HomeHome  KKKKKK  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Tootenime kõrvale ka suuruse number!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
vitamiin

Postituste arv : 31

PostitaminePealkiri: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Reede Märts 28, 2014 8:23 pm

Kallid Spunkijad, teen ettepaneku kirjutada tootenime kõrvale ka suurusnubri, et avalehel oleksid pakkumised ülevaatlikumalt. Isegi paljud staarspunkijad ei näita suurust avalehel. Ometi oleks see palju mugavam ja aegasäästvam - poleks vaja igat kuulutust avadagi, nähes, et suurus nagunii mittesobiv. Rõivaesemetest siis jutt:)
Tagasi üles Go down
ketsuppi

Postituste arv : 24

PostitaminePealkiri: seda   Laup Märts 29, 2014 2:02 pm

arvatavasti on proovinud ka moded teha, kuid teinekord on jälle vingumist kasutajate poolt-solgivad kuulutuste pealkirju... kuidas võtta.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ketsuppi
vitamiin

Postituste arv : 31

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Laup Märts 29, 2014 3:31 pm

Mis mõttes solgivad kuulutuste pealkirju? Mis jutt see veel on? Kui fotol on seelik, siis näen ju isegi, et see on seelik. Mida ma vajan ja ilmselt ka paljud teised Spunkijad , on ülevaatlik suurusnumber.
Tagasi üles Go down
Snowfox25

Postituste arv : 70

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Laup Märts 29, 2014 3:44 pm

Täitsa nöus,palju parem on kui riidekauba juures oleks ka suuruse number vöi täht,siis kohe teada,kas sobib vöi ei.
Tagasi üles Go down
ketsuppi

Postituste arv : 24

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Laup Märts 29, 2014 4:14 pm

sellepärast, et mõni paneb vol1 vol 2 vol3 jne.. ja kui mode parandab suurusnumbriks selle vol,1 või muu siis, et mis te solgite mu pealkirju-mul asjad lähevad sassi... tean lihtsalt juhtumeid...
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=ketsuppi
Snowfox25

Postituste arv : 70

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Laup Märts 29, 2014 5:29 pm

Ma olen harjumusest pannud vol1 ,vol 2 jne,sest tihti tahavad sarnaseid asju mitu erinevat inimest.Kuid jh,jätan meelde ja enam ei pane nii..
Tagasi üles Go down
eestiturist

Postituste arv : 140

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   Teis Apr 01, 2014 1:49 pm

Ma varem ei teadnudki, et keegi korrigeerib neid pealkirju, aga täna muudeti ka minu sõnastust.
Ega sellest pole muidu midagi, aga lihtsalt...mul peab olema see suur algustäht :)

Minu "Kodused pikad kudumid, XL" asemele pandi hoopis " pikad kudumid XL koju" - ma ei tea, mille poolest see teine sõnastus parem oli, aga mina panin siis hoopis "Kodused kudumid, XL" , vabandust :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Tootenime kõrvale ka suuruse number!   

Tagasi üles Go down

Tootenime kõrvale ka suuruse number!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimene number.(21.03.09)
» 24. august. 2008. ( esimene number)
» 2. Number - November
» TEINE NUMBER - 26.03.09 (Teine osa)
» "Karamell" 3. number