuti saavad sealt kindlasti palju materjali kaltsuvaipade valmistajad .

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=kullake
Sponsored content





Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tartus avas uksed Vaba Pood!   Tartus avas uksed Vaba Pood! Empty

Tagasi üles Go down
 
Tartus avas uksed Vaba Pood!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kas teiega on kunagi nii juhtunud?
» Facebooki kasutajatele ! Taaskasutus Tartus/Tartumaal ja Taaskasutus Võrus /Võrumaal

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: