Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja krassu

Go down 
+4
Liblikatolm
Kassipealik
krispik
Piziassu
8 posters
AutorTeade
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 11:35 am

Sattusin Tema poolt väga haiglase suhtumise osaliseks.
Panin kuulutuse, et aidata naabrinaisel kutsikale kodu leida, kuna ta väike laps siiski kahjuks kutsuga läbi ei saa ja krassult sain kuulutusele sellise kommentaari:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mida Teie arvate? Olete krassuga nõus, et kui peres lapsed siis unustage koduloomade võtmine ära? Ja see, et ise peaks talle kätte ka viima veel koera teise eesti otsa. Eitea tõesti miks ja kuidas, Smartpostiga looma ikka ei saada küll ja kõikidel ei ole autot ja paagitäit bensiini varuks koguaeg, et teise Eesti otsa sõita looma kätte toimetama soovijale. Ok ei ole just Teine Eesti ots aga siiski koer asub Jõgeval ja konto järgi krassu Põlvas. Tänan ei, sellise suhtumisega inimene küll mu naabrinaiselt koera ei saa.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:06 pm

Kuna olen koerte (peamiselt tõukoerte) kasvatamisega kokkupuutunud, siis kuulutust nähes tekkisid mul ka teatud mõtted. Lemmiklooma võtmine peab olema väga kaalutletud otsus, mitte mingi tuju ajel tehtud tegu. Tegemist on suhteliselt kuluka ettevõtmisega - koer vajab toitu, vajadusel arstiabi, tegelemist, koolitamist jne. Koera vanuse tõttu jääb kuulutusest mulje, et koer võeti perre lapse pärast. Seda enam oleks pidanud lapsevanem mõtlema enne koera võtmist. Mis puutub koerale järgi tulemisse või kohale viimisse, siis peaks praegune loomaomanik ise organiseerima oma lemmiku kohaletoimetamise, sest tema peamine huvi ja vastutus koerakese ees peaks olema, et loom saaks endale uue ja hea kodu.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:10 pm

krispik kirjutas:
Kuna olen koerte (peamiselt tõukoerte) kasvatamisega kokkupuutunud, siis kuulutust nähes tekkisid mul ka teatud mõtted. Lemmiklooma võtmine peab olema väga kaalutletud otsus, mitte mingi tuju ajel tehtud tegu. Tegemist on suhteliselt kuluka ettevõtmisega - koer vajab toitu, vajadusel arstiabi, tegelemist, koolitamist jne. Koera vanuse tõttu jääb kuulutusest mulje, et koer võeti perre lapse pärast. Seda enam oleks pidanud lapsevanem mõtlema enne koera võtmist.  Mis puutub koerale järgi tulemisse või kohale viimisse, siis peaks praegune loomaomanik ise organiseerima oma lemmiku kohaletoimetamise, sest tema peamine huvi ja vastutus koerakese ees peaks olema, et loom saaks endale uue ja hea kodu.

Neil on veel üks koer, sellega probleeme pole. Laps saab ilusti läbi ja kõik aga miskipärast just uue koeraga ei saa. Ei ole neil see ka hetke ajel tehtud otsus vaid ikka laste ja abikaasaga läbi arutatud. Kust vanemad pidid enne kutsu võtmist teadma, et nende pisipõnn selle kutsuga läbi saama ei hakka? Loomulik ju siis, et annavad ära koera, mitte lapse. Loomulikult soovitakse koerale uut ja hea kodu, aga ega nad ei hakka ju looma üksi bussi või veelvähem pakiautomaadiga saatma. Neil ei ole autot ja ise neil endal ka Põlvasse asja pole.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Kassipealik

Kassipealik


Postituste arv : 3
Join date : 27/01/2014
Age : 53
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:24 pm

Asi ka üsna vähe seletatud ehk. Mis tähendab ei saa läbi? Selle all võib mõista kõike-alates ühe looma armukadedusest teise looma ja lapse sõpruse suhtes kuni konkreetsete rünnakuteni. Kui ühe loomaga saab ja teisega ei saa, siis on sellel põhjus. Kas seda põhjust on otsitud? On sellega tegeletud? Küsimus tekkis sellepärast lihtsalt et loomade psühholoogiaga palju kokkupuuteid.
Tagasi üles Go down
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:25 pm

Kassipealik kirjutas:
Asi ka üsna vähe seletatud ehk. Mis tähendab ei saa läbi? Selle all võib mõista kõike-alates ühe looma armukadedusest teise looma ja lapse sõpruse suhtes kuni konkreetsete rünnakuteni. Kui ühe loomaga saab ja teisega ei saa, siis on sellel põhjus. Kas seda põhjust on otsitud? On sellega tegeletud? Küsimus tekkis sellepärast lihtsalt et loomade psühholoogiaga palju kokkupuuteid.

Kahjuks ei oska ma seda öelda, aga kutsu kipub pisipõnni hammustama ja siis loomulikult põnn kiusab teda vastu tirides kõrvadest või sabast. Põhjuse otsimise kohta ma ei oska öelda, kaldun arvama et nad ei oskakski kuidagi seda põhjust välja selgitada.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:34 pm

Piziassu kirjutas:


Kahjuks ei oska ma seda öelda, aga kutsu kipub pisipõnni hammustama ja siis loomulikult põnn kiusab teda vastu tirides kõrvadest või sabast. Põhjuse otsimise kohta ma ei oska öelda, kaldun arvama et nad ei oskakski kuidagi seda põhjust välja selgitada.

Ilmselt seal ongi probleem, et pisipõnn kutsat tirib kõrvadest ja sabast. Ilma põhjuseta koer ei kipu hammustama. Kutsikas pole lapse mänguasi. Kui transpordi taha asi jääb, siis äkki peakski uut kodu otsima lähiümbrusest. Olete ka mujal kuulutanud, näit. FB-s?

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:36 pm

krispik kirjutas:
Piziassu kirjutas:


Kahjuks ei oska ma seda öelda, aga kutsu kipub pisipõnni hammustama ja siis loomulikult põnn kiusab teda vastu tirides kõrvadest või sabast. Põhjuse otsimise kohta ma ei oska öelda, kaldun arvama et nad ei oskakski kuidagi seda põhjust välja selgitada.

Ilmselt seal ongi probleem, et pisipõnn kutsat tirib kõrvadest ja sabast. Ilma põhjuseta koer ei kipu hammustama. Kutsikas pole lapse mänguasi. Kui transpordi taha asi jääb, siis äkki peakski uut kodu otsima lähiümbrusest. Olete ka mujal kuulutanud, näit. FB-s?


Ma nüüd ei tea jah kumb kumma kiusamist alustab.
Jah, fb-s kka kuulutus üleval. Hetkel vist fb kaudu on ka üks potensiaalne soovija.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:39 pm

Piziassu kirjutas:

Ma nüüd ei tea jah kumb kumma kiusamist alustab.
Jah, fb-s kka kuulutus üleval. Hetkel vist fb kaudu on ka üks potensiaalne soovija.

Kiusamise alustamisega on nii, et kutsikal jääb meelde see kõige esimene sakutamine ja sealt edasi lähebki asi jamaks. Loodame, et õnnestub kutsal endale hea kodu saada:)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:42 pm

krispik kirjutas:
Piziassu kirjutas:

Ma nüüd ei tea jah kumb kumma kiusamist alustab.
Jah, fb-s kka kuulutus üleval. Hetkel vist fb kaudu on ka üks potensiaalne soovija.

Kiusamise alustamisega on nii, et kutsikal jääb meelde see kõige esimene sakutamine ja sealt edasi lähebki asi jamaks. Loodame, et õnnestub kutsal endale hea kodu saada:)

Ma loodan ka, :) Aga see on ka viimane kord kui aitan kellegil millegile uut omanikku leida. Kogu pahameele ja süü saan mina enda kaela :(
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 12:50 pm

[quote="Piziassu"][quote="krispik"]
Piziassu kirjutas:

Ma loodan ka, :) Aga see on ka viimane kord kui aitan kellegil millegile uut omanikku leida. Kogu pahameele ja süü saan mina enda kaela :(

Ah, ärge võtke südamesse:) Ei süüdistata Teid milleski. Loomade hülgamine on alati emotsionaalne teema. Pealegi on vana tõde, et ükski heategu ei jää karistuseta:P
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 1:41 pm

See on raske teema. Mul on aastaid rotid lemmikloomadena olnud. Eelmisel aastal sündis meie perre pisipõnn ja siis surid viimased rotid vanadusse. Mõtlesin küll uued võtta (ja Viljandi varjupaigas pakuti kahte toredat rotipoissi Kudretit ja Tuusti), aga ei julge. Kardan, et laps hakkab neid kiusama (rotid ju ikkagi pisikesed). Ise kurvastan hirmsasti, et ei saa praegu uusi rotte (rotimaja seisab toanurgas tühjana - ootevalmis), aga loomade heaolule peab ka ikkagi mõtlema. Ma pakuks seda kutsikat oma tuttavale, aga see oleks natuke komplitseeritud. Nimelt murti tema koer eelmisel nädalal maha, aga murdjat pole ikka veel kätte saadud. Tean, et ta soovib uut koera asemele, aga praegu mil murdja vabalt ringi jookseb, satuks uus kutsikas seal ilmselt suurde ohtu.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Kassipealik

Kassipealik


Postituste arv : 3
Join date : 27/01/2014
Age : 53
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 1:58 pm

Rotid on ka toredad ja ma täitsa usun, et kel need olnud, see igatseb neid uuesti. Liblikatolm, pea vastu, laps kasvab ja siis ikka oleks nad toredad. Kui alles eelmisel aastal sündis, siis veel pisike ja ei saa aru, aga aeg lendab :D
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyTeis Jan 28, 2014 4:14 pm

@Liblikatolm,juhtusin lugema ühte artiklit küla terrorisserivatest hulkurkoertest,kes ka ühe vaese koduvalvuri maha murdsid( Öhtulehes oli) ja seda lugede tuli endal kananahk peale,sest siiani pole neid koeri suudetud tabada ja jätkavad terrorit.
Olen ise ka loomasõber,meil kodus vana kass kuid lapsega saavad hästi läbi,kuigi väike laps tahab teda tihti kiusata ja sikutada,kuid öpetame ikka et ei tohi kiisut sakutada vaid tuleb pai teha ja nüüd küll kassikiusamise vähemaks jätnud( plika alles 1,1 a) ja saavad rahumeelselt läbi.
Mis puutub rottidesse siis olen ise ka rotte pidanud ja neid on täitsa vöimalik dresseerida.
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyEsm Apr 14, 2014 8:01 pm

ˇMul see kasutaja ikka täiesti üle visanud,no pidevalt on mingisugune virin ja häda.Tahtis minu käest tasosid,kuid kuna oli kiire aeg,siis vöttis nats aega see postitus.Sellepeal tuli kiri et miks ma pakun,kui anda ei taha.Noh,saatsin siis viisaka kirja vastu et se lja se lpöhjusel ei saa praegu saata.Kuna vahepeal önnestus tööle saada ja muidugi sai siis pikki päevi lastud,tuli jälle virin.Aga aadressi ega midagi ei andnud.Kuhu ma siis saatma peaksin?
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyEsm Apr 21, 2014 10:06 am

Aitäh spunkijale "toredate" kirjade eest,sai oma postikulu ka tagasi,aga ikka kisendab.
Tagasi üles Go down
merkaar




Postituste arv : 38
Join date : 03/03/2013
Age : 68
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyNelj Mai 01, 2014 6:19 pm

Mul oli ka hiljuti kasutajaga krassu probleeme. kinnitasin ta nööpide omanikuks. Tahtis saada Post24. Ok, kandis postikulu üle, siis hakkas pärima, millised nööbid, et ta tahab ikka värvilisi ja kannaga jne. Nööbid olid aga ilma kannata ja põhiliselt valged. Andsin need ära ju pigem käsitöö jaoks. Siis vabandas, et loobub pakist ja tahtis postikulu tagasi, õnneks ei jõudnud veel postitada. Kuna nädalavahetusel maksed ei liigu, siis minuni ta saadetud postikulu ka ei jõudnud. Esmaspäeval lubasin talle selle tagastama, mida ma ka tegin. Siis aga hakkas kirjadega pommitamine, et kas ma ikka kandsin raha üle ja mis kell, et talle see raha pole jõudnud. Saatsin lõpuks maksekorralduse väljavõtte, et olen talle selle tagasi maksnud. Mina sellise inimesega ka rohkem tegemist ei tee ja üldse eelistan SmartPostiga saatmist. Nüüd nööpbd uuel omanikul käes ja läksid lasteaeda lastele meisterdamiseks. Olen vahel enda peale vihane, et kohe õiget omanikku ei oska valida.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=merkaar
Firefox26




Postituste arv : 11
Join date : 11/06/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu EmptyKolm Juun 11, 2014 4:27 pm

Nii tyypiline selle kasutaja puhul.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja krassu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja krassu   Kasutaja krassu Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja krassu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kasutaja BirgitS22
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja kairijohanson
» Kasutaja hüljatud
» kasutaja tups20

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: