Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 helloyellow

Go down 
5 posters
AutorTeade
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: helloyellow   helloyellow EmptyNelj Mai 09, 2013 1:51 pm

Pakkus lühikesi pükse [You must be registered and logged in to see this link.] Kuulutuse juures kirjas, et soovib vahetuseks uusi raamatuid. Mingi aja pärast see kirjeldus kadus.
Soovisin pükse, pakkuja kirjutas mulle maili: "soovisite lühikesi pükse spungist ,kas teil oleks vahetuseks anda tänapäevaseid raamatuid ?"
Väga kurb, sest tegelikult on ju selline tegutsemine Spungi keskkonnas lubamatu.
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Re: helloyellow   helloyellow EmptyNelj Mai 09, 2013 2:41 pm

Vastasin talle, et tema tegevus pole vähemalt selles keskkonnas lubatud ning vastuseks tuli järgmine kiri:
vabandust ma ei ole reegleid lugenud , küll aga ei näe ma põhjust miks see on halb , sest mulle meeldivad raamatuid ja ma otsin neid ja kui juba mõni inimene on varem mu soovidele sedasi vastu tulnud siis miks mitte nüüd .

Mis ma temaga nüüd tegema peaksin?
Tagasi üles Go down
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Re: helloyellow   helloyellow EmptyNelj Mai 09, 2013 5:58 pm

Selle juhtumi puhul ei saagi midagi teha ja pole mõtet ka südamesse võtta, kui kaubapakkuja reeglitest aru ei saa või kinni ei pea. Küsija suu pihta teatavasti ei lööda:)

Probleemist üldisemalt, siis üks asi on Spungi reeglid, aga reaalselt neist kinni ei peeta. Küllalt on olnud vahetuskauba pakkumisi, mis küll kellegi kisa peale ümber sõnastatakse, aga kaubapakkuja soov sellest ju ei muutu. Äkki peaks sellised kuulutused jõuga ikkagi ära kustutama, sest tegemist on kaubasoovijate petmisega. Meelde tuleb üks telefonivahetuse teema, kus oli hulga soovijaid ja lõpuks tuli sellest suur laat ja musta pesu pesemine. Kellele sellist naeruväärset jama vaja on, eriti kui asja ära anda polnudki.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Re: helloyellow   helloyellow EmptyReede Mai 10, 2013 9:34 am

Ma mäletan, et spunk.ee algusaegadel leidus ka selliseid kasutajaid, kes asjade ära andmise kuulutuses küll midagi ei maininud, aga saajalt pärast privaatselt küsisid asjade eest raha. Ja mitte vähe, vist isegi 50 eurot ... ei räägi omast kogemusest, vaid keegi ilmselt teavitas sellest nii, et lisas hoiatava kuulutuse (see hoiatav kuulutus koristati spungi lehelt muidugi üsna ruttu).
Mis ma tahan sellega öelda, et kui ikka pidevalt ignoreerida neid vahetajaid, siis ehk saavad ükskord ise aru, et ei ole mõtet nii teha. Vähemalt raha eest "andjad" tunduvad olevat mujale tegutsema läinud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Re: helloyellow   helloyellow EmptyReede Mai 10, 2013 10:09 am

Mul on olnud õnn saada endale asi, mille eest küsiti raha - üks kallis kodumasin. Ma muidugi loobusin siis ja kirjutasin, et Spunk pole koht, kus müüa. Vastust ma ei saanud, aga omaniku staatusest eemaldati mind ja uus omanik peale mind aga sai asja kätte ja oli selle kinnitanud, ilma kommentaarita. Ju siis tema oli nõus maksma või oli mu sõnadel kaalu.
Kasutajat pole edaspidi enam siit leidnud.

Mulle endale on aga paar inimest kandnud postikuluna ümmarguse summa - 90 sendi asemel nt 1 euro ja 1.40 asemel 2 eurot.
Sellise asja kohta vast keegi lärmi ei löö :D

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
helloyellow




Postituste arv : 1
Join date : 09/01/2014

helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Teema :Helloyellow   helloyellow EmptyNelj Jan 09, 2014 4:29 pm

Olen helloyellow ja minu arust on laimamine tõesti mitte asjakohane praegu ,sest kui ma selle kasutaja endale spunki registreerisin siis ma tõesti ei lugenud alguses reegleid ( see oli minu viga ) aga arvata et ma tahtsin midagi halba teisele inimsele see on vale .Tõesti ma küsisin alguses inimeselt ega tal ei ole raamatuid pakkuda kuid siis ma ei olnud veel reeglitest teadlik ja nii kui ta mulle ütles et spungis nii ei tohi sain sellest aru ja lugesin reeglid samuti läbi .Milles siis probleem?
Edaspidi olen käitunud ainult reeglitele vastavalt .
Ja teinud õigeid tehinguid .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





helloyellow Empty
PostitaminePealkiri: Re: helloyellow   helloyellow Empty

Tagasi üles Go down
 
helloyellow
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: