Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja spunk alias marit24

Go down 
+7
krispik
mimimi
anneli1
Merily34
Piziassu
roheline
pixar
11 posters
AutorTeade
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyTeis Nov 19, 2013 8:53 pm

Hakkas huvitama teema, et kasutaja spunk annab ühtesi ja samu saapaid muudkui ära ja tegin veits nüüd taustatööd. Ma ei tea milleks see küll tal vajalik on aga paneb ühe kasutaja alt asja ära andmisele, tahtjaid on ja siis kinnitab omanikuks iseenda (marit24). Ja nüüd avastasin ka, et on facebooki tasuta turule, täna kolm tundi tagasi pannud need samad saapad üles mis algselt andis enda kasutajale maris24-jale ja sealt edasi on andnud kasutajale Nici ja nüüd ikka fb turul üleval.
Sihuke sahkem mahker käib, et jõhker.
Ma ei õigusta kasutaja Helena12 hetkel aga tema kallal on kasutaja Spunk kõva sõna võtma. Ise samasugune. Pada sõimab katelt...
Ma lihtsalt ei saa sellisest käitumisest aru.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyKolm Nov 20, 2013 12:21 am

Kuidas tead, et spunk ja marit24 on üks ja sama inimene? Kuidas seda vaadata saab?;)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyReede Dets 06, 2013 7:39 pm

Päris ülbe kommentaar.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyReede Dets 06, 2013 8:08 pm

ei ole üks ja sama inimene,mina sain marit 24 käest rahakoti,ja suhtlesime küll normaalselt,ja meili aadressid on ka erinevad
Tagasi üles Go down
pixar

pixar


Postituste arv : 44
Join date : 17/07/2012
Age : 38
Asukoht : Kuusalu

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Dets 15, 2013 6:23 pm

Merily34 kirjutas:
ei ole üks ja sama inimene,mina sain marit 24 käest rahakoti,ja suhtlesime küll normaalselt,ja meili aadressid on ka erinevad

On jah üks ja sama inimene! E-maile võib inimene omada sadu ja ega ta siis selle marit24-jaga ei kasutagi spunk e-maili!
Nii mõnedki asjad mis ta on õles pannud kas kasutaja "spunk" või "marit24" on facebookis tihti sama inimese poolt müügis! Ja tänapäeval on kellegi jälgi ajada imelihtne kui natukene osata!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=pixar
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Dets 15, 2013 7:35 pm

Kas saak marit24 facebook kontu. Mina olen isiklikult näinud spunki.
Tagasi üles Go down
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Dets 15, 2013 7:52 pm

Lihtsalt Marit on fb kasutaja
Tagasi üles Go down
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Dets 15, 2013 8:45 pm

Minu riite järgi käis oopis vanem naine, prilidega. Oopis teine inimene.


Viimati muutis seda anneli1 (Nelj Veeb 06, 2014 6:23 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Merily34




Postituste arv : 22
Join date : 14/05/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Dets 15, 2013 8:47 pm

siis ei ole ju üks ja sama inimene
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyEsm Dets 16, 2013 12:36 pm

Päris nagla see kasutaja spunk!
Küsib siin pliiatsitopsi. Head inimesed annavad nõu, kuidas seda saada ja ta lihtsalt annab teada, kes ta selline on! Küsib muidugi veel igasugu asju, aga no ei tihka pakkudagi...



1. 2013-12-15 21:57:17
tiuxx küsis küsimuse.

Miks mitte ise teha? :) Mina tegin endale ise– kandilisest piimapakist ja erinevatest väikestest rohukarpidest, panin kleeplindiga üksteise külge. Saab teha nii palju ja suuri lahtreid kui soovi. Kaunistasin värvliliste paberitega, enda välja prinditud pildiga ja kalendriga. Panin veelkorra teibiga üle ja teenib mind juba aastaid, koolist saati. Koos lapsega on veel huvitavam teha, saab tema ka oma fantaasiat kasutada kaunistamisel ja on tore meisterdamisaeg mõlemal. :) Lihtsalt pakkusin ideed. :)

2. 2013-12-16 10:38:13
laBoheme küsis küsimuse.

Ja mina tegin erineva suurusega metallist konservipurkidest. Purgid katsin kangaga. Kaunistasin paela, pitsi ja vanade nööpidega.

3. 2013-12-16 12:12:02
spunk küsis küsimuse.

ma vist ei küsinud,kuidas keegi seda ise teinud on . . . tahaksin saada valmis topsi ja kui teil seda pakkuda pole,siis ärge viitke mu aega (:

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
krispik




Postituste arv : 58
Join date : 18/01/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyEsm Dets 16, 2013 12:51 pm

Minu jaoks muutub antud kasutaja järjest ebameeldivamaks oma suhtumisega. Ei julgegi (ja ei tahagi) sellisega mingit tegemist teha, saab veel sõimata nii et maa must. Eile suutis tekitada segaduse laptopi kuulutusega.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=krispik
anneli1




Postituste arv : 43
Join date : 11/09/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyEsm Dets 16, 2013 1:19 pm

Kui ta minu käst asju küsis ja Tallinna ära pidin toom. Ma ootasin tükaega millal kirjale vastb,ei olnud kindel ka kas järgi tuleb. Minu õnneks ikka tuli pika peale.


Viimati muutis seda anneli1 (Nelj Veeb 06, 2014 6:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyEsm Dets 16, 2013 4:01 pm

Nüüd ma siis tean, miks ta uue kuulutuse on postitanud ja vana ära kustutanud. :D
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyEsm Dets 16, 2013 4:29 pm

Huh, mida ma siit loen, päris jube. Ma küll palju näinud, aga ikka ei suuda uskuda, et nii ülbeid inimesi olemas on..
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
rrrragne




Postituste arv : 3
Join date : 08/01/2014

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Spunk   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyKolm Jan 08, 2014 12:43 pm

Rääkisin kasutajaga ''Spunk'' telefonitsi, pidime kokku saama ja kaubad üksteisele üle andma. Telefoni teel väitis ta, et ma olen kinnitanud ta aluspesu uueks omanikuks. Ma polnud selles päris kindel, kuid tema väitis, et see on nii.
Koju jõudes vaatasin, et ta soovis minult kõike minu kaupa, kuid ma polnud ühelegi kinnitanud uut omanikku.
Ma ei saa aru, miks inimene peab nii tegema? Kui sellline väike vale tuleb niikuinii välja. Võibolla ta ajas mind kellegi teisega segamini.. samas ei tahaks seda uskuda.

Alles hiljem seda juhtumit kinnitasin ta uueks omanikuks.
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 EmptyPüh Jan 19, 2014 12:06 pm

Oehh,seda lugedes hakkab endal häbi juba.Oleks ka väga vaja korralikke talvesaapaid,kuid siiani pole önne olnud.Aga selline nöudmine ja häbematus ajab isegi mul hinge täis.Miks sellisele üldse midagi anda?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja spunk alias marit24 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja spunk alias marit24   Kasutaja spunk alias marit24 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja spunk alias marit24
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kasutaja Spunk
» Imelikud küsimused spungi kuulutuses
» Spunk vs jäätmejaam
» Spunk kodulehekülg
» Kuidas reklaamida spunk.ee-d?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Vaba teema-
Hüppa: