Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Post24 läheb kallimaks

Go down 
+5
mimimi
sixxx
Triibu14
tiuxx
Liblikatolm
9 posters
AutorTeade
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyTeis Nov 05, 2013 10:22 am

Alates 21.11.2013 muutub Post24 pakiteenuse hinnakiri.
S - 2,78 eurot
M - 3,29 eurot
L - 3,96 eurot.

Praegu kehtivad veel endised hinnad! Seega kui kellelgi midagi saata vaja, saatke ruttu ära :)
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyTeis Nov 05, 2013 10:43 am

Kas neil häbi ei ole sellise teenuse eest nagu nad pakuvad, smartpostiga pea samaväärset tasu küsida..

Täiesti kohutav, olen ainult paar korda saatnud sellega ja siis ka negatiivsed kogemused, samuti tuttavatel. Küll pakid kadunud ja vahetuses ning siis pole pakki üldse olemaski. :S

Smartpostiga saatnud ikka sadades kordades ning terve selle aja jooksul ka ainult üks äpardus kapiga mis sai 15 minutiga korda+ väga meeldiv ja asjalik klienditeenindus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 12:06 am

Minul jälle vastupidine kogemus: Post24 siiani mitte ainsamatki probleemi, lisaks on (olid) nad märkimisväärselt soodsamad. Samas SmartPostis pidevad probleemid - spunk.ee lehelt antud koodid lihtsalt ei tööta ja kõik. Mitmekordne topeltvaev nende pärast. Rääkimata ebaviisakast ja nõmedast teenindamisest, vist oli Eerika selle teenindaja nimi, kes käratas mulle telefonis, et tema tööaeg on kella 21ni ja seega tema võib helistada, mis kell tahab jne.
Tagasi üles Go down
sixxx




Postituste arv : 85
Join date : 24/01/2013

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 1:38 am

Triibu14 kirjutas:
Minul jälle vastupidine kogemus: Post24 siiani mitte ainsamatki probleemi, lisaks on (olid) nad märkimisväärselt soodsamad. Samas SmartPostis pidevad probleemid - spunk.ee lehelt antud koodid lihtsalt ei tööta ja kõik. Mitmekordne topeltvaev nende pärast. Rääkimata ebaviisakast ja nõmedast teenindamisest, vist oli Eerika selle teenindaja nimi, kes käratas mulle telefonis, et tema tööaeg on kella 21ni ja seega tema võib helistada, mis kell tahab jne.
Kahtlustan, et paned neid koode valesse kohta. Seal SmartPostis on kaks erinevat kohta, kus koodiga pakki saata saab, üks on vist nii, et paned saatmine ja siis uksekoodiga saatmine, aga teine, et valid kõigepealt, et äriklient ja sealt, et uksekoodiga saatmine. Midagi sellist. Vähemalt ise olen küll neid kahte kohta paar korda sassi ajanud, aga kood on lõpuks ikka alati õige olnud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=sixu
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 8:39 am

sixxx kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Minul jälle vastupidine kogemus: Post24 siiani mitte ainsamatki probleemi, lisaks on (olid) nad märkimisväärselt soodsamad. Samas SmartPostis pidevad probleemid - spunk.ee lehelt antud koodid lihtsalt ei tööta ja kõik. Mitmekordne topeltvaev nende pärast. Rääkimata ebaviisakast ja nõmedast teenindamisest, vist oli Eerika selle teenindaja nimi, kes käratas mulle telefonis, et tema tööaeg on kella 21ni ja seega tema võib helistada, mis kell tahab jne.
Kahtlustan, et paned neid koode valesse kohta. Seal SmartPostis on kaks erinevat kohta, kus koodiga pakki saata saab, üks on vist nii, et paned saatmine ja siis uksekoodiga saatmine, aga teine, et valid kõigepealt, et äriklient ja sealt, et uksekoodiga saatmine. Midagi sellist. Vähemalt ise olen küll neid kahte kohta paar korda sassi ajanud, aga kood on lõpuks ikka alati õige olnud.
Ka minul on korra juhtunud, et uksekood ei toiminud. Helistasin SamrPOSTi ja kohe tehti asi korda ja helistati tagasi ning küsiti veel ülegi, et veenduda asja toimimises. Alati on vedanud, et teenindajad seal viisakad ja sõbralikud.
Kuid EP-l pidevalt pakid sassis. FB-s juba vähemalt kolm inimest oma pakke taga otsinud - intu lugu!
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 9:07 am

sixxx kirjutas:
Triibu14 kirjutas:
Minul jälle vastupidine kogemus: Post24 siiani mitte ainsamatki probleemi, lisaks on (olid) nad märkimisväärselt soodsamad. Samas SmartPostis pidevad probleemid - spunk.ee lehelt antud koodid lihtsalt ei tööta ja kõik. Mitmekordne topeltvaev nende pärast. Rääkimata ebaviisakast ja nõmedast teenindamisest, vist oli Eerika selle teenindaja nimi, kes käratas mulle telefonis, et tema tööaeg on kella 21ni ja seega tema võib helistada, mis kell tahab jne.
Kahtlustan, et paned neid koode valesse kohta. Seal SmartPostis on kaks erinevat kohta, kus koodiga pakki saata saab, üks on vist nii, et paned saatmine ja siis uksekoodiga saatmine, aga teine, et valid kõigepealt, et äriklient ja sealt, et uksekoodiga saatmine. Midagi sellist. Vähemalt ise olen küll neid kahte kohta paar korda sassi ajanud, aga kood on lõpuks ikka alati õige olnud.
Khmmm... kui ma olen saatnud smartpostiga sadu pakke, siis ju ma ikka tean, kuidas saata. Ja masin vastab, et vale kood ja kõik. Polegi muud teha olnud kui olen pidanud, kas kuulutuse uuesti üles panema ja uus kood saada või olen saajaga kokku leppinud, et saadan üldse Post24, või oleme muud moodi kokkuleppele jõudnud. Ning see ei ole olnud üks või kaks korda, et kood lihtsalt ei tööta.
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 9:42 am

Noh, tegelikult on neid rohkem kui paar inimest, kes Post24 teenusega rahul pole. Nende fb lehel on lademetes kaebuseid. [You must be registered and logged in to see this link.] vaadata tasuks siis lahtrisse "Hiljutised postitused teiste poolt lehele Post24 pakiautomaadid" nende seinal. Ja ka niisama kommentaarides on väga palju pahaseid ja kurtvaid kliente.

Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 1:17 pm

Smartposti koodid on küll alati toiminud. Oled ikka kindel, et õigesti sisestasid? Ükskord ütles ka automaat et kood ei toimi, aga olin ise kiiruga valesti numbri sisestanud. Kuidagi kahtlane on kui ainult ühel isikul need kuidagi ei toimi ja teistel toimivad. Ja klienditeenindus on alati väga kiiresti ja viisakalt reageerinud ja kõik probleemid (enamasti on probleemiks olnud, et keegi on jätnud paki välja võtmata) lahendanud. Mina suhtlen nendega küll e-meilide teel, mitte telefonitsi. Ja kui ongi probleem, et kapp täis, siis see ei ole küll smartposti süü, vaid nende isikute, kes ei suuda nädalaga oma pakki välja võtta ja muudkui pikendavad... ja veel muutuvad kurjaks kui palud, et enne smartposti ei kinnitaks kui saavad mõne päeva jooksul välja võtta... toonis, et mis see minu asi on kui kiiresti ta paki välja võtab, peaasi, et võtab... Mõtlemata, et hoiab kappi kinni ja tekitab smartpostile lisatööd.
Post24-ga on aga küll olnud probleeme saatmisel, nii vähe kui ma seda üldse kasutanud olen. Ja klienditeeninduses võtab neil vastamine meilile vähemalt ööpäeva aega. Kapp ka väiksem ning õues palju ebamugavam sügisel-talvel saata.
Ning kõige nõmedam on minu arust see lause, et nad on ikka kõige soodsam! 1 sent soodsam, aga selle eest palju väiksem pakk mahub sisse!
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 4:08 pm

Ma käisin just täna Post24 automaati pakki viimas. Luuk oli jälle võõraid aadresskaarte täis! Vähemalt siin Keilas on küll nii, et enne toimingute tegemist tuleb võõrad kviitungid ja aadresskaardid luugist ära koristada - muidu lähevad sassi. Trükikiri on ka väike - pärast peab hoolikalt uurima, kas pakile sai ikka õige aadresskaart peale kleebitud.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 5:10 pm

Oeh.. tõesti.. kui minu arvamus ei lähe teie omaga kokku ning minul on ebameeldivad kogemusi vaid Smartpostiga, siis kindlasti on asi minus - mina ei oska pakke saata, mis sest, et olen teinud seda sadu ja sadu kordi. No tõesti.....
Kurvaks teeb see lambamentaliteet.
Tagasi üles Go down
tiuxx

tiuxx


Postituste arv : 75
Join date : 18/02/2013
Age : 33

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 5:53 pm

Minul on ühe korra smartpostiga kood vale olnud. See oli siis, kui pakkusin abi inimesele abivajajate rubriigis ja sealt kinnitas mind abi pakkujaks. Siis pidin mina kinnitama smartposti tema andmetega, tema sai koodi ja saatis mulle. Siis ütles smartpost, et kood vale ja pidin uue kuulutuse tegema siin, kus kinnitasin siis tema saajaks uuesti. Siis oli kõik ok. Peale seda pole enam otse abi pakkunud vaid kohe asja üles pannud ja otse sinna linke postitanud abivajajatele küsimuse vormis, mitte enam "paku abi"..
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=tiuxx
treksek




Postituste arv : 28
Join date : 30/08/2013
Age : 57

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyKolm Nov 06, 2013 10:54 pm

Ma pole öelnud, et ei oska, ainult, et imelik, et vaid ühele isikule satuvad valed koodid. Olen ka ise sadu pakke saatnud ja mitte ühtegi valet koodi ei ole olnud.
Tagasi üles Go down
roheline

roheline


Postituste arv : 76
Join date : 19/07/2012

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyNelj Nov 07, 2013 1:07 am

Kui oli Smartpostiga probleem, siis automaadi peal oli kirjas tel, kuhu helistasin ja kiiresti abi sain. Post24 enamasti see, et automaat teatab "printer ei tööta". Viimane kord oli päris tsirkus- helistan mina neile, nemad mulle, lõpuks sai ikka asi korda, aga kui palju aja- ja närvikulu ning kõneaeg maksab ka midagi.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=roheline
leoona




Postituste arv : 10
Join date : 03/05/2013

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyNelj Nov 07, 2013 9:44 am

Minagi eelistan alati Smartposti, et kindel olla paki kohale jõudmises.
Koodidest niipalju, et alati tasub koodi sisestamisel väga täpselt jälgida, et kas numbrile vajutades tuleb sinna tärnikeste ritta üks tärnike juurde. Kord üks proua  sisestas enne mind oma koodi juba kolmandat korda ja automaat ütleb talle, et kood vale. Proua tundus juba väga närvis olevat, kuid ma teadsin, et selles teatud automaadis on ühte numbrit vaja ekraanile tavapärasest tugevamini vajutada ja kuna tema koodis oli just see number sees, siis proua pani koodi uuesti ja toimis! :)
Niiet vahel võib ka selles asi olla.
Tagasi üles Go down
Liblikatolm




Postituste arv : 68
Join date : 09/05/2013

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyNelj Nov 07, 2013 10:39 am

Mulle tulevad Smartposti koodid meilile. Vahel olen ühe kuulutuse kohta kaks meili - kahe erineva koodiga - saanud. Valin selle koodi, mis on spunk.ee-s kuulutuse juures. Seni on kõik koodid õiged olnud. Aga need topeltkoodid? Millest need tekivad? Saan aru, kui üks meil tuleb lihtsalt kaks korda, aga koodid nendes on erinevad.
Viimati juhtus selline lugu paar päeva tagasi, kui tahtsin Sauele pakki saata. Pakk läks teele selle koodiga, mis ilmus kuulutuse juurde. Meilile tuli teine, sama kuulutuse kood veel.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Liblikatolm
v11u

v11u


Postituste arv : 67
Join date : 20/07/2012
Asukoht : Hiiumaa

Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks EmptyReede Nov 08, 2013 9:45 pm

triibu14 ei olegi ainuke, minul täpselt samuti: Smartpostiga on olnud nii, et saadetud uksekood valeks osutus, 3x sisestasin, siis läks 15 min. lukku. Mina ei viitsinud seal nii kaua oodata ja sain paki saajaga kaubale, et saadan EP-ga. Tean kindlasti, et tegin kõik õigesti, olen ju saatnud palju pakke :)! Post24 olen enamus pakke saatnud läbi oma postkontori, siiani pole probleeme olnud. Kaduma on läinud ka EP kaks lihtmaksikirjana saadetud pakki. Need siis minu nö negatiivsed kogemused :).
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=v11u
Sponsored content





Post24 läheb kallimaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Post24 läheb kallimaks   Post24 läheb kallimaks Empty

Tagasi üles Go down
 
Post24 läheb kallimaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Smartpost läheb kallimaks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Vestlusnurk :: Spunkimine-
Hüppa: