Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja Meky

Go down 
4 posters
AutorTeade
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Kasutaja Meky Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja Meky   Kasutaja Meky EmptyKolm Juun 11, 2014 10:27 am

Kasutaja Meky soovis minult pluuse, kuid ei kinnitanud smartposti. Kirjutasin peale mõnda aega ootamist ka kirja, kuid täna eemaldasin ta lõpuks saajast. Minu arvates oli tal piisavalt pikk aeg reageerimiseks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Kasutaja Meky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Meky   Kasutaja Meky EmptyKolm Juun 11, 2014 11:12 am

Tema ei vastati kirjale, mina loobusin temaga suhtlemise. Ikka käib ja küsib riideid ikka.
Tagasi üles Go down
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Kasutaja Meky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Meky   Kasutaja Meky EmptyKolm Juun 11, 2014 12:36 pm

Oh, ma olen kodus istunud seda kasutajat oodates, hiljem ei vastanud ei meilile ega smsile (tollal ma naiivselt veel vaevusin taga ajama inimesi). Aeg-ajalt ikka avaldab soovi mu esemetele, lubades järgi tulla, ei teagi... vb kui saak piisavalt kopsakas oleks, ajaks jalad alla :)
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Kasutaja Meky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Meky   Kasutaja Meky EmptyKolm Juun 11, 2014 5:55 pm

Jättis sügisel ühe paki välja ostmata. Kevadel küsis uuesti hulga asju - olin valmis isegi andma. Aga ei vastanud nädala jooksul kirjale, asjad läksid mujale. Eile küsis jälle, aga mul oli 7 soovija vahel valida - ei hakanud seekord talle tähelepanu pööramagi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Sponsored content





Kasutaja Meky Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja Meky   Kasutaja Meky Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja Meky
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: