Spunkijad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kasutaja alari34 :-(

Go down 
5 posters
AutorTeade
kkairi77




Postituste arv : 6
Join date : 17/06/2013

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyEsm Juul 15, 2013 9:50 am

Vägagi jahmatav oli minu jaoks kasutaja alari 35 käitumine.
Märkis end riiete soovijaks, otsustasin kohe teda asjade saajaks märkida, sellele tuli kohe kiri vastu, et ta ei soovi neid riideid ja võite eemaldada.. Nii ma siis tegingi, kuid kasutaja oli juba märkinud ka minu kohta negatiivse  tagasiside- punase käe. Kirjutasin, et küsida, miks ta seda tegi ja sellele tuli vastus, et ei vaja neid. Küsisin uuesti, et aga miks punane käsi, sellele vastas, et miles bropleem, enam pole vaja noh! Uskumatu!

Kui tegemist on tõesti 5-lapse emaga, üksikemaga, nagu ta siin kirjutab, siis kes on see Alari Poolak, kes tema eest kostab ja suhelda ei mõista???

:-(


Viimati muutis seda kkairi77 (Esm Juul 15, 2013 11:58 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
eestiturist

eestiturist


Postituste arv : 140
Join date : 28/07/2012
Age : 37
Asukoht : Pärnu

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyEsm Juul 15, 2013 11:50 am

Mul juhtus ka ühe Alari nimelise kasutajaga nii (kasutajanimi alari34, aga ikkagi Alari Poolak). Kinnitasin asjad, saatsin kirja ja veel teise kirja ja siis ütles, et andke kellelegi teisele, tal pole soovi. Andsin teisele. Punast näppu ei saanud õnneks.
Tagasi üles Go down
http://www.spunk.ee/kasutaja.php?username=eestiturist
kkairi77




Postituste arv : 6
Join date : 17/06/2013

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyEsm Juul 15, 2013 11:58 am

:-D minu viga sama kasutaja! alari 34 hoopis
Tagasi üles Go down
Triibu14




Postituste arv : 61
Join date : 02/02/2013
Asukoht : Tallinn

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyTeis Juul 16, 2013 2:08 pm

Sama lugu siin, vastuseks tuli selline:

ei soooviki pole vajaq enam
Tagasi üles Go down
L3na




Postituste arv : 35
Join date : 10/06/2013

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyTeis Juul 16, 2013 9:07 pm

Väga nõme käitumine, soovi avaldab küll igal pool usinalt - mitme kasutaja alt, kusjuures. Vähemalt üks lisakonto tal siis alari12 (kui originaalne:)).
Tagasi üles Go down
kkairi77




Postituste arv : 6
Join date : 17/06/2013

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyTeis Juul 16, 2013 10:15 pm

Tundub, et see alari12 ongi tegelikult see kes neid kirju saadab ja soovib ja siis jälle mitte. See ilmselt lapse pesakonnast. Igaljuhul, süüdimatu käitumine. Ja kuidagi peaks saama blokkida või kuidagi eemal hoida sellistest soovijatest..
Tagasi üles Go down
annelypoolak




Postituste arv : 1
Join date : 17/07/2012

Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( EmptyLaup Märts 07, 2015 12:48 pm

See kõik oli lapse enda korraldatud kui jälile sain keelasin spungis kolamise,ei ole kohe vaja ju ema sõimama hakata.Kui päris kindlalt ei tea asjast pole kohe vaja laimata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kasutaja alari34 :-( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kasutaja alari34 :-(   Kasutaja alari34 :-( Empty

Tagasi üles Go down
 
Kasutaja alari34 :-(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kasutaja alexandrafendoza
» Kasutaja ämblik
» Kasutaja Katukas?
» kasutaja tups20
» Kasutaja BirgitS22

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Spunkijad :: Probleemsed kasutajad :: Probleemid kasutajatega-
Hüppa: