Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 kasutaja Triibu14

Go down 
3 posters
AutorTeade
Laureen




Postituste arv : 1
Join date : 19/02/2015

kasutaja Triibu14 Empty
PostitaminePealkiri: kasutaja Triibu14   kasutaja Triibu14 EmptyLaup Veeb 21, 2015 12:16 pm

Ei tulnud kokkulepitud ajal kauba järgi. Ei teavitanud ka eelnevalt, et ei soovi enam kaupa või ei saa tulla, kuigi kirjavahetuses andsin ka oma telefoninumbri.
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

kasutaja Triibu14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Triibu14   kasutaja Triibu14 EmptyEsm Juul 11, 2016 5:41 pm

Laureen kirjutas:
Ei tulnud kokkulepitud ajal kauba järgi. Ei teavitanud ka eelnevalt, et ei soovi enam kaupa või ei saa tulla, kuigi kirjavahetuses andsin ka oma telefoninumbri.

Ma ju vabandasin ja ütlesin, et mul läks auto katki ning tõesti, antud hetkel oli auto veits kriitilisem ning ei taibanud jätta see sinna paika, et minna otsida arvutit, et otsida teie numbrit, et helistada.
Tagasi üles Go down
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

kasutaja Triibu14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Triibu14   kasutaja Triibu14 EmptyLaup Aug 27, 2016 8:09 pm

Kasutaja Triibu14 on siiani igati tubli ja meeldiv Spunkija olnud. Küllap kõigil juhtub ettenägematuid olukordi kus tuleb asjad tähtsuse järjekorras ritta seada ja segaduses läheb mõni asi meelest. Kas tasub kohe risti lüüa, seda enam , et inimene vabandas. Mina vaataksin Kasutaja profiili ja teenitud pöialde arvu ja värvust. Hulganisti rohelisi pöidlaid näitabki usaldusväärsust!!!!
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

kasutaja Triibu14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Triibu14   kasutaja Triibu14 EmptyPüh Aug 28, 2016 9:07 am

vitamiin kirjutas:
Kasutaja Triibu14 on siiani igati tubli ja meeldiv Spunkija olnud. Küllap kõigil juhtub ettenägematuid olukordi kus tuleb asjad tähtsuse järjekorras ritta seada ja segaduses läheb mõni asi meelest. Kas tasub kohe risti lüüa, seda enam , et inimene vabandas. Mina vaataksin Kasutaja profiili ja teenitud pöialde arvu ja värvust. Hulganisti rohelisi  pöidlaid näitabki usaldusväärsust!!!!

Aitäh toetuse eest!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kasutaja Triibu14 Empty
PostitaminePealkiri: Re: kasutaja Triibu14   kasutaja Triibu14 Empty

Tagasi üles Go down
 
kasutaja Triibu14
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: