Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Mille järgi valite?

Go down 
+3
Snowfox25
eestiturist
reinukas
7 posters
AutorTeade
reinukas




Postituste arv : 3
Join date : 15/10/2012

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyReede Apr 04, 2014 6:21 am

Mille järgi valite Teie oma kaubale uue omaniku?
Mina vaatan muidugi enne üle mis inimene enda kohta kirjutanud on. Kui seal midagi kirjas ei ole siis lihtsalt ei vali seda inimest.
Kindlasti vaatan palju inimene on ise kaupa ära andnud, paljud ei ole midagi ära andnud, aga küsivad ise meeletult.
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyReede Apr 04, 2014 9:14 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Seda küsimust on varemgi esitatud, kuid need asjad ju muutuvad ajas.

Ma ise vahel eelistan järgitulijaid (kui pakkematerjali napib), vahel teen kellelegi ühe suurema paki (kõik, mida ta on soovinud, kinnitan talle) ja vaatan ka profiile ja käitumist Spunkis.
Mõnikord on valikud rasked, kui tahaks mitmele inimesele korraga anda.

Edasimüüjatele ei anna ja tühjadele profiilidele, kes ainult soovivad - neile ka ei anna.
Ja muidugi jäävad tühjade pihkudega ka need, kes on korduvalt jätnud pakke välja ostmata või jätnud mind kuskile ripakile ootama oma asjaga.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Snowfox25

Snowfox25


Postituste arv : 70
Join date : 21/02/2014
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyReede Apr 04, 2014 1:39 pm

Eestiturist,sa oleks nagu mul sönad suust vötnud:DMul täpselt sama asi,aga muidugi väikse eelistuse saavad lastega pered ja paljulapselised pered.
Tagasi üles Go down
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyReede Apr 04, 2014 8:44 pm

Minu jaoks on olnud suureks plussiks kui küsija on ka ise asju ära andnud. Loogika on siin selline, et kui oled ise olnud olukorras , kus pakki välja ei osteta või lepitud ajal järgi ei tulda, ei tee sa seda teistele, teades, mis tunne see on. Suuresti häirib kui andjad ei vii end kurssi musta nimekirjaga, kinnitavad põhimõtteliselt kinnisilmi uusi omanikke ja siis käivad foorumis halamas mis üks tegi ja kuidas teine käitus. Suuresti oma lohakus ja ülekäe laskmine. Inimene , kes on asju küsinud <1000 korda ja ära andnud 30 eset peab küll lossi omama, et kõiki neid asju enda ligi hoida. Kas ta tõesti vajab kõike seda? Ja siis profiilis kirjutab , et ei ole asjade koguja:) - ehk siis hoopis edasimüüja.
Ikka tuleb vaadata mida on soovija eelnevalt küsinud. Igasuguste vidinate kokkukuhjaja ilmselgelt mingi hetk jätab paki välja ostmata või järgi tulemata. Saab ju isegi aru, et tegelikult tal neid asju ju vaja ei ole.
Tagasi üles Go down
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyLaup Apr 05, 2014 6:34 pm

vitamiin kirjutas:
Minu jaoks on olnud suureks plussiks kui küsija on ka ise asju ära andnud. Loogika on siin selline, et kui oled ise olnud olukorras , kus pakki välja ei osteta või lepitud ajal järgi ei tulda, ei tee sa seda teistele, teades, mis tunne see on. Suuresti häirib kui andjad ei vii end kurssi musta nimekirjaga, kinnitavad põhimõtteliselt kinnisilmi uusi omanikke ja siis käivad foorumis halamas mis üks tegi ja kuidas teine käitus. Suuresti oma lohakus ja ülekäe laskmine. Inimene , kes on asju küsinud <1000 korda ja ära andnud 30 eset peab küll lossi omama, et kõiki neid asju enda ligi hoida. Kas ta tõesti vajab kõike seda? Ja siis profiilis kirjutab , et ei ole asjade koguja:) - ehk siis hoopis edasimüüja.
Ikka tuleb vaadata mida on soovija eelnevalt küsinud. Igasuguste vidinate kokkukuhjaja ilmselgelt mingi hetk jätab paki välja ostmata või järgi tulemata. Saab ju isegi aru, et tegelikult tal neid asju ju vaja ei ole.


See on nüüd küll väga vale arusaamine,ta võib kasvõi 2000asja soovida,aga see ei tähenda ju, et ta kõiki neid asju saanud on.Pealegi minul endal on asju küsitud ka üle 1000korra kuid kõikide asjade omanikuks mind kinnitatud pole,pealegi paljud asjad mis saanud olen on juba edasi teistele toredatele spunkijatele edai antud,kas see tähendab siis kohe,et pean omama lossi ja ahnusest tõmban endale suurema kuhja kokku???
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyLaup Apr 05, 2014 10:31 pm

Mille järgi valin? Olen siin päris ammu andnud ja saanud, seega on tekkinud väga toredaid usaldusväärseid kasutajaid, kellele esmajärjekorras asja loovutan. Ütlen nüüd ausalt, et need kasutajad, kes on minule meeldejäävaid asju endnud, on ka minul esmajärjekorras uued omanikud.....ma ei tea, kas seda saab nimetada vahetusega võrdväärseks? Otseselt vahetusega ei ole ma siin küll kunagi tegelenud!
Raske on täpselt aru saada, kes vajavad asja tegelikult kõige rohkem, sest seda nutulaulu võib küll ju kes iganes kirjutada, seepärast pigem ei anna neile, kellel jutu järgi midagi kunagi ei ole ja kõike suurtes kogustes iga kuulutuse all vaja läheb...
Ja veel sellest, et kuidas inimesed 20000 korda on küsinud ja ikka jälle asju vajavad :)! Mina näiteks küsin ka üpris palju, kuid ma küsin ka üpris paljudele :)! Kui on suur pere, lähedased, head sõbrannad ja nende lapsed...mina aitan hea meelega kõiki kalleid enda ümber!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
vitamiin




Postituste arv : 31
Join date : 08/01/2014

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyPüh Apr 06, 2014 7:48 am

Me esindame siin igaüks isiklikku arvamust. Minu meelest on kohatu nimetada kellegi arvamus valeks. See on lihtsalt selle teise inimese arvamus!!!!
Alati tasub teksti võtta kui tervikut ja mitte rebida kontekstist välja üksikuid sõnu ja lauseid. Ja otse loomulikult kinnitab reegel erandit.
Ka minu meelest ei ole KÕIK sariküsijad ahnitsejad ja edasimüüjad. Ütlen veelkord, et vaatan soovija kohta olemasolevat infot TERVIKUNA - kui palju küsib, mida küsib,mil viisil küsib, mida enda kohta on rääkinud nii profiilis kui ka asjale soovi avaldades, kas see jutt on loogiline, mida ise on ära andnud ,kui palju, MILLE EEST punaseid pöidlaid saanud (kui on saanud), foorumist tulev info. Foorumist tulevat infot ei võta ma kindlasti sõna- sõnalt vaid lähtungi põhimõttest, et kõik inimesed näevad asju erinevalt ja ühe tõde ei pruugi olla teise tõde ehk siis teen ikka omad järeldused.
Minul ISIKLIKULT on tunne, et Spunkijad on nagu teine perekond või kauged sõbrad-tuttavad ,kellest tasapisi hakkad aru saama. Kellele aegapidi nime kõrvale tuleb ka nägu ja pelgalt kasutajanimi muutub inimeseks oma murede ja rõõmudega. Seda kõike mitte haiglaslikust isiklikust huvist ja klatšimissoovist vaid soovist tunda oma ümbritsevaid ja teha vastavalt sellele õigemaid otsuseid.
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? EmptyPüh Apr 06, 2014 8:05 pm

vitamiin kirjutas:
Me esindame siin igaüks isiklikku arvamust. Minu meelest on kohatu nimetada kellegi arvamus valeks. See on lihtsalt selle teise inimese arvamus!!!!
Alati tasub teksti võtta kui tervikut ja mitte rebida kontekstist välja üksikuid sõnu ja lauseid. Ja otse loomulikult kinnitab reegel erandit.
Ka minu meelest ei ole KÕIK sariküsijad ahnitsejad ja edasimüüjad. Ütlen veelkord, et vaatan soovija kohta olemasolevat infot TERVIKUNA - kui palju küsib, mida küsib,mil viisil küsib, mida enda kohta on rääkinud nii profiilis kui ka asjale soovi avaldades, kas see jutt on loogiline, mida ise on ära andnud ,kui palju, MILLE EEST punaseid pöidlaid saanud (kui on saanud), foorumist tulev info. Foorumist tulevat infot ei võta ma kindlasti sõna- sõnalt vaid lähtungi põhimõttest, et kõik inimesed näevad asju erinevalt ja ühe tõde ei pruugi olla teise tõde ehk siis teen ikka omad järeldused.
Minul ISIKLIKULT on tunne, et Spunkijad on nagu teine perekond või kauged sõbrad-tuttavad ,kellest tasapisi hakkad aru saama. Kellele aegapidi nime kõrvale tuleb ka nägu ja pelgalt kasutajanimi muutub inimeseks oma murede ja rõõmudega. Seda kõike mitte haiglaslikust isiklikust huvist ja klatšimissoovist vaid soovist tunda oma ümbritsevaid ja teha vastavalt sellele õigemaid otsuseid.

Nõus!
Mingi sisetunne mängib ka suurt rolli ja kui see alt on vedanud, siis läheb uuele ringile.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Sponsored content





Mille järgi valite? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mille järgi valite?   Mille järgi valite? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mille järgi valite?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mille järgi valite saajat?
» Mille alusel valitakse asja saajaid?
» Postikulu ülekandmine oma suva järgi
» Soovitule mitte järgi tulemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: