Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja strannitsa

Go down 
5 posters
AutorTeade
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyEsm Veeb 17, 2014 4:24 pm

Uskumatu nahaalsus selle naisterahva poolt
Mul pole lihtsalt sõnu enam
Sai talle kinnitatud 6 asja spunk.ee lehel.
Sai siis ilusti ka talle kiri saadetud. Ja voilaaaaaa, tuleb aga vastus, et mul ei ole raha ja ma tahtsin rohkem asju saada. Ei ole raha paari asja eest saatekulude tasumiseks.

Issand kui närvi see naine mind ikka ajas, no täielik idiootsus. Sama hästi oleks võinud kohe teistele asjad anda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
TIIB1

TIIB1


Postituste arv : 66
Join date : 02/04/2013
Age : 35

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyEsm Veeb 17, 2014 4:56 pm

siin igasuguseid leidub:D
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyEsm Veeb 17, 2014 5:43 pm

Kui rohkem oleks asju saanud, siis vist oleks raha olnud postikulu tasumiseks :)

Ei imesta sugugi, sest paljudel kuulutustel on ta ju kirjutanud, et soovib koos teiste asjadega.
(äraandmise tingimusi vist ei vaevunud lugema?)

Pean tunnistama, et mulle algul ei istunud see Ingridi äraandmise süsteem (pidasin seda ebaõiglaseks nende suhtes, kes tõesti vajavad asja ja kirjutavad ka seletuse), aga nüüd arvan, et see süsteem on väga hea :)
Erapooletu. Algul ma arvasin, et neid mustalisti kasutajaid välja ei jäeta, aga vist ikka jäetakse??
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyEsm Veeb 17, 2014 5:44 pm

Oih, viimane lause ei ole mitte küsimus vaid üleüldine tähelepanek :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyEsm Veeb 17, 2014 7:28 pm

No jah , 6 asja on ju arvestatav kogus, oleneb, mis asjad olid. Küll aga on ilmselt paratamatus ja normaalne kui inimene arvestab asjade tegeliku väärtuse ja postikulu suhet. Eriti rõivastega mida sa selga ei ole saanud proovida, ei tea , kas üldse istuvad ja mis seisukorras on ei kirjutata ka alati juurde. Teinekord ongi nii, et küsid 3 asja , arvestades postikulu tasuvusega ja lõpuks jagatakse sõbralikult igale soovijale 1 toode, mis ei pruugi kättesaamisel selgagi mahtuda. Suurusnumbrid ju nii kõikuva skaalaga, paljud andjad jälle ei mõõda tooteid, kirjutavad tootel oleva numbri. Alles ma sain pluusi mis pidi L olema, ilmselt saab selle nüüd minu õetütar, kes on XS-S suurus. Ise eelistan anda rohkem asju ühele küsijale:)
Ja minumeelest oli antud juhul igaljuhul küsija poolt tubli, et ta pakist loobus enne kui see teele sai saadetud, selle asemel, et hiljem mitte välja osta.
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyPüh Märts 02, 2014 5:16 pm

eestiturist kirjutas:
Kui rohkem oleks asju saanud, siis vist oleks raha olnud postikulu tasumiseks :)

Ei imesta sugugi, sest paljudel kuulutustel on ta ju kirjutanud, et soovib koos teiste asjadega.
(äraandmise tingimusi vist ei vaevunud lugema?)

Pean tunnistama, et mulle algul ei istunud see Ingridi äraandmise süsteem (pidasin seda ebaõiglaseks nende suhtes, kes tõesti vajavad asja ja kirjutavad ka seletuse), aga nüüd arvan, et see süsteem on väga hea :)
Erapooletu. Algul ma arvasin, et neid mustalisti kasutajaid välja ei jäeta, aga vist ikka jäetakse??


Antud kasutaja oli kõikidele asjadele kirjutanud, et soovib.
Hiljem hakkasin mõtlema, et kuidas siis oleks mahutanud saapad, riided, ehted ja kosmeetika kõik kokku post24 S pakki.

Kasutaja eestiturist, ei solvu, minu meetod ei pea kellelegi meeldima, kuid mustas listis olevad inimesed on mul lausa märkmikus välja toodud. Need jätan aga kohe vahele.
Kui keegi on siiralt palve asi endale saada, on soovija siiani olnud tark ja mulle meilile kirjutanud, kuna see mul avalik. Ja on asja endale saanud.

Tunnistan, mulle meeldib see viis asju ära anda.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyReede Juun 20, 2014 3:15 pm

Minult soovis mitut asja,eile 19.06,kinnitasin ta 4 asja omanikuks,öösel käis spungis 20.06,kell 00.47,aga smart posti ei ole kinnitanud,võiks nagu mainida kui ei soovi neid asju,ootan tema järgi,et pakid posti viia,kuna automaat on 30 km kaugusel,ega maei hakka iga paki pärast eraldi sõitma
Tagasi üles Go down
ingrid169
Spunkija
ingrid169


Postituste arv : 151
Join date : 15/07/2012
Age : 35
Asukoht : Misso

Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa EmptyKolm Juul 16, 2014 11:24 pm

Nu jaa
See daam ei muutu.

Kuna hetkel mul ilusad ilmad saan tegeleda jälle spunkimisega, kuna lapsed väljas ja pojake mängib ise oma mänge.

Lisasin siis jälle ilusaid asju spunki üles, kui see kasutaja kohe ründas, et tal väga vaja, suur perekond.
Mida krt sa ahnitsed, kui kord pole raha ja siis jälle ei taha
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ingrid169
Sponsored content





Kasutaja strannitsa Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja strannitsa   Kasutaja strannitsa Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja strannitsa
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» strannitsa
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja punanekitarr
» kasutaja lisette
» Kasutaja aialill

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: