HomeHome  KKKKKK  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Punane pöial

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
totukene19

Postituste arv : 11

PostitaminePealkiri: Punane pöial   Kolm Veeb 05, 2014 8:14 pm

Tere kallid spunkijad. Mul on pisike mure. Nimelt sain punase pöidla asja eest, mis jõudis kenasti kohale. Siin on link esemele: [You must be registered and logged in to see this link.] . Kui saajale meili saatsin ja küsisin miks punane, kui samas pakis olnud raamatu eest sain rohelise pöidla, siis kirjutas et juhtus kogemata ja kui saaks siis muudaks ära. Nüüd ma tahaksingi teada, kuhu ma peaks pöörduma, et see punane pöial roheliseks muuta või ära kaotada? Ei taha oma kontole punast pöialt, see jätab halva maigu :(.. Aitäh juba ette..
Tagasi üles Go down
marjata

Postituste arv : 11

PostitaminePealkiri: Re: Punane pöial   Kolm Veeb 05, 2014 8:22 pm

totukene19 kirjutas:
Tere kallid spunkijad. Mul on pisike mure. Nimelt sain punase pöidla asja eest, mis jõudis kenasti kohale. Siin on link esemele: [You must be registered and logged in to see this link.] . Kui saajale meili saatsin ja küsisin miks punane, kui samas pakis olnud raamatu eest sain rohelise pöidla, siis kirjutas et juhtus kogemata ja kui saaks siis muudaks ära. Nüüd ma tahaksingi teada, kuhu ma peaks pöörduma, et see punane pöial roheliseks muuta või ära kaotada? Ei taha oma kontole punast pöialt, see jätab halva maigu :(.. Aitäh juba ette..

Minagi sain kunagi punase põidla, aga olen ka ise andnud punase põidla :(
Aga kirjutasin spungi meeskonnale et tahaks sellelt inimeselt punast põialt maha võtta, et panin kogematta !
Nad võtsid ära selle ja panin sellele inimesele rohelise põidla !
See inimene peab ise kirjutama spungimeeskonnale, et pani teile kogematta ja nad võtavad selle maha ja see inimene saab rohelise panna :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=marjata

Punane pöial
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Saladusi täis igavik
» Konflikt
» O: Drops Safran punane (toon 19)