Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kiidan kasutaja pixar,v11u,siisike21

Go down 
AutorTeade
jul4ik18

jul4ik18


Postituste arv : 41
Join date : 16/07/2012
Age : 33
Asukoht : tallinn

Kiidan kasutaja pixar,v11u,siisike21 Empty
PostitaminePealkiri: Kiidan kasutaja pixar,v11u,siisike21   Kiidan kasutaja pixar,v11u,siisike21 EmptyEsm Jan 27, 2014 7:05 pm

Sooviks kiita väga kasutaja pixar,kiire vastamine ja pidas ilusti kokkuleppes kinni ja kiirelt tuldi asjale järgi :) Veel meeldivam üllatus oli koju tulles näha,et lastele oli nänni tänutäheks toodud.Väga meeldiv üllatus ja suheldes kirja teel tundus väga viisakas ja meeldiv inimene.Üle pika aja tunnen,et minu ära natud asi läks vägagi õige inimese juurde.Aitäh meeldiva tehingu eest!
Sooviks kiita ka kasutaja v11u,mitmeid kordi olen ära andnud sellele kasutajale asju ja alati on olnud meeldiv see tehing,kiire reageerimine,antakse teada kui pakk käes,ükskord olin isegi paki unustanud postitada ja avasasin selle paki asjade seast nädalaid hiljem ja inimene oli igati mõistev ja viisakas,aitäh :)'

Tahan kiita ka väga kasuta siisike21,tuli kiirelt kalakesele järgi ja tõi isegi tänutäheks magusat :) Mis eriti meeldiv,et inimene informeeris meid hiljem kuidas kalakese elu uues kohas/akvaariumis edeneb ja kuidas ta kohaneb saime isegi pildi.Suured tänud!

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=jul4ik18
 
Kiidan kasutaja pixar,v11u,siisike21
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kiidan v11u
» Kiidan kasutaja marii
» Kasutaja Katukas?
» Kiidan kasutaja Linnuke
» kiitused V11u'le

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Kiida kasutajat :: Kiida saajat-
Hüppa: