Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine

Go down 
4 posters
AutorTeade
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyTeis Nov 26, 2013 3:19 pm

Selline väärtuslik kuulutus: [You must be registered and logged in to see this link.]
Kirjutasin kommentaariks, et soovitaksin omanikul pakkuda seda pigem soovide all küsinud inimestele, sest muidu võib juhtuda, et selle uueks omanikuks saab inimene, kes selle kohe rahaks teeb.
Minu kommentaar kustutati.
Miks?
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyTeis Nov 26, 2013 7:31 pm

Olen ka märganud, et taolised soovitavad jms kommentaarid on vahel kustutatud, samas mõni on alles. Ehk on point selles, et teemaväline jutt? Otseselt küll mitte, aga...

Oled sa muidu kindel, et kuulutus on täpselt sama? Ehk võttis andja kuulutuse miskipärast maha ja siis lisas uuesti, aga kommentaar kadus selle kustutamisega ära?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyTeis Nov 26, 2013 10:20 pm

sixxx kirjutas:
Olen ka märganud, et taolised soovitavad jms kommentaarid on vahel kustutatud, samas mõni on alles. Ehk on point selles, et teemaväline jutt? Otseselt küll mitte, aga...

Oled sa muidu kindel, et kuulutus on täpselt sama? Ehk võttis andja kuulutuse miskipärast maha ja siis lisas uuesti, aga kommentaar kadus selle kustutamisega ära?
Ma arvan küll, et ikka sama, sest ma vaatasin suhteliselt lühikese aja tagant ning siis oli see kuulutus juba mõned read all pool. Esimene soovija oli ka sama.
Ma saaksin ka kustutamisest aru kui oleks teemaväline või kedagi mustav jutt. Aga see oli siiras soovitus pakkujale, teades, kes kõik seal liiguvad.
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyKolm Nov 27, 2013 9:35 am

Mul on ka küsimus kaduma läinud, mis esitati ühe mu kuulutuse alla. Ma vastasin sellele ja siis märkasin, et üks kirjaviga tuli sisse, tahtsin vastuse ära kustutada, et uuesti kirjutada, aga koos mu vastuse kustutamisega kadus ka küsimus. Küsija ise seda ei kustutanud. Äkki juhtus sarnane asi?
Lihtsalt selline mõte. Vahel on mõne teema all lastud ju pikemalt ajada teemavälist juttu, ilma et sekkutaks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyKolm Nov 27, 2013 10:24 am

eestiturist kirjutas:
Mul on ka küsimus kaduma läinud, mis esitati ühe mu kuulutuse alla. Ma vastasin sellele ja siis märkasin, et üks kirjaviga tuli sisse, tahtsin vastuse ära kustutada, et uuesti kirjutada, aga koos mu vastuse kustutamisega kadus ka küsimus. Küsija ise seda ei kustutanud. Äkki juhtus sarnane asi?
Lihtsalt selline mõte. Vahel on mõne teema all lastud ju pikemalt ajada teemavälist juttu, ilma et sekkutaks.
Ma ise ei parandanud ega teinud midagi.
Seda ma imestangi, et mõnikord on kuulutuse all kümneid mõtetuid kommentaare aga see ei häiri kedagi.
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyPüh Aug 31, 2014 2:44 pm

Jälle sama lugu!
Soovitakse 1-1,5 kuud kassipoega [You must be registered and logged in to see this link.]
Kuid kassipoegi ei tohi emast nii noorelt eraldada.
Ning minu samateemaline kommentaar kustutakse järjepidevalt.
Miks??????
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyPüh Aug 31, 2014 9:08 pm

Triibu14 kirjutas:
Jälle sama lugu!
Soovitakse 1-1,5 kuud kassipoega [You must be registered and logged in to see this link.]
Kuid kassipoegi ei tohi emast nii noorelt eraldada.
Ning minu samateemaline kommentaar kustutakse järjepidevalt.
Miks??????

Küsimusena esitatud kommentaare saab kuulutuse omanik ise kustutada ja antud kuulutuse puhul antud isik seda ka teeb. Olen ma talle kommentaarina vähemalt 3 linki jätnud kus Viljandimaal kassipoega ära antakse aga ühtegi pole alles ja moded neid puutunud pole. Ehk siis kui antud kasutaja oma tahtmist ei saa ja TÄPSELT tema nõudmistele vastavat kommentaari ei ole siis kustutab ära.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyPüh Aug 31, 2014 10:46 pm

Piziassu kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Jälle sama lugu!
Soovitakse 1-1,5 kuud kassipoega [You must be registered and logged in to see this link.]
Kuid kassipoegi ei tohi emast nii noorelt eraldada.
Ning minu samateemaline kommentaar kustutakse järjepidevalt.
Miks??????

Küsimusena esitatud kommentaare saab kuulutuse omanik ise kustutada ja antud kuulutuse puhul antud isik seda ka teeb. Olen ma talle kommentaarina vähemalt 3 linki jätnud kus Viljandimaal kassipoega ära antakse aga ühtegi pole alles ja moded neid puutunud pole. Ehk siis kui antud kasutaja oma tahtmist ei saa ja TÄPSELT tema nõudmistele vastavat kommentaari ei ole siis kustutab ära.
Aitäh vastuse eest!
Huvitav on see, et ma just ise kontrollisin, et kas saab küsimusi kustutada aga minule see võimalus silma ei torganud.
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine EmptyEsm Sept 01, 2014 5:28 am

Triibu14 kirjutas:
Piziassu kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Jälle sama lugu!
Soovitakse 1-1,5 kuud kassipoega [You must be registered and logged in to see this link.]
Kuid kassipoegi ei tohi emast nii noorelt eraldada.
Ning minu samateemaline kommentaar kustutakse järjepidevalt.
Miks??????

Küsimusena esitatud kommentaare saab kuulutuse omanik ise kustutada ja antud kuulutuse puhul antud isik seda ka teeb. Olen ma talle kommentaarina vähemalt 3 linki jätnud kus Viljandimaal kassipoega ära antakse aga ühtegi pole alles ja moded neid puutunud pole. Ehk siis kui antud kasutaja oma tahtmist ei saa ja TÄPSELT tema nõudmistele vastavat kommentaari ei ole siis kustutab ära.
Aitäh vastuse eest!
Huvitav on see, et ma just ise kontrollisin, et kas saab küsimusi kustutada aga minule see võimalus silma ei torganud.

Huvitav. Peaks ikka kõigil võimalik olema. Sooviavaldusi ja pakkumisi jah ei saa, aga küsimusi peaks küll saama iga kasutaja oma kontol ise kustutada. Hmm. Uurin.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Sponsored content





Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine   Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Spunk.ee lehe küsimuste kustutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Imelikud küsimused spungi kuulutuses
» Pakkumiste kustutamine
» KONTO KUSTUTAMINE
» Kuulutuse kadumine/kustutamine Spungi poolt?
» Kuidas reklaamida spunk.ee-d?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: