Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Uue omanikuna kinnitatud asjade arv

Go down 
+2
TIIB1
loomu
6 posters
AutorTeade
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyTeis Dets 04, 2012 10:21 pm

Olen juba mitu päeva täheldanud, et minu kontol kahaneb pidevalt uueks omanikuks kinnitatud asjade arv. Praeguse seisuga on see kahanenud 7 võrra. Samas paneb ka imestama, et uued omanikud ei ole viimasel ajal paki kättesaamist kinnitanud - nii on kõik juba üle nädala saadetud pakkide puhul (ja neid ei olnud mitte vähe). Kui inimene ei ole pakki kätte saanud, siis ta uurib seda minu käest, kuid ühtegi vastavat meili pole tulnud. Kas äkki on mingi võimalus, et ma oma profiilis seda ei näe? Olen siin Spungil ära andnud üle 1000 asja ning midagi pole kaotsi läinud. Samuti ei kajastu minu profiilis, palju ma olen rubriigis "Kõik soovid" asju ära andnud. Ehk oskab keegi minu küsimustele vastata?
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
TIIB1

TIIB1


Postituste arv : 66
Join date : 02/04/2013
Age : 35

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyEsm Veeb 24, 2014 2:34 pm

loomu kirjutas:
Olen juba mitu päeva täheldanud, et minu kontol kahaneb pidevalt uueks omanikuks kinnitatud asjade arv. Praeguse seisuga on see kahanenud 7 võrra. Samas paneb ka imestama, et uued omanikud ei ole viimasel ajal paki kättesaamist kinnitanud - nii on kõik juba üle nädala saadetud pakkide puhul (ja neid ei olnud mitte vähe). Kui inimene ei ole pakki kätte saanud, siis ta uurib seda minu käest, kuid ühtegi vastavat meili pole tulnud. Kas äkki on mingi võimalus, et ma oma profiilis seda ei näe? Olen siin Spungil ära andnud üle 1000 asja ning midagi pole kaotsi läinud. Samuti ei kajastu minu profiilis, palju ma olen rubriigis "Kõik soovid" asju ära andnud. Ehk oskab keegi minu küsimustele vastata?


oled ikka nii palju asju ära andnud...sooviks küsida mis aastal spunk.ee liitusite?
Tagasi üles Go down
ketsuppi

ketsuppi


Postituste arv : 24
Join date : 16/07/2012

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyEsm Veeb 24, 2014 7:40 pm

Küsimuses võib olla see, et on andja kustutanud lihtsalt oma kuulutuse-siis kaob minu arust see ka uue omanikuna kinnitatud numbrist väiksemaks....
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ketsuppi
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyEsm Veeb 24, 2014 8:35 pm

Nöustun ketsuppiga,olen ise ka päris palju asju ära andnud ja neid tänulikke näppe on küll palju,kuid omajagu on ka neid,kes vaatamata mitmele palvele näpp kinnitada,pole seda siiani teinud ja see vötab igasuguse tahtmise anda sellele isikule midagi tulevikus.Kuid jh,ka minu kontolt on vahel see nr kahanaenud,kuid pöhjuseks on olnud vaid see,et andja on antud kuulutuse kustutanud.:)
M üritan ka kord kuus korrastada oma kontot,eemaldada kuulutused,mis pole omanikku leidnud vöi jäänud lihtsalt "tühjalt".
Tagasi üles Go down
veel1andja




Postituste arv : 1
Join date : 03/05/2013

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyEsm Apr 07, 2014 2:24 am

Minul on sama probleem, et ei näita mitu korda olen Soovides abi pakkunud. :(
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv EmptyEsm Apr 07, 2014 6:49 pm

TIIB1 kirjutas:
loomu kirjutas:
Olen juba mitu päeva täheldanud, et minu kontol kahaneb pidevalt uueks omanikuks kinnitatud asjade arv. Praeguse seisuga on see kahanenud 7 võrra. Samas paneb ka imestama, et uued omanikud ei ole viimasel ajal paki kättesaamist kinnitanud - nii on kõik juba üle nädala saadetud pakkide puhul (ja neid ei olnud mitte vähe). Kui inimene ei ole pakki kätte saanud, siis ta uurib seda minu käest, kuid ühtegi vastavat meili pole tulnud. Kas äkki on mingi võimalus, et ma oma profiilis seda ei näe? Olen siin Spungil ära andnud üle 1000 asja ning midagi pole kaotsi läinud. Samuti ei kajastu minu profiilis, palju ma olen rubriigis "Kõik soovid" asju ära andnud. Ehk oskab keegi minu küsimustele vastata?


oled ikka nii palju asju ära andnud...sooviks küsida mis aastal spunk.ee liitusite?

Vaatasin just "loomu" kontot ja tal on rohelise pöidlaga kinnitatud asju 1752! Näed, on lahkeid inimesi ka olemas.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Sponsored content





Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uue omanikuna kinnitatud asjade arv   Uue omanikuna kinnitatud asjade arv Empty

Tagasi üles Go down
 
Uue omanikuna kinnitatud asjade arv
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Asjade pakkumine
» Spungist saadud asjade edasine saatus
» Asjade pakkuja peab olema eesel ja "kaasaegse" eesti keele filoloog?
» Spungist saadud asjade müük.
» Osta.ee ja spunk.ee. Asjade müük

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: