Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 tallinnapliks22

Go down 
2 posters
AutorTeade
Caroliyna




Postituste arv : 1
Join date : 18/03/2015
Age : 24

tallinnapliks22 Empty
PostitaminePealkiri: tallinnapliks22   tallinnapliks22 EmptyKolm Aug 05, 2015 4:03 pm

Olen siis natukene pettunud ja segaduses. Nimelt panin mina ühel päeval spunki üles ühe Nike firma lastepusta (http://www.spunk.ee/kuulutus.php?id=136488), tallinnapliks22 soovis seda saada, kinnitasin ära. Ma ei olnud pikka aega Tallinnas ning tema oli pakiautomaadi ära valinud. Saatsin siis mina selle ühel päeval ära millal mul võimalik oli, kui oli möödas see aeg, kui kaua pakk pakiautomaadis siis tuli mulle teade, et uus omanik ei ostnud seda välja.
Kuna mul endal ei ole selle jaoks raha siis ma jätsin selle paki sinna paika.
Saatsin talle vabandava e-kirja, et mul ei ole enam võimalik teile seda saata, sest tema ei ostnud seda ei välja aga tema üritab ikka edasi.
Pani mulle veel punase pödila, kirjaga "spunk ei lase postiautomaati kinnitada.".

Mida teie arvate sellest?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Caroliyna
totukene19

totukene19


Postituste arv : 11
Join date : 20/07/2012
Age : 35
Asukoht : Tallinn

tallinnapliks22 Empty
PostitaminePealkiri: Ebaviisakas   tallinnapliks22 EmptyTeis Aug 11, 2015 6:00 pm

See kasutaja ei tea vist kuidas smartpost töötab. Kui kirjutasite talle kirjas, et Teie panite paki teele ja Tema ei ostnud seda õigel ajal välja ning smartpost saatis asja taaskasutusse siis on saaja ise süüdi ning tal ei ole õigust enam midagi nõuda. Selline käitumine on lihtsalt ebaviisakas. Teie ju panite asja teele ning tegite kõik õigesti.


Ma loodan, et mõni adminnidest näeb seda teemat ja võimalusel eemaldab Teie kontolt selle punase pöidla. Saaja ei tohiks saada Teile uuesti punast pöialt panna, kui kuulutuse ära kustutate. Päikest!
Tagasi üles Go down
 
tallinnapliks22
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: