Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mõistlik aeg kontakteerumiseks

Go down 
4 posters
AutorTeade
Getsu
Spunkija



Postituste arv : 19
Join date : 15/07/2012
Age : 37

Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks EmptyKolm Sept 03, 2014 8:37 pm

Tere, kaas-spunkijad! Soovin Teie arvamust, et kui kaua on mõistlik või mõtet oodata vastuskirja peale soovi avaldanu uueks omanikuks kinnitamist? Ausalt öeldes hakkab mind juba ära tüütama situatsioon, kus kinnitan kellegi uueks omanikuks ning süsteem saadab soovi avaldanule automaatteate ja samuti kirjutan ka ise lisaks kirja kättesaamisvõimaluste teemal, kuid vastust ei tule päev-kaks-kolm, tihti ka nädal või kaks. Samas, kui julgen jätta negatiivse kommentaari, et soovija ei kontakteeru, võetakse kohe ühendust ja saan peapesu. Kust siis läheb see mõistlikkuse piir? Samas ei näe ma ka endal süüd, et soovijale negatiivse jätsin, kuna teiste hoiatamiseks selline andjapoolse kommentaari jätmise võimalus ju ongi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Getsu
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks EmptyNelj Sept 04, 2014 8:27 am

Mina olen tavaliselt nädal kuni kaks ootanud. Kui ma Spunkiga liitusin, siis käisin 48h vahetustega tööl - ei pääsenud kaks ööpäeva meilikastile ligi (töö juures ei tohtinud isiklikke kirju lugeda, osad veebilehed olid lausa blokeeritud). Keegi siiski ei pahandanud, aga arvatavasti 2-3 päeva on see keskmine piir. Samas mõnel võibolla kodus polegi internetiühendust, ja kasutab näiteks korra nädalas kuskil raamatukogus internetti.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks EmptyNelj Sept 04, 2014 8:32 am

Getsu kirjutas:
Tere, kaas-spunkijad! Soovin Teie arvamust, et kui kaua on mõistlik või mõtet oodata vastuskirja peale soovi avaldanu uueks omanikuks kinnitamist? Ausalt öeldes hakkab mind juba ära tüütama situatsioon, kus kinnitan kellegi uueks omanikuks ning süsteem saadab soovi avaldanule automaatteate ja samuti kirjutan ka ise lisaks kirja kättesaamisvõimaluste teemal, kuid vastust ei tule päev-kaks-kolm, tihti ka nädal või kaks. Samas, kui julgen jätta negatiivse kommentaari, et soovija ei kontakteeru, võetakse kohe ühendust ja saan peapesu. Kust siis läheb see mõistlikkuse piir? Samas ei näe ma ka endal süüd, et soovijale negatiivse jätsin, kuna teiste hoiatamiseks selline andjapoolse kommentaari jätmise võimalus ju ongi.

Hei,
olen omale välja töötanud kindlad kriteeriumid kirja passimiseks ja see ka mu infos kirjas, et ootan vastust 36 tundi ja siis valin uue saaja, panen uuesti pakkumisele või loobun üldse pakkumisest spunkis.
Mõnel viimasel korral pole ma ka ise enam kirjutanud, vaid kui on smartpost kinnitatud, siis ka asja postitan, kuigi vahel oleks vist vaja postitamisega oodata saaja rahalise seisu tõttu... Kuid kui saaja sellest teada ei anna, siis läheb teele.
Päevi-nädalaid oodata ei olegi mõtet kui eelnevalt palutud pole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks EmptyNelj Sept 04, 2014 10:22 pm

Mina arvan, et kui keegi midagi soovib, siis on see tema mure tutvuda andja profiiliga ja andmistingimustega ning juba soovi avaldades vihjata võimalikule viitele vastamisel, juhul kui tõesti tööl või kaugel ära. Seda mitte tehes, ei ole tal õigust hiljem protestida vaid jääb soovitada järgmine kord kiirem olla.
Andjatel oleks ilmselt mõistlik profiilis maksimaalne vastamis-ootamisaeg ära märkida.
Tänapäeval on põhimõtteliselt juba kõigil nutikad telefonid, millega internet ju igalpool kaasas kui just ei olda selle 2% peal kus levi pole:)
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks EmptyReede Sept 05, 2014 10:07 am

No ega just kõigil nutitelefoni pole - et kogu aeg internet käepärast :)
Aga inimesed, kes mingil põhjusel ei saa kord päevas meile kontrollida, võiks profiilis sellest ka teada anda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Sponsored content





Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõistlik aeg kontakteerumiseks   Mõistlik aeg kontakteerumiseks Empty

Tagasi üles Go down
 
Mõistlik aeg kontakteerumiseks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: