Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja kasutajatest

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kopraonu




Postituste arv : 2
Join date : 18/02/2017

Kasutaja kasutajatest Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja kasutajatest   Kasutaja kasutajatest EmptyLaup Veeb 18, 2017 11:25 am

Jälgides viimaste aegade tegevusi Spunk keskkonnas, tekib paratamatult mõni küsimus. Nimelt, - kui kindel saab andja olla selles, et tema poolt ära antud ese ei ilmu peatselt nähtavale kusagil müügiportaalis? Olen tähele pannud, et mida südantlõhestavam tekst soovi juurde käib, seda rohkem on võimalus asja uueks omanikuks saada. See, kas mul pakutavat eset üldse tarvis läheb, ei ole vist andja jaoks oluline. Enda tegemistes olen n.ö."hulgi"kokku puutunud nii paljulapseliste emadega, puudustkannatavate inimestega, kes oma hetkelist staatust rõhutades soovivad vaid üht, - nui neljaks, aga selle asja pean ma saama ning andja emotsioonidega mängides, - mida soodsamalt, seda kasulikum. Hiljem aga ehk selgub juhuslikult, et puudustkannataval soovijal ei ole vähimatki põhjust avalikult pisarate valamiseks.
See jutt ei ole mõeldud kindlale kasutajagrupile, ka ei ole see tingitud Eestlasele nii väga omasest kadedusest(soovisin ju ka, kuid ikka jäeti ilma), - lihtsalt mõnikord tahaks kogunenud mõtted välja öelda, - ning sealjuures absoluutselt ausalt!
Tagasi üles Go down
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Kasutaja kasutajatest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja kasutajatest   Kasutaja kasutajatest EmptyKolm Veeb 22, 2017 9:53 am

Aga tegelikult ei saagi kindel ju olla :), et läheb tõesti abivajajale, mitte edasimüüjale.
Andjana aitab valikut kergendada küsija profiiliinfo. On seal miskit positiivset kirjas, kui palju ta asju küsinud on, kas on punaseid pöidlaid ja mille eest, kas annab ise asju ära ehk panustab ka ise taaskasutusse ja asjade ringluses püsimisse, Mingi info annab ka arhiiv ja küsijale kinnitatud asjad (lühikese aja jooksul väga mitu ühtesorti ja ühte suurust asju viitab ahnitsemisele kui seda kinnitab ka muu profiiliinfo).
Eks valiku teeb ju andja vastavalt kogunenud infole, kui küsijal profiiliinfo puudub, siis on raske temast ja tema vajadustest midagi arvata.
Eriti paneb muigama ja õlgu kehitama lihtsalt "soovin" nupu vajutamine. Oma soovi tuleb ikka isiklikumalt, konkreetsemalt väljendada, no miks peaks andja sinu valima kui sa ei viitsi isegi põhjendada oma soovi, et eristuda teistest. Samas andja on küll sunnitud sinu peale aega kulutama juba pakkides ja automaati viies.
Kindlasti ei pea õigeks anda esimesele küsijale või liisku tõmmates nagu mõni andja seda praktiseerib. Sealt tulevad probleemid kiiresti - ei võeta pakke välja, ei kinnitata posti ära jne.
Spunkimine, eriti andja seisukohalt, on väga ajamahukas tegevus: pildistamine, ülespanemine, võitjate valimine, mõningal juhul nende tagaotsimine, siis veel pakkimine ja saatmine, mis on tegelikult juba andjale reaalne kulu.Siit tuleneb, et Spungis antakse asju ära missioonitundest pigem, et maailm oleks parem ja puhtam paik elamiseks. Need , kes kasutavad ära andja heausklikkust, saavad ka ükskord oma vitsad. Mina isiklikult püüan õngitsejad välja selekteerida kuid samas ka eriti pead ei vaeva kui näen midagi minuantut müügis, järelikult tuleb mul järgmine kord hoolikamalt valida.Samas ega need edasimüüjad nüüd rikkust ei kogu selle piskuga, seal sahmerdamist rohkem kui tulu :)
Ehk siis kokkuvõtvalt - vaata oma profiiliinfot(kõik kupatus kokku) kriitilise pilguga kui tõesti soovid kindlapeale mingit asja, kas sa ise annaksid just sellele inimesele või väärib keegi teine rohkem võitu :)
Tagasi üles Go down
Koopaorav




Postituste arv : 6
Join date : 17/10/2013

Kasutaja kasutajatest Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Carolya   Kasutaja kasutajatest EmptyTeis Märts 07, 2017 1:05 pm

Olen teadlik et see kasutaja soovib alati just selliseid asju mida saaks edasi müüa, perekooli foorumis müüb ta oma asju pidevalt PANDOORA nime alt. [You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja kasutajatest Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja kasutajatest   Kasutaja kasutajatest Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja kasutajatest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» kasutaja Triibu14

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: