Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Soovi avaldamine asjadele...

Go down 
+4
v11u
ketsuppi
Liblikatolm
jul4ik18
8 posters
AutorTeade
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyTeis Juul 01, 2014 3:16 pm

Kripeldab juba pikemat aega see küsimus ja otsustasin,et õige aeg aruteluks siia selle postitada.
Nimelt on mind juba pikemalt painanud,no mitte just otseselt painanud,aga huvitama hakkanud selline olukord,et olen näinud vahest kuulutusi spunkis kus antakse ära kas jalanõud või naisteriided on ka pesusi ette tulnud kus ei olegi mingit suurust kirja pandud.Arusaadav,et läks meelest või pole suurust sees jne ja mingeid pretensioone polegi tegelt ära andjatele vaid pigem küsimus soovijatele,olen näinud selliseid kuulutusi,näiteks ka täna bikiine anti ära ja koheselt oli mitu mitu soovijat ja ei õhtki küsimust ei mõõdu kohta ega suuruse kohta vaid lihtsalt soovin ja kõik.
Kas tõesti on mõnel selline keha mille otsas istub ideaalselt igas suuruses riideese alates XS-XXXL? :D Tahaks ka sellis keha siis endale...
Või siis pigem liigitada neid soovijaid sellisesse kategooriasse kes tahavadki kõike lihtsalt saada?Vahet pole kas mahub või mitte või äkki ärivad maha?
Igaljuhul need inimesed kes niimoodi kohe ilma suurust uurimatakohe soovivad need tekitavad minus veidikene kahtlusi,et kas neil tegelt seda asja vaja on või lihtsalt lõi silm särama asja peale ja ma lihtsalt tahan.
Kuulakski teiste arvamusi ka,et äkki olen testi milleskis valesti aru saanud ja see on normaalne? Või on mõnel nii hea pilt,et vaadates pildile taipad,et see ongi minu suurus??? :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyTeis Juul 01, 2014 3:51 pm

No pisikestel on ju lihtne - õmblevad suured asjad endale parajaks :) Suurtel on raske - väikesest riidest suurt numbrit õmmelda on peaaegu võimatu.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
ketsuppi

ketsuppi


Postituste arv : 24
Join date : 16/07/2012

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: suurustest   Soovi avaldamine asjadele... EmptyTeis Juul 01, 2014 9:12 pm

oeh, eriti hea oli spungis nädalavahetusel. toon näite. Ära anda "kleit-üpris suur". Ära anda "kleit väga suur". Keegi oli küsinud selle üpris suure all et kui suurele läheb? noh 7,8 või isegi 10 aga mis? kas vanus? või on küsimuses nö mingi muu numbrisüsteem? või siis mina ise küsisin väga suure all et kas XXL läheb ja palusin mõõte? vastus ei-see lastekleit, aga vastust suurusest,veel vähem mõõtudest ei saanud.
samuti on suurusel ja suurusel vahe tõesti.samas võib olla n. seeliku või pükstel nr 38 ja 44 vööümbermõõt isegi sama ja küsimuses pole madal vöökoht. Ise olen ka tähele pannud,et kui ikka kuulutuses on ka suurusele lisaks põhilised mõõdud,kasvõi vöö vms. siis asi läheb palju paremini "kaubaks" aga jh samas ei mõista neid kes soovivad ilma suuruseta. ja on minulgi jäänud mitu asja mida oleks vaja olnud saamata,kui olen viisakalt küsinud et kas oleks võimalik saada mõõte? ei mul on asi juba pakitud ja enam ma lahti ei kisu. ok. kui ei kisu ei maksa ka ilma asjata postimaksu asjast mida kasutada ei saa. samas on mul õnneks õde kes on minust rinnust suurem-kui sealt mulle lai saab tema ja samuti teine sõbrants kes samast kohast väiksem.... keskkoht on meil enamvähem sama.... (selles suhtes õnnelik.)
Vabandust kui nüüd kellelegi ilma asjata liiga tegin aga sellised olid minu mõtted.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ketsuppi
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyTeis Juul 01, 2014 10:37 pm

Teemaalgatus on just nagu minu peas tiirelnud küsimus :)! Nii tihti on ära antav asi kirjelduseta/suurusteta ese ja pakkujaid ikka arvestatav kogus(ühtki küsimust esitamata!)? Olen mõelnud, et ehk vaatavad profiililt ja tagasisidelt järele mingid suurused ja vanused....Kuid ikkagi? Mina nt. annan asju igas suuruses ja vanusele mõeldud! Samuti küsin väga suurele ringkonnale :)! Igal juhul väga naelapea pihta arutelu :)!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyTeis Juul 01, 2014 11:28 pm

Vaatasin ka just bikiinide kuulutust ja imestasin selle üle, samuti hiljutine "üpris suur" kleit. Saan aru, kui peres on viis neiut-naist, siis kellelegi vast ikka sobib, aga sooviavaldused stiilis "olen alati sellistest unistanud" on suht kummalised. Nagu nt siingi paljukirutud korpulentsem daam, kellele silma järgi need bikiinid vaevalt sobivad... Et kui selga ei mahu, riputavad kapiuksele imetlemiseks? :) Ei tea, mida need soovijad (ja pakkujad!) mõtlevad.
Tagasi üles Go down
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyKolm Juul 02, 2014 7:03 am

L3na kirjutas:
Nagu nt siingi paljukirutud korpulentsem daam, kellele silma järgi need bikiinid vaevalt sobivad... Et kui selga ei mahu, riputavad kapiuksele imetlemiseks? :) Ei tea, mida need soovijad (ja pakkujad!) mõtlevad.

Kui selga ei mahu, siis hakkab see korpulentsem daam siit saadud asjadega vahetuskaupa ootama/tegema. Nii et igaljuhul kasud sees:D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyNelj Juul 03, 2014 9:52 am

krispik kirjutas:
L3na kirjutas:
Nagu nt siingi paljukirutud korpulentsem daam, kellele silma järgi need bikiinid vaevalt sobivad... Et kui selga ei mahu, riputavad kapiuksele imetlemiseks? :) Ei tea, mida need soovijad (ja pakkujad!) mõtlevad.

Kui selga ei mahu, siis hakkab see korpulentsem daam siit saadud asjadega vahetuskaupa ootama/tegema. Nii et igaljuhul kasud sees:D

Tollel daamil on ka tütar, kuid selle mõõte ei oska öelda.
Aga vahest ta proovib neid iga päev, lootuses, et kas venivad või kaal äkki arvuti taga istudes langeb ;)

Kuid kõikide riiete ja suurusnumbriga sobivat keha soovin minagi :P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... EmptyReede Juul 04, 2014 8:18 pm

Hmm ... sain siit just hea idee. Peaks ka hakkama kuulutusi lisama ilma suuruse vms kommentaarita. See peaks toimima siis nagu filter s.t. et need, kes soovi avaldavad ja suurust üle ei küsi, on "automaadid", kes hiljem ei vasta kirjadele, ei osta pakki välja või ei vaja seda asja tegelikult endale.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
Sponsored content





Soovi avaldamine asjadele... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Soovi avaldamine asjadele...   Soovi avaldamine asjadele... Empty

Tagasi üles Go down
 
Soovi avaldamine asjadele...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ei soovi sellisele kasutajale midagi anda

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: