Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kisuka (olezhka.ch@list.ru)

Go down 
4 posters
AutorTeade
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyReede Veeb 21, 2014 2:56 pm

Astusin kaks korda samasse ämbrisse.
Esimesel korral soovis asju, kirjutas, et tuleb järele aga ei tulnud.
Teist korda sama lugu, lubas järele tulla, ei tulnud aga kirjutas, et tuleb teine kord. Muidugi ei ilmunud välja ka teine kord ja kirjadele rohkem ei vasta.
Tagasi üles Go down
kisuka




Postituste arv : 2
Join date : 24/02/2014

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Veeb 24, 2014 1:58 pm

Triibu14 kirjutas:
Astusin kaks korda samasse ämbrisse.
Esimesel korral soovis asju, kirjutas, et tuleb järele aga ei tulnud.
Teist korda sama lugu, lubas järele tulla, ei tulnud aga kirjutas, et tuleb teine kord. Muidugi ei ilmunud välja ka teine kord ja kirjadele rohkem ei vasta.
Miks te valetate ma ju kirjanud teile et rohkem ei ole vaja
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Veeb 24, 2014 3:30 pm

kisuka kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Astusin kaks korda samasse ämbrisse.
Esimesel korral soovis asju, kirjutas, et tuleb järele aga ei tulnud.
Teist korda sama lugu, lubas järele tulla, ei tulnud aga kirjutas, et tuleb teine kord. Muidugi ei ilmunud välja ka teine kord ja kirjadele rohkem ei vasta.
Miks te valetate ma ju kirjanud teile et rohkem ei ole vaja

Mina sellist kirja saanud ei ole, väga vähetõenäoline, et teised kirjad tulevad kohale ning see äkki ei tule. Pealegi veel kahel korral.
Palun väga, kopeerige siia siis saadetud kiri koos kuupäevadega, kui mind valetamises süüdistate.
Tagasi üles Go down
kisuka




Postituste arv : 2
Join date : 24/02/2014

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Veeb 24, 2014 3:39 pm

Triibu14 kirjutas:
kisuka kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Astusin kaks korda samasse ämbrisse.
Esimesel korral soovis asju, kirjutas, et tuleb järele aga ei tulnud.
Teist korda sama lugu, lubas järele tulla, ei tulnud aga kirjutas, et tuleb teine kord. Muidugi ei ilmunud välja ka teine kord ja kirjadele rohkem ei vasta.
Miks te valetate ma ju kirjanud teile et rohkem ei ole vaja

Mina sellist kirja saanud ei ole, väga vähetõenäoline, et teised kirjad tulevad kohale ning see äkki ei tule. Pealegi veel kahel korral.
Palun väga, kopeerige siia siis saadetud kiri koos kuupäevadega, kui mind valetamises süüdistate.
Re[3]: Spunk.ee monitor
От кого: Олег Ч <olezhka.ch@list.ru>
Кому: Triinu <triibu.smile@mail.ee>
20 февраля, 11:34
tere vabandus aga vist juba ei ole vaja vabandan veelkord
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Veeb 24, 2014 7:56 pm

kisuka kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
kisuka kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Astusin kaks korda samasse ämbrisse.
Esimesel korral soovis asju, kirjutas, et tuleb järele aga ei tulnud.
Teist korda sama lugu, lubas järele tulla, ei tulnud aga kirjutas, et tuleb teine kord. Muidugi ei ilmunud välja ka teine kord ja kirjadele rohkem ei vasta.
Miks te valetate ma ju kirjanud teile et rohkem ei ole vaja

Mina sellist kirja saanud ei ole, väga vähetõenäoline, et teised kirjad tulevad kohale ning see äkki ei tule. Pealegi veel kahel korral.
Palun väga, kopeerige siia siis saadetud kiri koos kuupäevadega, kui mind valetamises süüdistate.
Re[3]: Spunk.ee monitor
От кого: Олег Ч <olezhka.ch@list.ru>
Кому: Triinu <triibu.smile@mail.ee>
20 февраля, 11:34
tere vabandus aga vist juba ei ole vaja vabandan veelkord

Minuni sellist kirja jõudnud ei ole. Nagu ma juba ütlesin, siis on väga vähetõenäoline, et kõik eelnevad kirjad jõuavad aga just selline kiri müstilisel kombel ei jõua.
Fakt on aga see, et olete kaks korda minult asja soovinud, mina teid uueks omanikus kinnitanud, te olete lubanud järele tulla aga pole seda kumbki kord teinud.
Tagasi üles Go down
TIIB1

TIIB1


Postituste arv : 66
Join date : 02/04/2013
Age : 35

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Märts 10, 2014 12:17 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
mulle ütles,et ammu postis...aga siiamaani ei midagi...kui ütlesin ,et uuriks siis ei mingit kirja vastu..
kirjutasin siis tema andavate jalatsite alla
[You must be registered and logged in to see this link.]

agaei mingit vastust...milleks üldse midagi lubada..kui pole tal seda...
kirjadele ei vasta aga tegutseb edukalt spunk.ee...olen nii kaua oodanud ja panin punase käe talle..
Tagasi üles Go down
xillu

xillu


Postituste arv : 5
Join date : 02/03/2014

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Märts 10, 2014 2:44 pm

Kinnitasin ka talle 2 asja, kirjutasime, ei tulnud kokkulepitud ajal ja ei kirjuta ka enam.
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) EmptyEsm Märts 24, 2014 10:36 am

See asi läks eriti toredaks.
Peale antud vaidlust siin, pakkus Kisuka mulle jalgpalli putsasid, mida Spunk lehel soovisin. Kahtlesin pikalt ent siis mõtlesin, et ju inimene tahab ebameeldivuste eest head teha. Oi, kuidas ma eksisin.
Kinnitasin ta asja pakkujaks, ta kinnitas automaadi hoopis teises linnaosas, ilma minu käest küsimata. Seejärel kirjutasin talle ning kandsin postikulu, et ta saaks post24ga paki õigesse kohta saata. Siis vahetasime mitu kirja päevas. Peale seda aga ei ühtegi kirja enam. Muidugi ei tulnud nädala jooksul lisaks kirjadele ka pakki.
Peale punast pöialt Spunkis ilmus mu postkasti kiri 12. märtsil, samalt aadressilt, et mehel juhtus avarii ja on haiglas, alla kirjutatud Riina (kas tõesti kahel inimesel üks ja sama mailiaadress?!?!). Küsis, kuidas saab tossud teele panna. Kirjutasin vastu oma kaastunded ja juhendi, kuidas saaks tossud ikka teele panna. Ootasin järjekordse nädala, kui kirjutasin uued kirjad, millele muidugi pole vastust enam tulnud ega otseloomulikult ka pakki. Viimases kirjas nõudsin raha tagasi kandmist aga muidugi ka seda pole juhtunud.

Kellel on olnud samasuguseid probleeme antud kasutajaga, siis kirjutage [You must be registered and logged in to see this link.], võtame midagi ühiselt petturite vastu ette!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kisuka (olezhka.ch@list.ru)   Kisuka (olezhka.ch@list.ru) Empty

Tagasi üles Go down
 
Kisuka (olezhka.ch@list.ru)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: