Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 anks1992 - ikka ja jälle

Go down 
+5
Cybaramoor
Piziassu
Pallike
bluedragon24
L3na
9 posters
AutorTeade
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyReede Aug 16, 2013 1:54 pm

Temast küll mujalgi piisavalt juttu, aga väärib isiklikku teemat minu arvates. Musta nimekirja alafoorum pole registreerimata kasutajatele nähtav, nii et teen selle siia. Probleemne ta ju on :) Küll ei osta pakke välja, küll müüb kaupa edasi - sellele sattusin minagi täna peale.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kahju, et see foorum kuigi levinud pole, aga ehk aitab nimeline teema kellelgi teda vältida. Vastik.
Tagasi üles Go down
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyReede Aug 16, 2013 2:18 pm

Vastik jh kui sellised muudkui kerjavad siin ja siis leiad jälle oma asjad kuskilt müügist.Mina tegin omale väikse musta nimekirja ja see kasutaja on kohe esikohal,ainuüksi suhtumine teistesse annab märku missugune inimene tegelikult on.
Tagasi üles Go down
Pallike




Postituste arv : 47
Join date : 17/07/2012

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyKolm Aug 21, 2013 10:11 am

Esimene kogemus selle kasutajaga oli hea algusega, siis polnud teda veel keegi kõva häälega kuskil kirunud. Aga ega ükski heategu jää tasuta. Olin usaldav ja saatsin paki enne postikulu laekumist, lubas saatmiskulu kanda lapsetoetuse kätte saades. Lubaduseks see muidugi jäi, õnneks oli minu kahju vaid 0,90 eurot.
Nüüdki ikka ja jälle soovib minu asju, kirjutan aeg-ajal tema soovile vastuseks, et tal pole mõtet minu kuulutuste all klikkimisega vaeva näha, sest ootan tänaseni postikulu tasumist :D Seni ei ole ta ka ühtegi oma sooviavaldust kustutanud- järelikult kandideeribki saamahimust rohkem kui reaalsest vajadusest; nii et teisedki, kes võib-olla pole anksi "kuulsusega" kursis, saavad temast aimu, kui mõnele minu kuulutusele juhtuvad.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Pallike
Piziassu

Piziassu


Postituste arv : 165
Join date : 17/07/2012

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Ehee   anks1992 - ikka ja jälle EmptyKolm Aug 21, 2013 12:10 pm

Kirjutasin antud teemast Okidoki meeskonnale ka. Et saab tasuta asju ja siis müüb edasi jne. Vastuseks sain:

Tere,

Kirjutasime kasutajale kirja Teie kaebusest.
Me arvame, et taoline käitumine pole vist korrektne.

Lugupidamisega,
okidoki
[You must be registered and logged in to see this link.]


Rõhutaks lauset "Me arvame, et taoline käitumine pole vist korrektne."
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Piziassu
Cybaramoor

Cybaramoor


Postituste arv : 26
Join date : 18/07/2012
Asukoht : Võrumaa

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyKolm Aug 21, 2013 1:37 pm

Piziassu kirjutas:


Rõhutaks lauset "Me arvame, et taoline käitumine pole vist korrektne."
Kuigi asjade edasimüümine riivab vähemalt enamuste inimeste õiglustunnet (ka mina ei tahaks leida enda poolt ära antud asju järgmisel päeval müügiportaalist), ei saa paraku täie kindlustundega väita, et see käitumine on mittekorrektne. Tegelikult pole ju spunk.ee reeglites kirjas, et saadud asja ei tohi edasi müüa, lehe kasutamistingimused kirjeldavad üsna põhjalikult, kuidas on õige asju ära anda, aga ei pane mingeid kohustusi saajale.
Edasimüümisest on juttu olnud ka siin foorumis varasemates teemades ja nii mitmedki kasutajad arvasid, et see on teatud asjaoludel mõistetav/aktsepteeritav tegevus.
Ma ei tea, kas sellest oleks abi, kui täiendada kasutustingimusi selliselt, et kui peaks ilmnema kasutaja (antud kontekstis asja soovija/saaja) sihipärane või korduv soov saada kaupa edasimüümise eesmärgil, läheb see vastuollu teiste kasutajate õiglustundega, ja see annaks võimaluse kasutaja konto blokeerida.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=Cybaramoor
bluedragon24

bluedragon24


Postituste arv : 97
Join date : 31/05/2013
Age : 36
Asukoht : Tallinn

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyKolm Aug 21, 2013 2:57 pm

just:)
Tagasi üles Go down
loomu

loomu


Postituste arv : 59
Join date : 17/07/2012
Asukoht : Harjumaa

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyKolm Aug 21, 2013 7:15 pm

Olen ka sellega nõus.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=loomu
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyPüh Okt 05, 2014 6:58 pm

Küsisin kunagi Spungis võitoosi, anks1992 pakkus kaubana osta.ee-d. Kuna vaatasin, et ta oli päris mitmele inimesele nii teinud ja seega oma "teistele pakkunud" arvu märkimisväärselt suurendanud, otsustasin ta kauba pakkujana kinnitada ning kirjutasin punase pöidla juurde vastavasisulise kirja. Muidugi ei jätnud ta punast pöialt ka mulle panemast. Sel nädalal avastasin rõõmuga, et ühtäkki oli see punane pöial, mis nähtavasti on väga oluline otsuste kaalukeele nihutamisel, kadunud!
Aga mu rõõm jäi üürikeseks, täna õhtul avastasin sealt jälle anks1992 punase pöidla. Mida teha?
Tagasi üles Go down
mimimi

mimimi


Postituste arv : 223
Join date : 21/08/2012

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyEsm Okt 06, 2014 6:04 pm

Triibu14 kirjutas:
Küsisin kunagi Spungis võitoosi, anks1992 pakkus kaubana osta.ee-d. Kuna vaatasin, et ta oli päris mitmele inimesele nii teinud ja seega oma "teistele pakkunud" arvu märkimisväärselt suurendanud, otsustasin ta kauba pakkujana kinnitada ning kirjutasin punase pöidla juurde vastavasisulise kirja. Muidugi ei jätnud ta punast pöialt ka mulle panemast. Sel nädalal avastasin rõõmuga, et ühtäkki oli see punane pöial, mis nähtavasti on väga oluline otsuste kaalukeele nihutamisel, kadunud!
Aga mu rõõm jäi üürikeseks, täna õhtul avastasin sealt jälle anks1992 punase pöidla. Mida teha?

Palu pöial modedel eemaldada ja kustuta pakkumise/soovimise pilt. See peaks takistama temal hinnangu andmist sulle.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=mimimi
mx87

mx87


Postituste arv : 3
Join date : 11/02/2013
Age : 36
Asukoht : Harjumaa, Rae vald

anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle EmptyNelj Okt 16, 2014 11:56 pm

Minu käest küsib ka järjepidevalt kõiki asju- no põhimõtteliselt ei anna sellisele inimesele asju kui tal neid tegelikult vaja pole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





anks1992 - ikka ja jälle Empty
PostitaminePealkiri: Re: anks1992 - ikka ja jälle   anks1992 - ikka ja jälle Empty

Tagasi üles Go down
 
anks1992 - ikka ja jälle
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Johhaidii kui saamahimulised ollakse
» Kasutaja Spunk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: