HomeHome  KKKKKK  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Kadedus asjade mitte saamisel

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Piziassu

Postituste arv : 165

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kolm Aug 06, 2014 3:47 pm

marimey kirjutas:
Piziassu kirjutas:
marimey - Kas tohib küsida, kui vana Te olete?
Mis see siis puutub? Kas siia kirjutamiseks, või oma arvamuse avaldamiseks peab passi näitama?

Ei, lihtsalt käitute väga lapsikult. Teid omanikuks ei kinnitatud, siis kohe sõda lahti ja vaja andjat igatepidi maha teha. Ei saanud, siis ei saanud, Gaažh. Rahunege maha.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
marimey

Postituste arv : 14

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 10:44 am

Piziassu kirjutas:
marimey kirjutas:
Piziassu kirjutas:
marimey - Kas tohib küsida, kui vana Te olete?
Mis see siis puutub? Kas siia kirjutamiseks, või oma arvamuse avaldamiseks peab passi näitama?

Ei, lihtsalt käitute väga lapsikult. Teid omanikuks ei kinnitatud, siis kohe sõda lahti ja vaja andjat igatepidi maha teha. Ei saanud, siis ei saanud, Gaažh. Rahunege maha.

Dziisas küll, minul ammu teema unustatud, siis siinne teemaalgataja, kes ei suuda omajõududega hakkama saada, paneb sellise asja suure kella külge.
Jutt/probleem polnud mitte asjade saamisest ( võiks lugeda seda esimest kirja, mis avalikusele kõigile lugeda), vaid süsteemi puudulikkusest ja oma arvamuse avaldamisest.
Tagasi üles Go down
marimey

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 10:59 am

ingrid169 kirjutas:

Kui sooviavalduse tegin kehtis vana süsteem... samuti ka see inimene kes ka kirjutas soovi all sellest süsteemist ja probleemist sellega.( ta poleks ju hakanud huupi kirjutama)

Kas ikka kehtis???
[/quote]
Mis sellest enam jahuda? Te võisite üks kõik millal selle teksti ära vahetada ja siin targutada.
Ja kui te endal vigu ei näe (ei taha näha) siis pole vaja teisi probleemseteks pidada. PS ei tea veel oma elus ühtegi inimest kellel poleks probleeme, niiet teie väide on vale, kui kirjutate et teil probleeme pole.
Äkki paneks teema lukku juba!?
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija

Postituste arv : 151

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 11:40 am

marimey kirjutas:
ingrid169 kirjutas:

Kui sooviavalduse tegin kehtis vana süsteem... samuti ka see inimene kes ka kirjutas soovi all sellest süsteemist ja probleemist sellega.( ta poleks ju hakanud huupi kirjutama)

Kas ikka kehtis???
Mis sellest enam jahuda? Te võisite üks kõik millal selle teksti ära vahetada ja siin targutada.
Ja kui te endal vigu ei näe (ei taha näha) siis pole vaja teisi probleemseteks pidada. PS ei tea veel oma elus ühtegi inimest kellel poleks probleeme, niiet teie väide on vale, kui kirjutate et teil probleeme pole.
Äkki paneks teema lukku juba!?[/quote]

Ahh et mina targutan
Kuule tädikene aitab juba siin eks ole
Sinu nahaalsus ja ülbus ajab ikka kopsu üle maksa.
See on lihtsalt mõistuse vastane mida sa siin suust välja räägid.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
mimimi

Postituste arv : 223

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 12:51 pm

marimey, te kirjutate eelpool, et saate peagi vanaemaks, kas siis elutarkust ja südikust tõesti nii vähe, et ei oska end muudmoodi välja elada?
Asjade ärandjal peaks ometi endal olema õigus otsustada, mil moel ja kellele annab.
Õnn, et kraaksajad ei suuda end tagasi hoida, siis lihtsam teistel otsustada :D

Pealegi igaühel on oma süsteem, kuis asju ära annab. Pole kellegi asi ses osas sõna võtta!

Ja no mida te nüüd siin oma kirjutistega saavutate? Või mida te ingrid169-le kirjutades saavutasite? Positiivset enda kohta paraku mitte...

Spungiks nüüd sõbralikult edasi! :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
eestiturist

Postituste arv : 140

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 1:01 pm

Seda teksti on siin tegelikult väga halb jälgida, kohati ei saagi aru, kes mida kirjutanud on, kuid ühte asja pean mainima küll - tegelikult ikka kehtis küll vana süsteem, kui Marimey asju soovis. Vähemalt tekst kontol polnud muudetud veel. (sama kinnitab üks kommentaar seal all ja ka minu sellekohane postitus siin foorumis ühe teise teema all)

See muidugi pole mingi määraja, et nüüd nii peabki andmine toimuma - andja annab ikka enda äranägemise järgi ja see on vaid tema otsustada.
Pole aga ilus öelda, et vana süsteem tõi "virisemist ja vingumist" minu poolt, kui tegelikult ei saanud ma lihtsalt aru sellest (ma polnud ainus) ja vaid küsisin uudishimust, mitte ei üritanud kritiseerida.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
marimey

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Nelj Aug 07, 2014 2:11 pm

mimimi kirjutas:

Ja no mida te nüüd siin oma kirjutistega saavutate? Või mida te ingrid169-le kirjutades saavutasite? Positiivset enda kohta paraku mitte...

Spungiks nüüd sõbralikult edasi! :D
Ja mida siinne teema algataja siia teema püstitades saavutada lootis? See teema oli meie vaheline asi
Kaua see jahumine kestab ma ei saa aru?
ingrid169 kirjutas:

Ahh et mina targutan
Kuule tädikene aitab juba siin eks ole
Sinu nahaalsus ja ülbus ajab ikka kopsu üle maksa.
See on lihtsalt mõistuse vastane mida sa siin suust välja räägid.
Kuule nähvits, kuhu su enda viisakus jääb?
Teistelt nõuad viisakat suhtumist... Tõsiselt ka, ehk aitab.

Nagu enne mainisin võiks juba selle teema lukku panna.
Oleme sõbrad edasi, spunk on lahe.
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Püh Aug 10, 2014 11:16 pm

Aitab siin eks ole.
Oma sõnade ja suhtumisega näitad küll kui viisakas Te ikka olete.
Kui mina olen kähvits, ega Teie siin parem siis ei ole
Eks kähvits on ikka kähvits.
Ahnus ajab upakile

Mine solva ja mõnita oma lapsi, mitte inimest kellest sul pole õrna aimugi ega mitte midagi ei tea
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Püh Aug 10, 2014 11:19 pm

[quote="eestiturist"]Seda teksti on siin tegelikult väga halb jälgida, kohati ei saagi aru, kes mida kirjutanud on, kuid ühte asja pean mainima küll - tegelikult ikka kehtis küll vana süsteem, kui Marimey asju soovis. Vähemalt tekst kontol polnud muudetud veel. (sama kinnitab üks kommentaar seal all ja ka minu sellekohane postitus siin foorumis ühe teise teema all)

Just siis kui see kommentaar tuli, otsustasin oma ära andmis muuta.
Kasutaja marimey ei olnud kõiki mida nii vajas või soovis endale küsinud.

See muidugi pole mingi määraja, et nüüd nii peabki andmine toimuma - andja annab ikka enda äranägemise järgi ja see on vaid tema otsustada.
Pole aga ilus öelda, et vana süsteem tõi "virisemist ja vingumist" minu poolt, kui tegelikult ei saanud ma lihtsalt aru sellest (ma polnud ainus) ja vaid küsisin uudishimust, mitte ei üritanud kritiseerida.

Ei, ei asi ei ole mitte Teis kasutaja eestiturist.
Sain hoopis teiselt spunkijalt kirja, mis pani tõesti õhku ahmima.
Tagasi üles Go down
marimey

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Esm Aug 11, 2014 10:04 am

ingrid169 kirjutas:

Aitab siin eks ole.
Oma sõnade ja suhtumisega näitad küll kui viisakas Te ikka olete.
Kui mina olen kähvits, ega Teie siin parem siis ei ole
Eks kähvits on ikka kähvits.
Ahnus ajab upakile

Mine solva ja mõnita oma lapsi, mitte inimest kellest sul pole õrna aimugi ega mitte midagi ei tea

Kui sa lugeda ei oska on see sinu enda viga, jutt oli NÄHVITS ( [You must be registered and logged in to see this link.] mitte Kähvits ei tea kes see on :P

Kui siin kedagi tädikeseks kutsud, siis see on õigustatud? Neljateist, viieteist aastastasele oled ise samuti tädike :)
Oma sõnade ja suhtumisega näitad küll kui viisakas Te ikka olete. - just sama kehtib ka Teie enda kohta!

Kus siin sõim oli tahaks kohe teada! Ja milleks ma peaksin oma lapsi sõimama,minu lapsed on hästi kasvatatud? Mis AHNUSEST te siin kirjutate, arumaeisaa...
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Esm Aug 11, 2014 11:55 am

Kui sa lugeda ei oska on see sinu enda viga, jutt oli NÄHVITS ( [You must be registered and logged in to see this link.] mitte Kähvits ei tea kes see on :P

Kui siin kedagi tädikeseks kutsud, siis see on õigustatud? Neljateist, viieteist aastastasele oled ise samuti tädike :)
Oma sõnade ja suhtumisega näitad küll kui viisakas Te ikka olete. - just sama kehtib ka Teie enda kohta!

Kus siin sõim oli tahaks kohe teada! Ja milleks ma peaksin oma lapsi sõimama,minu lapsed on hästi kasvatatud? Mis AHNUSEST te siin kirjutate, arumaeisaa...[/quote]

Ta näeb, aga ei mürista.
Selle peale saan vaid öelda, et tule taevas appi
Tagasi üles Go down
TIIB1

Postituste arv : 66

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kolm Aug 20, 2014 12:36 pm

Pole sõnu:D ingrit ära tee välja ..üks 5a laps siia vist ära eksinud:)
Tagasi üles Go down
Pallike

Postituste arv : 47

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   Kolm Sept 03, 2014 11:57 am

Ma olen ka mõned korrad ikka löödud olnud, kui pole osutunud valituks uue omanikuna, kuna kandideerin ikka vajadusest, väga harva heameele saamisest ( ilu lummab :P ). Aga et oma nördimusest andjale e-mail saata, selle peale pole ma kunagi tulnud... Iga andja õigus on anda oma süsteemiga või süsteemita asju sellele, kes tema arvates väärib uueks omanikuks saamist. Mida siin kritiseerida või kommenteerida???

Tuleb õppida kaotama, asjast ilma jääma, leppima. Spunk ei ole sport, kus on võitjad ja kaotajad. Spungi mõte on liigsed ja kasutud esemed ringlusesse anda peamiselt ületootmise vähendamiseks, jagada abi abivajajatele jms. Õnneks enam eriti ei kohta soovide all rebimist esikohale "kellel on pisaraterohkeima ja halavaima sisuga sooviavaldus". Ja seda ikka ja jälle ühed ja samad kasutajad. Appi!, ausalt... Ka sellises seisus saab jääda inimeseks, pidev lahmimine ( = krahmamine) pea iga kuulutuse all ei jäta paratamatult muljet, et asja on soovijale ikka nii väga vaja, vaid pigem mängitakse lotot- võidan, ei võida? Tean, mida räägin, olen ka olnud rahalises mõõnas. Ja näe, sain krahmamiseta sellest üle. Spunk.ee ei ole ainus koht Eestis, kust abi saab.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Kadedus asjade mitte saamisel   

Tagasi üles Go down

Kadedus asjade mitte saamisel
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tundetu. Või mitte. Vahet juu pole.
» Vampiiride Akadeemia ( 5. mitte mingil juhul)
» Destiny - vampiirijutt, aga ei meenuta mitte milleski Videviku saagat (poolik)
» 1+1=2 või mitte alati [Lühijutt?]
» Läbi tule ja vee, kuid mitte asjata