Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Rahulolematu asja saaja

Go down 
+3
Piziassu
vitamiin
mimimi
7 posters
AutorTeade
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyReede Mai 23, 2014 9:05 am

Sain eile paraja üllatuse. Minult asja saaja jättis rohelise pöidla juurde säärase kirja:

Kaup väga kiiresti käes, selle eest ka roheline pöial, AGA kahjuks ei ole võimalik rahakotti kasutada kuna välimine lukustuspannal on oma aja juba ära elanud, ei hoia kinni! Kasutamisjäljed-kulumised on üks asi, aga kui ikka rahakotti kindlalt sulgeda ei ole võimalik, siis jah, Pettumus.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jääb mulje, et saaja justkui oleks asja eest maksnud üüratu summa ja nüüd pettunud. Postikulu ei saanud mina, vaid postiteenust osutav ettevõte ja seda isegi kaudselt eseme hinnaks panna on liiast!
Täiesti hämmastav, et tasuta saadud asi niimoodi pettumust valmistab! Pilt asjast on lisatud ja kuulutuses on kirjas: Kasutatud palju, esineb jälgi...
Kahjuks ei tulnud selle peale, et märkida ära rahakoti lukustussüsteemi kulumist, minu viga ja ehk ka soovija viga, et eelnevalt ei küsinud.
Kuni äraandmiseni kasutasin ise seda rahakotti ja no ei juhtunud kordagi, et miskit oleks välja pudenenud. Ära andsin põhjusel, et mulle kingiti uus ja kuna raha nii palju ei ole, et kahte kotti jaguks, siis arvasin, et mõne teisel kindlasti vaja. Kahju, et vale valiku tegin!

Anna andeks kulla spunkija, et sulle sellise PETTUMUSE valmistasin sulle TASUTA rahakotti ära andes!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyReede Mai 23, 2014 5:32 pm

Asja ära andes võiks tulevasest saajast siiski sedavõrd lugupidada, et kirjeldada täpselt antava asja puuduseid! Las ta siis ise otsustab , soovib sellise puudusega asja või ei. Rahakoti otsene funktsioon on hoida raha kindlalt koti sees. Kui ta seda ei tee, siis ta ei täida oma ülesannet ja ilmselt võibki öelda ,et kasutuskõlbmatu. Sellistest puudustest on vaja hoiatada!!!!! Kuidas peaks oskama Spunkija selliseid lisaküsimusi küsida? Et kas pakutav toode ikka kõlbab ka kuhugi? Ma arvan, et Spunkijate hulgas ei ole nii rikkaid , kellele 3€ on tühi-tähi.
Oskus oma viga tunnistada on voorus. Ja ma arvan, et tubli Spunkija oli - pani ikkagi rohelise pöidla!
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyLaup Mai 24, 2014 8:23 am

Roheline pöial läks vist antud juhul veofirmale.
Mis 3€ sa räägid? Mina andsin asja ära tasuta!
Olen ise enamus asju spunkis  saanud posti teel ja olen arvestanud, et postikulu maksan kohaletoimetamise, mitte kauba eest. Iial ei arvesta ma seda kauba hinnaks kuna asjad antakse spunk.ee-s ära heast südamest ja tasuta.

Jah eks kõrvalised isikud teavad kõige paremini kuidas ja mida pidanuks.

Mind täitsa üllatab, et andja peab kasvõi nahast välja pugema, peaasi, et saajal liigset tüli poleks. Küll otsi ja oota kirjadele vastust, smartposti kinnitust, igasugu pöidlaid ja mida iganes veel. Saaja võib olla tänamatu, lugupidamatu jne.

Ise olen üritanud pakkuda parimat ja seni paistab, et on sobinud. Ja näe üks selline asi teeb meele kurvaks. Aga õnneks olen ma õppimisvõimeline ja teen siit omad järeldused, kuigi jah, sellised kommentaarid panevad kahtlema, kas on mul enam tahtmist spunkida...

Lisan veel, et rahakoti välimine klõpats oli nõrgem, kuid sisemine klamber korras ja tugev. Seda oleks pidanud muidugi eelnevalt kirjutama kuulutusse, aga näe ei pööranud sellele ise tähelepanu kuna mind see ei seganud ja ei osanud arvata, et nüüd nii kohutavalt tarbetuks see ese kellegi jaoks muutus.

Mulle on siit vaid üks kokkuvõte: ilmselgelt on mõnel spunkijal saamahimu nii suur, kuid andmisrõõmust ei tea ta tuhkagi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyLaup Mai 24, 2014 9:07 am

Probleem algselt oli ju selles, et sa ei kirjutanud asja puudustest!!!! Ise ka tunnistad seda kuid siis tuleb ruttu järgi see AGA! Aga ma seda ja aga ma teist! Ole ise täpne ja ei teki jamasid ning hiljem pole tarvis ausat Spunkijat siin sapiga ja oma isikliku solvumisega üle valada!!!!
Mida tähendab roheline pöial? Kas said kauba kätte ja kuidas jäid rahule? Spunkija talitas täpselt reeglite kohaselt - sain kauba kätte, selle eest roheline pöial kuid kaubal puudused, millest kuulutuses vaikiti! Milles probleem on???? Lõpeta inimeste laimamine!!!
Kui pole aega KORRALIKULT Spunkimisega tegeleda, siis tasubki ehk aeg maha võtta. Saajal pole vahet kellele ta selle 3€ maksab! Rahakotist on see raha igaljuhul läinud. Pettumust valmistabki see, et lihtsalt kellegi lohakusest või mõtlematusest on see asi juhtunud!
Vaata selle Spunkija profiili ja mida ta on eelnevalt küsinud. Aus Spunkija on!!! Küsib ainult vajalikke asju, ei lahmi ega vali ainult neid kõige uhkemaid.
Häbi peaks sul olema ja kui asjast aru saad ei oleks ka vabandamine liiast!
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyLaup Mai 24, 2014 10:03 am

vitamiin kirjutas:
Probleem algselt oli ju selles, et sa ei kirjutanud asja puudustest!!!! Ise ka tunnistad seda kuid siis tuleb ruttu järgi see AGA! Aga ma seda ja aga ma teist! Ole ise täpne ja ei teki jamasid ning hiljem pole tarvis ausat Spunkijat siin sapiga ja oma isikliku solvumisega üle valada!!!!
Mida tähendab roheline pöial? Kas said kauba kätte ja kuidas jäid rahule? Spunkija talitas täpselt reeglite kohaselt - sain kauba kätte, selle eest roheline pöial kuid kaubal puudused, millest kuulutuses vaikiti! Milles probleem on???? Lõpeta inimeste laimamine!!!
Kui pole aega KORRALIKULT Spunkimisega tegeleda, siis tasubki ehk aeg maha võtta. Saajal pole vahet kellele ta selle 3€ maksab! Rahakotist on see raha igaljuhul läinud. Pettumust valmistabki see, et lihtsalt kellegi lohakusest või mõtlematusest on see asi juhtunud!
Vaata selle Spunkija profiili ja mida ta on eelnevalt küsinud. Aus Spunkija on!!! Küsib ainult vajalikke asju, ei lahmi ega vali ainult neid kõige uhkemaid.
Häbi peaks sul olema ja kui asjast aru saad ei oleks ka vabandamine liiast!


Aitäh sullegi hea spunkija, mis muud!

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyPüh Mai 25, 2014 5:40 pm

Andke andeks, et ma vahele segan, aga ma saan natuke mimimi-st ka aru. Kui tema kasutas rahakotti ise kuni ära andmiseni ja sulgus ilusti ja kordagi raha ega muukraam vahelt kaduma ei läinud ja nüüd järsku uuel omanikul üldse rahakott kinni ei püsi siis no ma ei tea. 2 võimalust - Kas paki transpordi käigus rahakott kuidagi väga peksmist saanud, et klamber kinni enam ei hoia või siis topib uus omanik rahakoti ikka väga pungil kraami täis ja ei püsigi ilusti kinni.
Ja pealegi, kuidas oleks pidanud mimimi tulema sellepeale, et kuulutusse midagi "mittesulguva klõpatsi" kohta kirjutada, kui teda ennast midagi sellist ei häirinud. ?!

Mõni spunki ongi selline ahnemapoolsem, et loodab ikka uut/firma/ paar korda kasutatud- kraami saada ja natuke rohkem kasutatud kraam ongi rämps. Ilmselt vaatas pilti ja tekstist jäigi nägemata sõna KASUTATUD


Aga ok, ma täpsemaid asjaolusid ei tea, eelnev tekst tugines vaid siinsetele kommentaaridele ja kuulutusele. Kui millestki valesti aru sain siis andke andeks.


Päikest.! :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyPüh Mai 25, 2014 7:06 pm


Näide 1.
Mul on katkise lukuga pusa. Kannan seda vööga ja nii ei häiri mind katkine lukk. Vot kui ma nüüd heausksele Spunkijale selle edasi annan, ei unusta ma kohe mitte ütlemata, et tegelikult ju on lukk katki, sellepärast see aksessuaar.


Näide 2.
Mul on kenad kingad. Näed nüüd õnnestus uued hankida, annan siis vanad heausksele Spunkijale. Otse loomulikult ei unusta ma mainimata, et kontsaplekid on ribadeks ja talla all on pragu nii, et vihmase ilmaga on jalad märjad. Mind see ei häirinud, sest vihmase ilmaga kandsin teisi jalanõusid.

Ok! Lepime nüüd Head Spunkijad kokku, et me ikka mõtleme asja äraandes, mida me ise sooviksime selle asja kohta teada, enne kui otsustame selle endale paluda.
Kui ``unustasin`` olulisi asju mainida, siis ei käi foorumis saajat laimamas!!!
Jah Spunkijate hulgas on ka väga ahneid tegelasi kuid kes vähegi ennast asjaga kurssi on viinud, teab neid ja see on siis juba andja vaba valik kui toidab kasuahneid.
Kordan veelkord : rahakoti saaja käitus korrektselt ja reeglitekohaselt!
Austagem üksteist!
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyEsm Mai 26, 2014 10:55 am

Olen täiesti nõus, et antud teema siin on saaja puhas laimamine.
Kui sa ei kirjuta kuulutusse toote puudustest, mis teevad selle saaja jaoks kasutuskõlbmatuks, siis ei ole selles kohe kindlasti süüdi kauba saaja.
Lisaks oli tegemist toreda inimesega, kes praagi eest ikkagi rohelise käe pani. Siin oleks olnud põhjust ka panna punane, sest kaup ei vastanud kirjeldusele.
Kirjutada selline teema ning püüda enda lohakus/viitsimatus ausa saaja kaela ajada on küll ebaviisakas.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyTeis Mai 27, 2014 8:51 am

Piziassu kirjutas:
Andke andeks, et ma vahele segan, aga ma saan natuke mimimi-st ka aru. Kui tema kasutas rahakotti ise kuni ära andmiseni ja sulgus ilusti ja kordagi raha ega muukraam vahelt kaduma ei läinud ja nüüd järsku uuel omanikul üldse rahakott kinni ei püsi siis no ma ei tea. 2 võimalust - Kas paki transpordi käigus rahakott kuidagi väga peksmist saanud, et klamber kinni enam ei hoia või siis topib uus omanik rahakoti ikka väga pungil kraami täis ja ei püsigi ilusti kinni.
Ja pealegi, kuidas oleks pidanud mimimi tulema sellepeale, et kuulutusse midagi "mittesulguva klõpatsi" kohta kirjutada, kui teda ennast midagi sellist ei häirinud. ?!

Mõni spunki ongi selline ahnemapoolsem, et loodab ikka uut/firma/ paar korda kasutatud- kraami saada ja natuke rohkem kasutatud kraam ongi rämps. Ilmselt vaatas pilti ja tekstist jäigi nägemata sõna KASUTATUD


Aga ok, ma täpsemaid asjaolusid ei tea, eelnev tekst tugines vaid siinsetele kommentaaridele ja kuulutusele. Kui millestki valesti aru sain siis andke andeks.


Päikest.! :)

Üldiselt nii see oligi, minu käes oli ese täiesti kasutuskõlblik ja tõesti ei osanud arvata, mis saajale ei sobi.
Laimamisest on asi kaugel. Pigem tõin selle probleemi siia välja selleks, et nii andjail kui saajail tuleks eelnevalt infot vahetada mõlemapoolselt. Andjana ei tule paljude asjade peale, mis saajat häirima võivad jääda.

vitamiin - Millise spunkimise reegli vastu mina eksinud olen, et nii õel mu vastu oled? Loodetavasti oled sina ideaalne ega eksi iial :D

Meil kõigil on asju, mida ise enam ei vaja, aga mis on äraviskamiseks liiga head ja mõnusad. Proovime neile leida hooliva omaniku, kes oskab neid vääriliselt hinnata, nagu juhtus ühes teises muinasjutus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
sirios

sirios


Postituste arv : 14
Join date : 17/07/2012
Age : 44
Asukoht : Harjumaa, Jõelähtme vald

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyTeis Mai 27, 2014 12:18 pm

Minu saan asjast aru nii, et rahakoti välimine magnetkinnitus sulgus/sulgub nõrgemini, aga ei olnud katki ega ka mitte kasutuskõlbmatu. Magnetkinnitused on ka uutel asjadel erinevad- osad hoiavad tugevamalt, osad nõrgemalt. mul endal on üks uuena ostetud kott ning läheb vahel ka lahti kinnitusest kui liiga palju asju sisse panen, aga ma küll ei ütleks, et see pool aastat vana kott oleks nüüd kasutuskõlbmatu või praak sellepärast.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sirios
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyTeis Mai 27, 2014 1:41 pm

sirios kirjutas:
Minu saan asjast aru nii, et rahakoti välimine magnetkinnitus sulgus/sulgub nõrgemini, aga ei olnud katki ega ka mitte kasutuskõlbmatu. Magnetkinnitused on ka uutel asjadel erinevad- osad hoiavad tugevamalt, osad nõrgemalt. mul endal on üks uuena ostetud kott ning läheb vahel ka lahti kinnitusest kui liiga palju asju sisse panen, aga ma küll ei ütleks, et see pool aastat vana kott oleks nüüd kasutuskõlbmatu või praak sellepärast.

Olen nõus! Ennast ei oleks selline asi seganud, ammugi poleks sellepärast kott kasutuskõlbmatu- vähemalt minu silmis. Ise oleksin selle kirjeldusse kirjutanud, kuid kes teab, ehk ei oleks see samamoodi mind häirinud ja alles nüüd oleks tagantjärgi tähele pannud- et oli jah selline asi.

Õnneks oli ka asja saaja nii mõistlik, et pani kauba kätte saamise eest vähemalt ROHELISE pöidla. Muidugi väga kahju, et kumbki osapool tehinguga rahule ei jäänud ja midagi hinge närima jäi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyTeis Mai 27, 2014 8:28 pm

Kuule mimimi, soovitan sul siiski kõike eelnevat kirjapandut lugeda! Näha on, et sa jahud muudkui lihtsalt edasi, mäletamata millest asi alguse sai ja mis on tegelik probleem. Minu jaoks on see teema lõpetatud. Kes tahtis aru saada, see sai, kes soovib demagoogitseda ja ennast teiste peal välja elada, ei saa nagunii millestki aru.
Tõe väljaütlemine ei ole õelutsemine, küll võib selleks nimetada sinu tagaselja tehtud avaldusi (kasuahne, rahulolematu, tänamatu, parimate asjade ahnitseja). Tõsised süüdistused! Mis alustel sa nii julged üldse väita?
Kas kaitsetu saaja eest väljaastumine on pahategu? Nüüd olen siis mina pahalane? Ilmselt ka siis Triibu 14? Ilmselt ei ole sa temaga eraviisiliselt sel teemal rääkinudki, tal pole aimugi, mis jutud siin foorumis tema kohta käivad ja ei saa ise enda eest kosta!
Ja ma olen enam kui kindel kui sinu kohta midagi niisugust keegi ütleks, oleksid raske kahurväega kohe ennast kaitsmas.
Ehk ikka püüad tõetera sellest pikast kirjavahetusest leida, kui see juhtub, on ju kõik hästi!

Ela hästi!
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyKolm Mai 28, 2014 10:16 am

vitamiin kirjutas:
Kuule mimimi, soovitan sul siiski kõike eelnevat kirjapandut lugeda! Näha on, et sa jahud muudkui lihtsalt edasi, mäletamata millest asi alguse sai ja mis on tegelik probleem. Minu jaoks on see teema lõpetatud. Kes tahtis aru saada, see sai, kes soovib demagoogitseda ja ennast teiste peal välja elada, ei saa nagunii millestki aru.
Tõe väljaütlemine ei ole õelutsemine, küll võib selleks nimetada sinu tagaselja tehtud avaldusi (kasuahne, rahulolematu, tänamatu, parimate asjade ahnitseja). Tõsised süüdistused! Mis alustel sa nii julged üldse väita?
Kas kaitsetu saaja eest väljaastumine on pahategu? Nüüd olen siis mina pahalane? Ilmselt ka siis Triibu 14? Ilmselt ei ole sa temaga eraviisiliselt sel teemal rääkinudki, tal pole aimugi, mis jutud siin foorumis tema kohta käivad ja ei saa ise enda eest kosta!
Ja ma olen enam kui kindel kui sinu kohta midagi niisugust keegi ütleks, oleksid raske kahurväega kohe ennast kaitsmas.
Ehk ikka püüad tõetera sellest pikast kirjavahetusest leida, kui see juhtub, on ju kõik hästi!

Ela hästi!

Ilmselgelt ei suuda sina minu kirjutisest muud välja lugeda kui omale sobivat - süüdistust.
Tegelikult olen hämmingus, et inimene julgeb muidu saadud eseme üle nuriseda. Pildil on rahakott näha. Spunkis on küsimise võimalus olemas. Kui oled märganud, et eseme juures on minusuguse rumala spunkija poolt vähe infot, siis küsi juurde. Vahel tõesti ei tule kõige selle peale, mis teisele inimesele silma võib hakata.

Ma tean hästi mida ma teema-algatajana kirja panin, kuid see kuidas lugeja asja tõlgendab on tema teha. Ühte ja sama raamatut lugenud hulk inimesi suudavad raamatust välja tuua väga suure hulga erinevaid arusaamu, erinevalt kõike tõlgendada ja erinevaid asju märgata jne.

Oma esimese postituses tõin välja variandid, mida võinuks nii mina kui andja ja tema kui asja saaja teisiti teha.
Olen saanud ka ühe riideseme niimoodi, et ei andja ega mina saajana ei küsinud eseme kareduse kohta. Võin vaid oletada, et andja asja seepärast loovutaski, et ei sobinud materjal vastu ihu. Ei süüdista seepärast teda, ehk oletas, et mind see ei häiri. Samas leian endal süüd, et enne ei märganud küsida.

Need sinu poolt sulgudesse lisatud omadused on su enda väljamõeldised.
See, et kasutaja ei ole spunk-foorumis on tema enda asi - kas ei tea, ei taha või ehk ka teab, aga ei huvita, vmm.

Siit moraal, et edaspidi tuleb olla kirjaaltim mõlemal osapoolel!
Andjana pean maksimaalse täpsusega kõik kirja panema ja saajana läbi mõtlema, mida ma eseme kohta veel teada võiksin.

PS! Ühtset ja õiget tõde selles teemas siin polegi! On minu tõde, sinu tõde ja teiste tõde.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyEsm Aug 04, 2014 1:00 pm

Olen sattunud teemale nii hilja, aga ka teatud mõttes sellega seotud.

Esiteks rahakoti-teema. Pean uue omaniku tagasisidet ausaks, kuna kuulutuses puudub vihje, et rahakoti lukustus võib olla kehvapoolne. Ja andjal pole põhjust endast välja minna ning uut omanikku süüdistada. Kui puudub täielik informatsioon, on vaid foto, siis ongi inimestel fotol olevast asjast erinevad eeldused ja arvamused.

Teiseks-andsin ära hulga asju kasutajale vitamiin :)
Kirjutasin riiete juurde nende oletatava suuruse lähtudes enda kehast ja kantavast numbrist- nr 42. Kasutaja vitamiin oli kauba kättesaades endast väljas, kuna riietel oli sees suurus vist numbrist 40-44 (ei mäleta enam täpselt). Pani mulle kurja kommentaari, aga asjade kohalejõudmise eest siiski rohelise pöidla. Ma ei süüdista üldse vitamiini, ta käitus väga õigesti ja arvestades asjaolusid, siis olen õnnelik, et punast pöialt ei saanud :D Pakkusin ka pettumuse valmistanud paki postikulu tagastamist, kuid kuna kasutaja leidis siiski pakist ühe sobiva riideeseme, siis ta loobus minu pakutust.

Õppisin sellest seda, et isegi kui mina arvan, et annan endast parima kirjutades välja oma arvamuse järgi riide suuruse, mis inimesele see peaks sobima, siis peaksin kirjutama ka alati mis suurus seisab riidel endal sees. Et soovija saaks soovi korral täpsustada kasvõi riide mõõtmeid küsimise näol.
Olen muude asjade puhul alati pannud kõik info kirja, nii hea kui halva, et küsijal/saajal ei tekiks väärarusaama või omaks lihtsalt infot, et asi võib olla vigane või katki või ei pruugi üldse remontides terveks saada. Siis on juba küsija enda teha, kas kandideerib uueks omanikuks või mitte/ kas tema hinnangul on asi postikulu väärt või mitte.

Ah-jaa, saatmiskulu. Spungis anname asju tasuta, heast südamest, abiandmise eesmärgil jne. Aga küsides-soovides me tegelikult siiski rehkendame, kas see asi on seda postikulu väärt, seega anname me tahes-tahtmata (tasuta) asjadele rahalise väärtuse. Miks muidu kipume küsima ühelt kasutajalt mitte ühte vaid paari-kolme või enamatki asja? Ikka sellepärast, et asi või asjad tasuks postikulu ära :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyEsm Aug 04, 2014 9:21 pm

Nooo Pallike! Otsisin kohe selle vana kirjavahetuse üles, et vaadata kui kuri see sõnum siis oli. Ei leidnud kurjust vaid rahulolematust ja hämmingut nagu see ka mõeldud oli ja hetkeemotsioon välja paiskas.
Mul on hea meel , et asja mõistusega( mitte emotsioonidega) võtsid ja aru said probleemi olemusest. Tundub, et meie mõttekäik ja vaatenurk sellele teemale on sarnane. Edu Sulle!!!
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja EmptyKolm Sept 03, 2014 10:49 am

vitamiin kirjutas:
Nooo Pallike! Otsisin kohe selle vana kirjavahetuse üles, et vaadata kui kuri see sõnum siis oli. Ei leidnud kurjust vaid rahulolematust ja hämmingut nagu see ka mõeldud oli ja hetkeemotsioon välja paiskas.
Mul on hea meel , et asja mõistusega( mitte emotsioonidega) võtsid ja aru said probleemi olemusest. Tundub, et meie mõttekäik ja vaatenurk sellele teemale on sarnane. Edu Sulle!!!

:D

Jah, kirja teel on raske teise inimese emotsioone täpselt sõnadest välja lugeda, loeb ka lugeja enda hetkeline emotsionaalne seisnud ja muu taust.
Toredat spunkimist sullegi!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Sponsored content





Rahulolematu asja saaja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rahulolematu asja saaja   Rahulolematu asja saaja Empty

Tagasi üles Go down
 
Rahulolematu asja saaja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saadud asja eest tänamine.
» Mille alusel valitakse asja saajaid?
» EveLyn tubli saaja
» angelrebelde, väga tore saaja!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: