Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Valikus pettunud.

Go down 
+2
Firefox26
jul4ik18
6 posters
AutorTeade
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyTeis Juul 15, 2014 10:30 am

Tundub,et mõned inimesed on unustanud viisakuse.Juba teist korda kinnitades uut omaniku asjale tuleb lihtsalt kiri,et ala.kinnitasite mind uueks omanikuks kas saadate smartpostiga ka v.......ja kõik :/
Viisakalt vastasin,et jh saadan küll,aga siis võtab postitamine veidike aega.Kinnitage siis palun smartpost.kinnitati ära ja kõik.Ei mingit aitäh :( Pidin veel paluma,et kui pakkkäes kinnitage rohelise pöidlaga.Mõni päev hiljem ilma vastuseta kinnitatigi ja komentaaris samuti ei mängit aitäh.Pettumus missugune ja süda kripeldab,et väga valele inimesele andsin asja :( Inimesed olge ikka viisakad ja kui saate miskit võiks tänutäheks aitäh öelda ja ka kinnitada hiljem,et kaup käes.Elementaarne viisakus võiks ikka olla.Meie äraandjad ei pea teilt neid kahte asja nõudma. Aitäh!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
Firefox26




Postituste arv : 11
Join date : 11/06/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyReede Aug 01, 2014 4:26 pm

Tjah,kahjuks on ka minul sellist asja ette tulnud,kuid önneks väga vähe.
Tagasi üles Go down
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyLaup Aug 02, 2014 9:56 pm

Tjah, eesti keel on huvitav ja keeruline ühtaegu. Tähendus muutub vaid sõnapaari kokku-lahku kirjutamisest.
Äraandja - reetur.
Ära andja - mingi asja loovutaja.
Teadmatus või näpuviga võib teksti mõtte lausa kummaliseks, koomiliseks muuta:)
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyEsm Aug 04, 2014 12:22 pm

Kuigi nüüd on loodud mugav otseteavitus nii uuele omanikule kui ka andjale, et ei ole otsest vajadust maili teel suhelda, siis mina hindan personaalset suhtlust. Saadan alati maili, milles teavitan mis asjad olen uuele omanikule andnud ja palun automaat kinnitada. Minu mailile vastatakse vähem kui pooltel kordadel. See on väga kurb ja masendav, nagu annaksin asju ära elutule asjandusele mitte inimesele. Heal juhul tänatakse pöialt andes, asi seegi vast.
Iga aastaga kogen aina enam, et internet on tõesti inimesed ära söönud- kui vähegi võimalik, ei vaevuta suhtlema ja kirjakeel on kohutav. Ka märkan, et pastakat hoides on käekiri lohakaks muutunud ja mul on sellepärast isegi häbi- olen siiski naisterahvas, mitte koolipoiss.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyEsm Aug 04, 2014 12:56 pm

Kirjadele vastamise kohta ütlen igaks juhuks üle, et tihti on probleeme hot.ee meiliaadressitega. Gmailis lähevad sealt tulnud kirjad "Spam" kausta ja Hotmaili ei pidavat üldse kohale tulema. Ise avastasin sealt rämpsposti kaustast kord päris mitu kirja, kelle puhul arvasin ka, et ei vastanud mu kirjadele/ei kirjutanud ise. Seetõttu mainingi siin aeg-ajalt üle, et vahel võib põhjus olla just seal, mitte et inimene lihtsalt ei võta ühendust.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyNelj Aug 07, 2014 1:03 pm

Andsin siin mõned päevad tagasi asju ära. Varasemalt olen ise saajaga ühendust võtnud, et saada teada saatmise viisist ja millal oleks mõistlik asi teele panna, et see välja ostetaks. No siis ka vastuseid oota sageli väga kaua või tulevad ühesõnalised vastused (sobib või jah) ning sageli ei ole vastatud sama kirjaga, vaid uus kiri saadetud ja siis vii asjad omavahel kokku, et kes see nüüd on ja mis asjus.
Seekord toimisin vastupidi, jäin ootama saajatelt kirju. Viiest valitust kirjutas mulle vaid üks!! Ülejäänud kinnitasid smardi ja ei miskit muud infovahetust...
On see mugavus, laiskus, ükskõiksus või mis?
Loomulikult ootasin ka mina tänamist, see on ju nii elementaarne!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyReede Aug 08, 2014 6:55 pm

Aga vahel tänavad inimesed ju pärast paki kättesaamist? Kas nad kõik on juba kätte saanud? Hetkel on see süsteem iseenesest hea ja kiire, et teavitus tuleb meilile ja saab kohe Smardi ära kinnitada, tänu saab kirjutada ka rohelise näpu juurde. Ehk polegi eraldi vaja?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. EmptyReede Aug 08, 2014 7:25 pm

Olen eelmisega täitsa sama meelt. Minule täitsa piisab kui saaja paneb rohelise pöidla ja tänab sellega. Kõik inimesed ei ole ühtmoodi osavad suhtlejad ja tegelikult meeldib mulle ka Spungi privaatne pool.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valikus pettunud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valikus pettunud.   Valikus pettunud. Empty

Tagasi üles Go down
 
Valikus pettunud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Olen pettunud!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: