Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ära andja konto info lugemine???

Go down 
+2
anneli1
ingrid169
6 posters
AutorTeade
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyKolm Juul 16, 2014 3:24 pm

Mind lihtsalt ajab segadusse inimeste nahhaalsus.
Kui paljud üldse loevad inimeste/ära andjate konto infot.
Mul kõik kirjas seal, kuid ei ikka lendavad postkasti kirjad, et kinnitasin saatmise kus mu pakk on
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyKolm Juul 16, 2014 4:05 pm

Inimesed ei loe, soovivad kohe saada. Minul vist on vedanud, inimesed on oodanud ilusti. Mina ise ootan juba 2 kuud riideid, punast ka ei pane, pole rahalist kadu.
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyKolm Juul 16, 2014 11:19 pm

Aga jah, kahjuks inimesed ootavad, et nii kui on saate kinnituse teinud, kihutan mina aga 50km kaugusel olevasse linna, et pakike ruttu teele panna.

Keegi seda ei arvesta, et ime pisikeses maakohas elades, ei ole võimalik nii tihti linnas käija kui sooviks ja bussi liiklusest siin omal ei räägi ma parem üldse
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyNelj Juul 17, 2014 11:40 pm

anneli1 kirjutas:
Inimesed ei loe, soovivad kohe saada. Minul vist on vedanud, inimesed on oodanud ilusti. Mina ise ootan juba 2 kuud riideid, punast ka ei pane, pole rahalist kadu.




Ja nii ongi! Samuti minul profiilis ilusti kirjas ja kõikidel kohe!!!!!! tarvis! Aga no kes lugeda viitsib, kui "asi" ahvatleb :)!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyLaup Juul 19, 2014 8:48 am

Mul kinnitati Smart reedel ära. Esmaspäeval oli potsti kiri postkastis, et ootab oma asju. Nädalavahetus oli ju vahel ja eraelu vaja elada:) Üldiselt käib mul postitamine tööpäevadel , vaid siis satun linna , ekstra sõitu ei hakka tegema - elan maal.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyLaup Juul 19, 2014 1:56 pm

Kui ma asjale saaja olen valinud, siis saadan talle kirja palvega smartpost kinnitada või maksta post24 eest ja ühtlasi annan ka teada, mis aja jooksul paki peale tema poolset kinnitamist teele panen: kindla nädalapäeva, kui tean ette millal linna lähen või 2-3 päeva jooksul või isegi nädala pärast. Siis inimesel rahulikum olla, sest oodates on aeg pikk :)
Üldiselt kirjutan ikka ise esimesena.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyPüh Juul 20, 2014 8:08 pm

Viimastel aastatel olen väga mõistvate spunkijate otsa juhtunud.
Keegi pole kiirustanud mind postitama, kuigi mul endal on olnud pisut häbi, et pole saanud nii kiirelt posti panna, kui oleks tahtnud.

Ise loen ka alati neid profiile, kellelt asju soovin. Mõni on kirjutanud just profiilis (mitte kuulutuses), et ootab väikest seletust soovijalt. Või siis on vahel kuulutuses tekst, et soovija tuleb ise järgi, kuid profiilis on kirjas, et saadab ka hea meelega postiga - poleks profiili lugenud, siis poleks ka soovida osanud.

Eile juhtusin lugema Ingridi konto infot:

" ÄRA ANDMIS INFO: Minul kehtib ära andmis süsteem, küsin oma kahelt tütrelt 2 nr (sellest arvust selle arvuni kui palju on soovijaid), suuremast numbrist lahutan väiksema ja lisan saadud numbrile juurde 3 (3last mul on seepärast) ja uus omanik on olemas. "

Kas see siis tähendab seda, et vähemalt esimesel neljal soovijal šansse polegi?
Oletame, et tüdrukute valitud numbrite vahe on 1, sellele lisada (liita?) 3..tulemus on 4. See on ju minimaalne tulemus, mis üldse tulla saab. Aga kui soovijaid polegi nii palju?
Jäin lihtsalt mõtisklema...

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyPüh Juul 20, 2014 8:32 pm

Kas see siis tähendab seda, et vähemalt esimesel neljal soovijal šansse polegi?
Oletame, et tüdrukute valitud numbrite vahe on 1, sellele lisada (liita?) 3..tulemus on 4. See on ju minimaalne tulemus, mis üldse tulla saab. Aga kui soovijaid polegi nii palju?
Jäin lihtsalt mõtisklema...


Tean, et siiani tekitab selline süsteem segadust, kuid minu jaoks kõige tõhusam.
Võime oletada, kuid siiani pole kordagi olnud vahe 1

Kuna soovijate hulgas leidub ka neid, kes kahjuks millegi pärast sattunud minu musta nimekirja, need nr võtame maha.
Minu ära andmis süsteem on tegelikuses väga kerge, isegi kui teised sellest aru ei saa.

Aga kui soovijaid ei ole nii palju, siis andmine veelgi lihtsam.
Oletame et asjal 4 soovijat.
Pigistan silmad kinni ja vajutan näpu läpaka ekraanile, ja selle kelle nimele/meili aadressile näpp jäänud on, on omanik

Muutsin oma andmis meetodeid, kuna vastik on lugeda ikka sisse tulnud kirju postkasti, et kle anna see mulle.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyEsm Juul 21, 2014 9:09 am

Ma jään vist iga päevaga järjest rumalamaks, ikka ei saa hästi aru :)

Ei saanud ikka aru, et kui on palju soovijaid (nt 10+), kas siis esimestel on võimalusi või mitte.
Avasin siis mõne hiljuti antud kuulutuse, et vaadata, mitmes on "võitja" neis popimates asjades. Enamasti oligi see "võitja" järjekorras kuskil keskel või allpool, kuid ühel asjal (pidžaama) oli nr. 1 (soovijaid 13) - mõtlen, et kuidas siis see tulla sai, kui just enamus neist polnud mustas nimekirjas.... tingimuste järgi oleks pidanud "võitja" ju kuskilt tagantpoolt tulema. Või oli see lihtsalt erand ??


Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 36
Asukoht : Misso

Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? EmptyTeis Juul 22, 2014 1:32 pm

eestiturist kirjutas:
Ma jään vist iga päevaga järjest rumalamaks, ikka ei saa hästi aru :)

Ei saanud ikka aru, et kui on palju soovijaid (nt 10+), kas siis esimestel on võimalusi või mitte.
Avasin siis mõne hiljuti antud kuulutuse, et vaadata, mitmes on "võitja" neis popimates asjades. Enamasti oligi see "võitja" järjekorras kuskil keskel või allpool, kuid ühel asjal (pidžaama) oli nr. 1 (soovijaid 13) - mõtlen, et kuidas siis see tulla sai, kui just enamus neist polnud mustas nimekirjas.... tingimuste järgi oleks pidanud "võitja" ju kuskilt tagantpoolt tulema. Või oli see lihtsalt erand ??



On küll esimestel ka võimalus asi endale saada

Ei jää iga päevaga aina rumalamaks, sa ei peagi aru saama
See on minu süsteem ja siiani toimib
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Sponsored content





Ära andja konto info lugemine??? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ära andja konto info lugemine???   Ära andja konto info lugemine??? Empty

Tagasi üles Go down
 
Ära andja konto info lugemine???
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Konto info muutmine
» KONTO KUSTUTAMINE

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: